نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز برقی تفال
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
قیمت تشک رویا
charmsara
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :charmsara
تاريخ: ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۵۴:۰۵

كفش هاي خود كمربند چرم را به داستان سفر خود بگوييد. آنها به دنبال پاي خود هستند و براي انجام اين كار به درستي بايد مراقب آنها باشيد. اين بخش به مراقبت از چرم دانه، چرم جير و نيوباك نگاه مي كند.كيف زنانه چرم
نكات عمومي: -در چندين بار اول، سعي مي كنيد كفش جديد خود را در شرايط خشك در شرايط خشك قرار دهيد، پس از آن سعي كنيد روزانه و روزانه از همان جفت كفش استفاده كنيد.داشتن يك جفت كفش در روزهاي متناوب طول عمر خود را افزايش مي دهد و به آنها كمك مي كند هوشمندانه و راحت باشند.استفاده از يك كرم خوب يا لهستاني براي حفظ چرم ضروري است و كفش ها را به خوبي خوب نگه مي دارد. پرداخت يك بار در هفته معمولا كافي استقبل از استفاده از كرم كفش با كيفيت مناسب يا لهستاني از رنگ مناسب، كفش را با قلم مو يا پارچه مرطوب تميز كنيد.كفش جيركفش جوز را مي توان بسيار سخت نگه داشت، به خصوص اگر آن را به طور منظم انجام نمي شود و يا علائم در كفش براي مدت طولاني باقي مانده است. در واقع پوشك جير داراي هيچ محافظتي روي آنها نيست و مي تواند لكه ها را به راحتي از بين ببرد - اگر شراب قرمز را در كفش هاي جير بژ قرار دهيد مطمئنا در مورد آن خواهيد فهميد!
اگر تا به حال يك جفت كفش جير را خريداري كرده ايد، بيشتر از احتمال اين است كه فروشنده پيشنهاد دهد كه يك جارو برقي را پاك كنيد. به طور كلي اين يك حيله نيست - توصيه هاي صحيح است زيرا سكه ها به راحتي مرتبا پوشيده مي شوند و بهترين راه براي مراقبت از آنها اين است كه آنها را از خشكسالي محافظت كنيد تا از بين بردن خارش پس از ايجاد آن جلوگيري شود.
اگر شما مي توانيد، آن را به خوبي حذف گل را در حالي كه آن را هنوز هم مرطوب با تميز كردن ملايم با يك چاقو بي نهايت مرطوب، و سپس خيساندن آنچه كه در كفش با پارچه مرطوب باقي مانده است. هربار كه بخوريد پارچه را از بين ببريد تا هر جايي كه مي خواهيد بر روي جير قرار دهيد، متوقف شويد! سپس برس را با يك برس ناخن و مقدار كمي آب را تميز كنيد، اما از پاك كننده ها استفاده نكنيد زيرا ممكن است مقاومت در برابر آب كفش خراب شود.
اگر كفش ها با گلدان خشك شده اند، در اينجا چند نكته براي كمك به مراقبت از كفش هاي جير خود را به شما ارائه مي دهيم:با يك چاقوي خالي چاقو را از بين ببريد.بقيه را با استفاده از پارچه يا قلم مو بشوريداجازه دهيد كفش ها را در يك مكان آرام خشك كنيد - نه روي رادياتور!هر جارو باقي مانده را با قلم مو جادويي براق كنيدبازسازي ناخن ...مسواك زدن هميشه بهتر است با يك قلم مو جادويي و يك حركت دايره اي توصيه مي شود. براي بالا بردن چرت زدن در ناحيه هاي خفيف خفيف، مي توانيد سعي كنيد آن را به راحتي مالش كنيد و يا با استفاده از يك چاقوي خالي استفاده كنيد. نوك سريع اين است كه مسواك زدن هنگامي كه مرطوب براي بازسازي ظاهر مناسب تر است. شما مي توانيد جامه را با نگه داشتن آن 6 اينچ از بخار كتري بخار، يك فريب خوب است.
كفش نابوككفش Nubuck شبيه به كفش جيراب است كه سطح آن ريزش شده است تا يك بيني خوب ايجاد شود. باز هم، nubuck محافظت نشده است به جز براي اسپري محافظ است كه مي تواند به چرم اعمال شود، بنابراين شما بايد مراقب باشيد كه در آن و هنگامي كه شما لباس nubuck كفش ... باغباني در آنها قطعا توصيه نمي شود!
كفش هاي Nubuck به طور كلي مي تواند با پاك كردن پارچه اي كه در آب گرم كمي صابون فرو مي رود تميز شود. همچنين محصولات ويژه اي براي تميز كردن و محافظت از كفش ناباك وجود دارد. حفاظت از اسپري ها و فوم ها براي حفظ كفش نواباك بسيار مهم است.
كفش دانهكفش هاي دانه اي نسبتا آسان است براي حفظ ... فقط اطمينان حاصل كنيد كه محصولات شما براي كفش هاي خود را مناسب براي استفاده مي كنيد، به عنوان مثال كفش لهستاني سياه و سفيد در يك جفت كفش بژ قرار داده است. در اينجا برخي از دستورالعمل هاي اساسي آمده است: -
قبل از تميز كردن و پاكسازي كفش ها را بشوييدپاك كردن كفش با پاك كننده چرم براي حذف خاك سطحيبراي تميز كردن و چسباندن چرم، از تهويه مناسب استفاده كنيدلهستاني با يك كرم مناسب، مايع يا خميربه صورت اختياري آنها را با يك محصول مناسب آب و هواكفش هاي عجيب و غريببا توجه به ماهيت پوسيده اكثر پوسته هاي عجيب و غريب، استفاده از يك محصول پاك كننده به طور معمول بر روي يك چرم استاندارد مورد استفاده قرار نمي گيرد، زيرا محصول مي تواند در بين مقياس ها به دام افتاده باشد.
بهترين سياست اين است كه به طور منظم به عنوان يك اقدام پيشگيرانه از گرد و غبار كردن اين محصول و از بين بردن گل هاي تازه به سرعت به عنوان يك محصول استفاده كنيد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :charmsara
تاريخ: ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۱۲:۱۵:۰۸

 تميزكننده كيف پول چرمهنگامي كه به محصولات چرمي مي آيد، هميشه مهم است كه آنها را تميز و محافظت كنيد. همانطور كه همه ما مي دانيم، چرم يك ماده بسيار گران است، بنابراين حفظ آن در شرايط عالي بايد يكي از بالاترين اولويت هاي شما باشد. اگر شما در حال استفاده از چرم بر روي محصولات چرمي خود نيستيد، نيازي به نگراني نيست! اين مقاله از طريق همه چيزهايي كه شما بايد بدانيد در مورد مزاياي استفاده از تهويه مطبوع تميز كننده چرم.
طول عمر چرميك محصول خشكشويي چرمي يكي از مواد با دوام ترين مواد در بازار است. اين مخصوصا براي لباسها صادق است. كت چرمي، شلوار چرمي، حتي پيراهن چرمي مرسوم، از مواد ساخته شده است كه مي تواند به طور بالقوه براي چندين دهه ادامه داشته باشد. به همين دليل است كه شما در حال حاضر بسياري از محصولات چرم مصنوعي را در بازار پيدا خواهيد كرد. شما قطعا هيچ محصول پنبه اي و يا كتاني را از دهه هاي قبل در شرايط جديد مانند انعكاس موردي با بسياري از محصولات چرم پرنعمت پيدا نخواهيد كرد. براي اطمينان از اينكه محصولات چرمي شما قادر به مقاومت در برابر آزمايش رنگ با رنگ پرواز هستند، استفاده از يك تهويه مطبوع تميز كننده چرم بسيار مهم است.
علاوه بر اين، هنگامي كه به چيزهايي مانند صندلي چرمي در خودرو شما يا نيمكت چرم شما مي آيد، مهم است كه آن را به درستي نگه داريد و آن را حفظ كنيد. علاوه بر اين كه چرم خيلي با دوام است، بسيار صاف و بسيار راحت است. شما قطعا مي خواهيد حفظ كنيد كه نرم و صاف احساس كه چرم جديد تا زماني كه ممكن است. اين كه آيا در صندلي اتومبيل با نام تجاري جديد خود و يا براي نيمكت زيبا چرم جديد شما دستور داده است، به درستي با استفاده از تهويه مطبوع در آن بسيار مهم است.
چه تهويه اي مي كنداصلي ترين چيزي كه تهويه چرم براي اين محصولات انجام مي دهد اين است كه پاك مي شود. مواد شيميايي موجود در تهويه مطبوع قادر به نفوذ هر گونه خاك و خاك بر روي محصول چرم است و با خيال راحت آن را حذف كنيد. با گذشت زمان تقريبا همه چيز خاك و خاك را جمع آوري مي كند. اين به ويژه براي چرم، كه اغلب مي تواند به علت تركيب مواد آن اغلب يك آهنربا و خاكستري باشد. خوشبختانه، كثيف و خاكستري به راحتي مي توانيد تميز و با استفاده از يك تهويه مناسب مورد استفاده قرار گيرد.
يكي ديگر از جنبه هاي مهم كه با استفاده از يك تهويه مطبوع تميز مخصوص چرم است، اين واقعيت است كه مي تواند به حفظ آن كمك كند. همانطور كه در بالا ذكر شد، يكي از ويژگي هاي عالي چرم اين واقعيت است كه آن را بسيار صاف و راحت است. البته، اگر پوست را حفظ نكنيد، سخت و سخت خواهد شد. براي جلوگيري از چسبيدن به اين نكته، يك كاربرد ملايم تهويه مطبوع مطمئن خواهد شد كه مواد در شرايط جديد و طبيعي خود براي آينده قابل پيش بيني حفظ شود.
در بالاي آن، با استفاده از تهويه مطبوع بدان معني است كه چرم نيز تقويت خواهد شد. در حقيقت، شما حتي مي توانيد كيفيت چرم خود را با سخاوتمندانه استفاده از تهويه به آن بهبود بخشيد. مواد شيميايي خاص موجود در اين تهويه مطبوع وجود دارد كه مي توانند به چرم متصل شوند و آن را قوي تر و قوي تر از هميشه. اين امر بسيار شبيه به استفاده از اين لباس هاي چرمي مانند كت مي باشد تا اطمينان حاصل شود كه سال هاي سال قوي تر و با دوام تر باشد.
تميز كردن صندلي چرمي
براي اقلامي مانند صندلي هاي چرمي خودرو، متوجه شويد كه در مدت زمان طولاني در معرض تابش خورشيد قرار خواهد گرفت. خيلي شبيه به اينكه چگونه نور خورشيد مي تواند به پوست آسيب برساند، مي تواند به طور قابل توجهي به چرم بدون چربي آسيب برساند. تهويه چرم داراي خاصيت ضد UV (فوق العاده بنفش) است كه از اشعه ماوراء بنفش مضر منتشر شده از خورشيد جلوگيري مي كند كه باعث مي شود كه چرم سخت و سخت مي شود (مانند كرم ضد آفتاب براي چرم). با اطمينان دادن به استفاده از كولر سالانه به صندلي هاي چرمي خودرو، مي توانيد صندلي هاي با كيفيت بالا را براي سال هاي سال حفظ كنيد.
نتيجهبراي تمام مزاياي مورد بحث در اين مقاله، شما خوشحال خواهيد شد كه بدانيد كه تهويه مطبوع تميزكننده چرم بسيار ارزان و مقرون به صرفه است. براي حدود 20 دلار مي توانيد اطمينان حاصل كنيد كه تمام محصولات چرمي شما براي مدت زمان طولاني مناسب هستند!
به طور كلي، اين مقاله به شما نشان مي دهد مزايايي شگفت انگيز كه با استفاده از يك تهويه مطبوع تخصصي ارائه شده است. چرم واقعا يك ماده شگفت انگيز است كه مي تواند براي دهه هاي آينده عالي باشد، بنابراين مهم است كه آن را با احترامي كه به درستي آن را حفظ مي كنيد، مورد توجه قرار دهيم.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :charmsara
تاريخ: ۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۱:۲۵:۵۲

دباغيچرم شتر در امارات متحده‌ي عربي

[caption id="attachment_3333" align="alignnone" width="800"]برترين مراكز توليد چرم شتر در دنيا،مركز دباغي الخزنه در امارات متحده‌ي عربي برترين مراكز توليد چرم شتر در دنيا،مركز دباغي الخزنه در امارات متحده‌ي عربي[/caption]

در اين مقاله سعي داريم برترين مراكز توليد چرم شتر در دنيا را به شما معرفي نماييم.يكي از مراكز مهم توليد چرم شتر در دنيا دباغي الخزنه در امارت متحده‌ي عربي است. آن چه در ادامه ذكر مي‌شود، گزارشي است از نحوه‌ي كار و تأسيس اين شركت توليد چرم كه بيشترين توليد خود را به چرم شتر اختصاص داده است.

در قلب ابوظبي و در دباغي الخزنه، كارشناس ما در مورد تفاوت بين چرم شتر و چرم گاو مي گويد: به راحتي مي‌توان تفاوت اين دو را احساس كرد. فقط كافي است آن‌ها را لمس كنيد. چرم گاوي در مقايسه با چرم شتر نرم‌تر است و در جاي خود چرم بي نقصي‌ست. اما چرم شتر اصالت دارد و در مقايسه با چرم گاو از شخصيت بيشتري برخوردار است. در چرم شتر نقش و نگارهايي وجود دارد كه مختص شتر است و در محصولاتي كه از اين چرم توليد مي شوند مي توان اين نقوش زيبا را مشاهده كرد.

زماني كه وارد يك دباغي در امارت مي‌شويد تازه مي‌فهميد كه شتر نه تنها نمادي است از فرهنگ عربي، بلكه نقش مهمي در اقتصاد اين كشور ايفا مي‌كند. شتر به خاطر گوشت و مهم‌تر از آن چرمي كه از آن به دست مي‌آيد به منبع مالي مهمي در اقتصاد اين كشور تبديل شده است.

دباغي الخزنه يكي از مجهزترين مراكز توليد چرم در دنيا است كه البته در جهان نام آشنا نيست. مدير عامل اين مركز مي‌گويد زماني كه در حوزه‌ي علم چرم سازي وارد شدم جادوي دباغي مرا به خود جذب كرد. مسئله‌ مهمي كه در دباغي وجود دارد اين است كه بازمانده‌هاي بي ارزش به دست آمده از صنعت گوشت، مي‌تواند به كالايي ارزشمند و ناب، و به عنوان محصولي استراتژيك در اقتصاد، تبديل شود.

مدير عامل اين شركت قبل از نقل مكان به ابوظبي، هشت سال در شركت هرمس كه يك شركت توليد چرم كروكديل است به عنوان مدير اجرايي فعاليت كرده است. اين شركت ، در نوع خود مجهزترين دباغي در سراسر جهان است. او مي‌گويد چرم كروكديل را به برندهايي همچون گوچي، پرادا و چنل مي‌فروختيم. او معتقد است كه اگر چه امروز چرم شتر به اندازه‌ي چرم كروكديل براي برندهاي معروف دنيا اهميت ندارد، اما چرم شتر مي‌تواند به راحتي جايگاه مناسبي براي خود فراهم كند و در كنار چرم كروكديل به يكي از محبوب‌ترين و لوكس‌ترين چرم‌هاي دنيا بدل شود.

دباغي الخزنه براي آنكه در بازار مشتريان را به چرم شتر جذب كند، تلاش بسياري كرده است. با وجود آنكه اين چرم با چرم‌هاي ديگر هم قيمت است اما در بازار مشترين زيادي را به خود جذب نمي‌كند. اين مسئله به دليل آن است كه محصولات خوب چرمي در امارات متحده عربي، محصولات وارداتي بوده است. اين شركت از يك طرف با كمبود اطلاعات در مورد مزاياي استفاده از چرم در مقايسه با محصولات پلاستيكي يا ديگر محصولات مواجه است و از طرف ديگر بايد تلاش كند تا قابليت اين محصول اماراتي يعني چرم شتر را به مشتريان اثبات كند.

مدير عامل اين شركت مي‌گويد: « نمي‌دانم در ابتدا شتر چقدر در اين قضيه به ما كمك كرد، به نظرم در بدو امر اين طرح‌ها و محصولات سنتي و قيمت مناسب آن‌ها بود كه تحسين مشتريان را بر انگيخت. مردم مي‌توانستند از محصولاتي استفاده كنند كه بومي و كاملاً مطابق سليقه و خواسته‌هاي آنان بود. زماني كه دو سال و نيم پيش ما توليد چرم شتر را شروع كرديم، چرم شتر در نظر مردم محصولي عجيب و غريب و بيگانه‌اي بود. شركت‌هايي كه با ما همكاري مي‌كردند، تمايل بيشتري به استفاده از چرم گاو داشتند چرا كه اين محصول شناخته شده بود و شركت‌ها از سرمايه گذاري بر روي آن مطمئن بودند.»

[caption id="attachment_3334" align="alignnone" width="800"]برترين مراكز توليد چرم شتر در دنيا،مركز دباغي الخزنه در امارات متحده‌ي عربي برترين مراكز توليد چرم شتر در دنيا،مركز دباغي الخزنه در امارات متحده‌ي عربي[/caption]

اولين صنعتي كه به استفاده از چرم شتر چراغ سبز نشان داد، صنعت كفش سازي بود. كفش سازي امروز ۳۰ تا ۴۰ درصد از توليدات پوست كشور امارات را استفاده مي‌كند. امارات متحده‌ي عربي در سال‌هاي اخير صنعت توليد كفش‌هاي كارخانه‌اي را تأسيس كرده است و سالانه بسياري از محصولات خود را به اقصي نقاط دنيا صادر مي‌كند، بنابراين، صنعت كفش سازي بهترين مكان براي آغاز كار استفاده از چرم شتر بود.

اين شركت اماراتي در تلاش است تا در حوزه‌ي توليد لوازم خانگي هم از چرم شتر استفاده كند، اما توليد لوازم خانگي از چرم شتر با چالش‌هايي همراه است. شتر در نسبت با بقيه‌ي اندامش، پاهاي بلندي دارد و كوهان شتر از قسمت پشت كمر گاو كوچكتر است. اگر قرار بر ساخت كيف پول باشد تركيب بدني شتر مشكلي ايجاد نمي‌كند، اما زماني كه از اين چرم در ساخت مبل و وسايل اين چنيني استفاده مي‌شود، قضيه شكل ديگري به خود مي‌گيرد. براي اين كار اين شركت قرار است با يك طراح داخلي اهل دوبي كه قبلاً صندلي‌هايي از چرم شتر ساخته است، همكاري كند.

اين شركت توليد چرم برخلاف بسياري از دباغي‌هاي ديگري كه امروز فعاليت مي‌كنند، به تجربه‌هاي متفاوت و گوناگوني دست مي‌زند. از توليد چرم براي صنعت كفش سازي گرفته تا همكاري با صنايع توليدي تا در مقياس كوچكتر در حوزه‌ي مد و اتومبيل سازي و هوانوردي و قايق راني مي‌توان اثري از اين شركت توليد چرم شتر پيدا كرد. اين دباغي مي‌تواند روزانه ۱۰۰۰ چرم گاوي و شتري توليد كند و روزانه هزار پوست گوسفند و بز. اين در حالي است كه ۸۰ درصد از اين توليدات مربوط به شتر است.

بايد به اين نكته اشاره كرد كه محصولي كه تا چند وقت پيش تقريباً ناشناخته بوده است امروز در رنگ‌ها و طرح‌ها در قالب محصولات مختلف ارائه مي‌شود. چرم شتر مي‌تواند شكل‌هاي مختلفي به خود بگيرد. چرم شتري كه در توليد دستكش‌هاي چرمي استفاده مي‌شود نرم‌تر از نرم است اما در مقابل مي‌توان چرم‌هاي دو تني قهوه‌اي و كلفتي را پيدا كرد كه براي توليد مبل استفاده مي‌شوند.

 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :charmsara
تاريخ: ۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۱:۲۱:۱۲

: معمولاكيف پول  از چرم گاو نر بالايي كه از آنيلين رنگ داده شده است ساخته شده است كه در سطوح بيروني دانه ريزه شده است تا بتواند الياف پروتئين سطح كوتاه خود را شكست دهد و به اين ترتيب باعث افزايش ناخن مي شود كه باعث احساس راحتي و آرامش مي شود.
NAPPA LEATHER: اصطلاح عمومي براي هر پنهان حيواني كه مي تواند دانه اي كامل يا اصلاح شده دانه اي است كه فرايند دباغي كروم را تجربه كرده است براي توليد چرم فوق العاده نرم و نرم كه براي انواع مختلفي از محصولات چرمي با كيفيت خوب مورد نياز است كه نياز به نرم دست
PATENT LEATHER: چرم غيرقانوني، پنهان كردن كيفيت است كه با مواد شيميايي به پايان رسيده است تا سطح بازتابنده با وضوح بالا به دست آيد. اين در ابتدا با استفاده از چند كاربرد روغن پايه روغن زيتون بر روي چرم به تدريج ظاهر براق ايجاد شد. پس از آن، اختراع پلاستيك باعث تغيير شكل اين چرم شد. پوشش هاي پلاستيكي قادر به توليد اثرات مشابه بدون برنامه هاي سنتي استفاده از روغن كنجد با استفاده از صرفه جويي قابل توجه هزينه براي توليد كننده است. اين به طور معمول سياه و سفيد است، اما در رنگ هاي ديگر نيز آمده است، و مدت ها شده است مواد مورد علاقه براي لباس و رقص كفش، كيف و كيف پول نيز بوده است. چرم غيرقانوني به طور قابل ملاحظه اي همانند ساير با كيفيت هاي بالاي پوستي پردازش مي شود. با اين حال، آن را در مرحله نهايي است كه با پوشش لاك لاك با كيفيت بالا پوشش داده شده است، كه به آن براق بودن آن مشخص مي شود.
SUEDE: اين معمولا با استفاده از پرده Split از بره ها، بز ها، گوساله ها و گوزن هايي ساخته شده است كه بوسيله ي آن ساخته شده اند و براي ايجاد سطح نرم فازي مشابه با Nubuck ساخته شده اند. جامه در صنايع اثاثه يا لوازم داخلي، كفش، كيف، لوازم جانبي ديگر و همچنين پوشش داخلي براي ديگر محصولات چرمي مورد استفاده قرار مي گيرد.
SHEEPSKIN LEATHER: پوست گوسفند با پشم هنوز دست نخورده و به نام Pelt. بر خلاف پرده هاي معمولي، چنگال از طريق يك فرايند برنزه همراه با پشم بر روي آن توليد مي شود تا يك قسمت چرمي قوي توليد شود و كيفيت پشم نيز حفظ شود.
CHROME TANNED: پنهاني كه تنها با نمكهاي كروم يا نمكهاي كروم در تركيب با مقادير كمتري از عوامل آفتابگردان ديگر كه براي تسهيل فرايند فرايند كروم استفاده ميشوند اما نه در مقادير كافي براي تغيير خواص اصلاح شده كروم از چرم استفاده ميشود.
سكته مغزي: رنگ چهره و يا پايان دادن به مواد ديگر با مالش يا سايش منتقل مي شود.
CRUST: چرمي كه به پايان نرسيده است، حتي اگر فرايند برنزه كردن، رنگرزي و خشك كردن را به اتمام برساند.
سبزيجات: تهيه شده به صورت منحصر به فرد از عوامل برنزه كردن سبزيجات يا عصاره هاي گياهي تهيه شده در تركيب با مقادير كمتري از عوامل ديگر پوست كه براي تسهيل فرايند برنزه كردن سبزيجات براي بهبود و يا تغيير پنهان استفاده مي شود اما نه در مقادير كافي براي تغيير ويژگي هاي اصلي سبزي چرم. يك فرايند برنزه كه ذاتا محيط زيست دوستانه تر از دكوراسيون كروم است.
DRUM DYED: فرآيندي كه در آن رنگ پاشيده مي شود و در داخل يك درام چرخان فرو مي ريزد تا جذب و نفوذ بيشتر رنگ را تضمين كند.
جذب: فشار دادن الگوي بر روي سطح پنهان حيوانات براي ايجاد نقاشي هاي يكنواخت يا بافت هايي شبيه به الگوهاي دانه اي از حيوانات خاص براي پنهان كردن نقص يا نقص طبيعي و يا ايجاد طرح هاي بصري جالب و منحصر به فرد كه متفاوت با الگوي طبيعي دانه است.
ريختن چربي: فرآيند پر كردن روغن هاي طبيعي كه از طريق فرآيند برنزه از پنهان خارج شده اند.
كاهش پنهان هاي مختلف
FAT WRINKLE: چين و چروك هاي طبيعي در دانه هاي چرمي كه به طور طبيعي در طول عمر حيوان تشكيل مي شوند. اين فقط در دانه هاي كامل و پودر دانه هاي بالا ديده مي شود كه شسته نشده يا نخ ريسي نشده اند.
اتمام: به هر فرآيندي از جمله شستشو، فرزكاري، منبت كاري، اسپري، اپيلاسيون و ضد آب كه بعد از رنگرزي اوليه انجام مي شود اشاره مي شود.
FLESHING: فرآيند حذف هر گونه چربي و گوشت باقي مانده از پنهان توسط عمليات مكانيكي.
دستان عتيقه: همچنين به عنوان "دست مالش" شناخته شده است كه در آن كارگران چرم با استفاده از دست با رنگ هاي متناسب با سطح پوست مخلوط مي شوند تا الگوي طبيعي دانه چرم را برجسته كنند.
دست: واژه اي است كه براي توصيف نرمي و احساس چرم استفاده مي شود.
LIMING: بخشي از فرايند برنزه سازي كه از مواد شيميايي براي حذف موهاي ناخواسته از پوست هاي خام استفاده مي كند.
ميلز: بخشي از فرآيند پوسته چرمي است كه درهاي در حال چرخش در تركيب با گرما و آب استفاده مي شود تا پوسته هاي تهيه شده را به منظور بهبود دست و دانه مورد استفاده قرار دهد.
پاتينا: لوستر زيبايي است كه به تدريج بر روي سطح ناباشها و پوسته هاي آنيلين خالص پوشيده مي شود كه با گذشت زمان زيبا تر مي شوند.
PULL-UP: چرم با كيفيت بالا كه از رنگ هاي آنيلين، روغن هاي طبيعي و / يا موم ها رنگ مي گيرد. در هنگام پخت و پز، زماني كه چرم كشيده و كشش داده مي شود، روغن ها و / يا موم در اين مناطق شروع به تخريب و روشن شدن مي كنند تا يك اثر بصري خنثي ايجاد كنند.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :charmsara
تاريخ: ۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۹:۰۴:۴۹

كيف اداري

چگونه براي مراقبت از يك كت چرميكت چرمي مي تواند لمس سبك را به هر كمد لباس اضافه كند. چرم ماده اي است كه مي تواند زيبايي خود را حفظ كند، در حالي كه توانايي تحمل سال ها استفاده از آن را حفظ مي كند. اين يك پارچه با دوام است، اما اگر مراقبت مناسب را انجام دهيد، تنها در شرايط اوليه خود ادامه مي يابد. اگر ژاكت شما مراقبت نشود، با گذشت زمان، چرم مي تواند ترك خورده و پوشيده شود.
دستورالعمل هاي توليد كنندهبرچسب كت چرم سريعترين راه براي پيدا كردن چگونگي مراقبت از كت چرم ساده است كه دستورالعمل سازنده را بخوانيد. اگر اين دستورالعمل ها در دسترس باشند، براي مراقبت از كت خود به آنها مراجعه كنيد. از آنجا كه انواع مختلفي از چرم موجود در بازار وجود دارد، سازنده به بهترين شكل از چرمي كه از كلاه خود ساخته شده است مطلع شده و بهترين راه براي مراقبت از آن نوع خاصي از مواد است.
چگونگي مراقبت از يك ژاكت چرمي با آب بندي آنمهمترين گام در مراقبت از كت چرمي شما اين است كه از يك اسپري ضد آب ضد آب استفاده كنيد تا از آسيب آب جلوگيري شود. اين درمان همچنين به جلوگيري از لكه ها كمك مي كند. شما بايد هر بخشي از ژاكت كه قرار است در معرض آن قرار گيرد اسپري كنيد. چرم مستقيما از آب و رطوبت است و اگر آن را به درستي مهر و موم نكنيد - به همين دليل مهم است كه ژاكت را در اسرع وقت مهر و موم كنيد. اين محصول در اكثر فروشگاه هايي كه لباس هاي چرمي را به فروش مي رسانند، موجود است.
مراقبت عمومي براي يك كت چرميچگونگي پاك كردن كت چرمي مراقبت از چرم براي بسياري از انواع چرم مشابه است. در حالي كه مهم نيست بدانيد دقيقا چه چيزي از چرم يك كت ساخته شده است، در صورت نياز، مي تواند تا حدودي در مراقبت از آن و تميز كردن آن كمك كند. انواع چرم چند راه متفاوت است. چرم مي تواند از انواع حيواناتي از قبيل گاو و كنگره باشد. نوع فرآيند استفاده شده براي خيساندن مواد نيز انواع مختلف چرم را توليد مي كند. چرم را مي توان به نرمي براي يك لباس يا سخت براي پوست درام استفاده كرد.
مراقبت از پوست با پاك كردن ژاكت براي پاك كردن خاك قابل مشاهده آغاز مي شود. اين را مي توان با پارچه مرطوب، اما خرد شده انجام مي شود. انجام اين كار، بسياري از علائم، خاك و خاك را از كت خود حذف خواهد كرد. اگر كثيف يا لكه با پاك كردن آن از لباس حذف نشود، بايد ژاكت را تميز كنيد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :charmsara
تاريخ: ۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۹:۵۹:۱۰

مبل هاي چرم اصل استفاده از كيف اداري چرم، تعداد زيادي از آنها را در دنياي مد و دكوراسيون مورد استفاده قرار مي دهد. به عنوان مثال، چرم در ساخت انواع مختلف اثاثه يا لوازم جانبي مانند صندلي هاي عقب و مبل و پوشش هاي صندلي كه به طور كامل يا به طور جزئي جلويي را پوشش مي دهد استفاده مي شود. مبلمان ساخته شده با چرم تنها مي تواند به عنوان "مبلمان چرم" ناميده شود، اگر همه مناطق قابل مشاهده و غير قابل ديد خود را با چرم پوشيده شده است.
چي چي هست؟ اين يك ماده با دوام است كه از پوست هاي پردازش شده حيوانات استفاده مي شود كه طيف گسترده اي از كاربردهاي آن از مد به مبلمان دارد. چرم نيز به طور گسترده اي در توليد كفش با كفش ساخته شده از بافت و رنگ هاي مختلف استفاده مي شود. كيسه ها، كمربندها و سربازها نيز موارد بسيار محبوب ساخته شده از مواد هستند.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

[ ۱ ]
تاریخ امروز
پیوندهای روزانه
  لينكي ثبت نشده است
پیوندهای سایت
  لينكي ثبت نشده است
آمار بازدیدکنندگان
ابزارک هاي وبلاگ