woolash reviews
تشک طبی
نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز برقی تفال
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
قیمت تشک رویا
charmsara
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :charmsara
تاريخ: ۱۹ دى ۱۳۹۷ ساعت: ۰۹:۵۳:۵۸

راضيه عليرضايي روز شنبه در اذعان كرد و گو با خبر نگار ايرنا افزود: تا به امروز ۲۹ پروانه استفاده برداري در موضوع چرم سبك و سنگين با گنجايش ايجاد ۳۶ ميليون فوت مربع در خراسان رضوي صادر گرديده مي باشد . وي ادامه داد: اين تعداد واحدهاي صنعتي ۸۹۲ نفر اشتغال ايجاد كرده اند كه بر

شالوده ظرفيت پروانه هاي صادره ۲۲٫۵ درصد از ظرفيت ساخت چرم كشور را مشتمل بر مي شود . مديريت سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوي گفت: هم هم اكنون از اين تعداد واحد ۱۳

واحد در شهرك صنعتي چرمشهر مشهد با گنجايش ايجاد ۲۷ ميليون فوت مربع در اكنون كار و بقيه غيرفعال هستند . وي افزود: در وضعيت فعلي اقتصادي واحدهاي صنعتي فعال هم با اعتنا به سكون بازار در داخل و ركود بازار صادراتي چرم با ظرفيت پاييني درگير به عمل ميباشند . عليرضايي ادامه داد: در مورد مصنوعات چرمي يك واحد والا صنعتي ايجاد كل زنجيره چرم از ابتدا تا نقطه پايان با اسم چرم مشهد و واحد صنعتي بزرگ ديگري كه توليدكننده مصنوعات چرمي هست با اسم چرميران در شهرك چرمشهر سرگرم فعاليت هستند . همينطور طرحهاي جديدي هم بوسيله چرمسازان تعالي خراسان در دست مبادرت هست . چرم سبك چرمي ميباشد كه از پوست گوسفند، بز، بزغاله و بره به دست مي آيد و نازك و سبك ميباشد و از آن بيشتر براي دوخت لباس، كلاه، دستكش و كفي كفش استفاده مي شود . چرم سنگين از پوست گاو، گاوميش، گوساله، اسب، شتر، سوسمار به دست مي آيد و ويژگي داراي اهميت اش استحكام و مقاومت مي باشد و براي زيره و رويكرد كفش، پوتين و كت استفاده مي شود

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :charmsara
تاريخ: ۱۶ دى ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۳۳:۲۴

حتمي به ذكر مي‌باشد در گردهمايي اخير سه نفر از چهار نفر پيشنهادي پس از معرفي دبيرخانه توانستند آراي اعضاي حاضر در جلوس كرد را كسب كنند؛ قباد چوبدار از انجمن صادركنندگان خدمات فني مهندسي تعيين نشد و دبيرخانه مي بايست در گرد هم آيي آتي شخص ديگري را معرفي و در زمينه وي رأي‌گيري كند . همچنين اتاق تعاون هم بايستي نماينده خود را براي گردهمايي آتي به دبيرخانه معرفي نمايد تا در مورد ايشان هم راي گيري صورت گيرد .

 
محمدبحرينيان، احمد پورفلاح، اسماعيل خليل زاده و حسن معتمدي، چهار نماينده‌اي بودند كه زمان مأموريت آن‌ها به نقطه پايان رسيده ميباشد . از سوي ديگر جمال رازقي، عبدالوهاب سهل‌آبادي و بهمن عبدالهي همچنان به عنوان نمايندگان بخش سري در شورا نقش‌آفريني مي كنند و دوران بازه زماني حضور آنان به اتمام نرسيده ميباشد .

 
شورا به چه شكل فعاليت مي‌كند؟ شوراي گفت‌وگو به مراد تبادل‌نظر دولت و بخشهاي محرمانه و تعاوني و تسهيل فعاليتهاي اقتصادي اين بخشها، آناليز و رفع سختي ها كسب و كار و اتخاذ تصميم مؤثر براي اقدامات ضروري در چهارچوب ضوابط و ضوابط مو جود و ارائه پيشنهادها و راهكارهاي اجرايي مطلوب به مراجع ذي‌ربط، بر اساس قانون برنامه پنجم توسعه و گسترش صورت گرفته است . 
اعضاي اين شورا وزير كارها اقتصادي و بودجه (رئيس شورا)، مدير كل بانك مركزي جمهوري اسلامي ايران، نائب رئيس برنامه‌ريزي و تحليل راهبردي رئيس‌جمهور، وزير صنعت، معدن و تجارت، وزير تعاون، وزير جهاد كشاورزي، وزير فعاليت و امور اجتماعي، وزير نفت، وزير نيرو، دو نفر از معاونان قوه‌قضائيه به گزينش مدير قوه، مديريت كميسيون اقتصادي مجلس شوراي اسلامي، مديريت كميسيون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شوراي اسلامي، رئيس كميسيون صنعت هاي و معادن مجلس شوراي اسلامي، مديريت كميسيون كشاورزي، آب و منابع طبيعي مجلس شوراي اسلامي، مدير اتاق بازرگاني و صنايع و معادن و كشاورزي ايران، دبيركل اتاق تعاون جمهوري اسلامي ايران، شهر‌دار تهران و هشت نفر از مديران استدلال شركت هاي برتر سري و تعاوني از بخش ها و رشته‌هاي متعدد مي باشند . 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :charmsara
تاريخ: ۱۱ دى ۱۳۹۷ ساعت: ۱۲:۲۰:۰۹

وي با بيان اين‌كه براي تأمين نياز داخلي سالانه به حدود ۲۰۰ ميليون جفت كفش نياز است، بيان داشت: حدود ۱۷۰ ميليون جفت كفش در كشور ايجاد ميشود و في مابين ۳۰ تا ۳۵ ميليون جفت آن وارد مي شود . 


عرب با اشاره به واردات قاچاق كفش به عنوان معضل ديگر اين بخش توليدي گفت: بخش اعظم نياز وارداتي مملكت به خصوص در بخش كفش‌هاي كتاني از شيوه قاچاق تأمين ميشود . 
درآمد صادرات كيف و كفش تركيه به عراق ۴ برابر كل درآمد صادراتي كشور‌ايران از اين بخش است وي با بيان اين‌كه صادرات كيف و كفش به عراق هر ساله ۴۰۰ ميليون دلار براي تركيه درآمد دارد، گفت: اين در حالي مي باشد كه در مجموع مملكت ما از اين بخش ۱۲۰ ميليون دلار درآمد دارااست و به عبارتي چه بسا در صادرات به بازارهاي ناحيه از جمله عراق و تركيه نيز خوب فعاليت نكرده‌ايم . 
مديريت هيئت مديره شركت توليدي كفش تصريح كرد: ارزش تمام گرديده بالا به علت احوال مقررات ضد ايجاد يك عدد از موانع حساس صادرات مي‌باشد . 
عرب اظهار داشت: كمپاني توليدي‌اش با توجه به ايجاد مواد اول خود توانسته دست، واسطه‌ها را كوتاه كند و تا حدودي هزينه توليد را كاهش داده و در عرضه توليد در اين بخش باقيمانده هست . 
سيد جلال حسيني توليدي كننده ديگر صنعت كيف و كفش با بيان اينكه در ۶ سال قبل صنعت چرم در مرزوبوم رشد و شكوفايي قابل توجهي داشته است، گفت: تا ۶ سال پيشين بخش قابل توجهي از كيف و كفش از شيوه واردات تأمين مي‌شد، اما با ظهور برندهاي چرمي در ميهن اين صنعت ترقي كرد . 
وي با ابلاغ اينكه در دعوا برندسازي در صنعت چرم در مرزو بوم اتفاقات خوبي افتاده و مردم با مزيت استفاده از كيف و كفش چرم آشنا شده‌اند، افزود: همين مورد باعث به رقابت توليد‌كنندگان براي افزايش كيفيت و ارتقاء خودرو آلات توليدي در اين بخش شده است . 
اين توليد‌ كننده با دقت به اينكه نتيجه حاصل از اين صنعت با اعتنا به معضلات بخش قليل است، گفت: اين مطلب موجب مي‌شود، تا سرمايه‌گذاران كمتر به سمت اين صنعت روي آورند، در حالي كه در شراي دولت در مباحث مختلف از جمله دريافت ماليات از ايجاد حمايت كند، مي‌توان جذب سرمايه‌گذاري در اين بخش را افزايش داد . 
حسيني با بيان اين‌كه برندهاي خارجي هزينه‌هاي متعددي را صرف تبليغات مي‌كنند، بيان داشت: اين مسئله هنوز در ميهن جا نيفتاده، ضمن اينكه تبليغ برند هزينه توليدي را ارتقا مي دهد . 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :charmsara
تاريخ: ۳ دى ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۲۶:۴۷

علي اژدركش برگزيده پاداش ملي كيفيت گفت: پيچيدگي هاي صنعت كفش به اندازه صنعت خودرواست تكنولوژي در آن كلام اول را مي زند و طراحي و مد هم جز پيچيدگي هاي آن محسوب مي شود و در صورتيكه در ايجاد كفش چه بسا به مقدار ميليمتري مشكلي پيش بيايد و اشتباهي در ايجاد آن صورت بگيرد اين كفش با استقبال مشتري ها مواجه نخواهد شد . 

به گزارش اينترنت وب سايت جامعه صنعت كفش كشور‌ايران – اژدركش به مواد اول ساخت كفش اشاره كرد و افزود: مواد نخستين به تعدادي نوع اساسي تقسيم مي شود يكي از نصيب هاي مواد نخستين كه در توليد كفش قضيه به كارگيري قرار ميگيرد نصيب راه و روش كفش است نصيب رويه كفش از انواع مختلف چرم مثل چرم سبك و يا اين كه سنگين و يا چرم تصنعي تشكيل مي‌گردد . 

وي ادامه داد:چرم سبك به چرم گوسفند و بز و چرم سنگين وزن هم اشكال چرم گاو و گاو ميش رادر بر ميگيرد . 

روش 

كفش دربرگيرنده نصيب ديگري است به اسم استر كه براي ايجاد اين قسمت هم مي‌توان از اشكال پارچه و يا اين كه چرمهاي مختلف به كار گيري كرد همينطور نصيب ديگري كه در كفش بايستي به آن توجه كرد زيره كفش مي باشد كه از مواد گوناگون تشكيل مي شود رئيس اتحاديه كفش هاي ماشيني و لاستيكي با بيان اينكه استفاده از زيره چرم امروزه جايگاه چنداني درصنعت كفش ندارد افزود: مواد اول بهتري مثل پي يو وتي پي يو و رابرهاي مختلفبراي بخش زيره كفش در حيث گرفته گرديده است . 

اژدركش با ابلاغ اين كه كفي هاي باطن كفش نيز به عنوان يك صنعت محسوب مي شود افزود: كفي داخلي، كفي طبي، كفي هايي كه داراي جاذب عرق و رطوبت پا مي باشند از گونه هاي كفي به شمار مي پروسه همچنين قدك براي فرم دادن پاشنه كفش موضوع استفاده قرار مي‌گيرداين مواد به طور كلي مواد تشكيل دهنده يك كفش به اكانت مي آيند . 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

[ ۱ ]