woolash reviews
تشک طبی
نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز برقی تفال
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
قیمت تشک رویا
charmsara
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :charmsara
تاريخ: ۳۰ آذر ۱۳۹۷ ساعت: ۱۲:۵۸:۰۲

به گزارش خبرگزاري تسنيم از تبريز، به نقل از معاونت اجتماعي فرماندهي اجتماعي آذربايجان شرقي، سرهنگ صابر عباس زاده از دستگيري كلاهبرداران ۱۹ ميلياردي در تبريز خبر اعطا كرد و اظهار داشت: در پي تعدادي فقره كلاهبرداري از يك‌سري از شهروندان تبريزي، مسئله به فيس ويژه در امر فعاليت ماموران نبرد با جعل و كلاهبرداري پليس دانايي استان قرار گرفت . 


او افزود: در بررسي‌هاي انجام گرديده از مالبخاتگان و محاسبه اوراق و مدارك موجود، دو كلاهبردار حرفه‌اي شناسايي و در يك عمليات غافلگيرانه در تهران دستگيرشدند . 


سرهنگ عباس زاده خاطرنشان كرد: متهمان بازداشت شده كه در مسئله خريد و فروش چرم و كفش كار داشته با صادر شدن چك‌هاي بلامحل از صنفها و مغازه داران بازار چرم تبريز كلاهبرداري مي‌كردند . 


اين رده انتظامي با ابلاغ اين كه مجموع كلاهبرداري رخ گرفته ۱۹ ميليارد ريال است، گفت: كلاهبرداران دستگير گرديده پس از تشكيل پرونده جهت سير فرآيند رسمي به مراجع قضائي معرفي شدند . 


مدير پليس تدبير استان در نقطه پايان ضمن توجه شهروندان به هشدارها و توصيه‌هاي پليس، خاطرنشان كرد: طمع و اعتماد نابجا سرآغاز اكثري از جرائم در جامعه است و شهروندان مي‌بايست با هوشياري در برابر پيشنهادهاي وسوسه انگيز مالي، موضوع جرم را از شيادان سلب كنند . 


توقيف 

خودروي “رنو مگان” با بيش از ۱۱ ميليون ريال خلافي در شبستر 

سرهنگ فريدون حيدري اظهار داشت: مأموران پليس راهور شهرستان شبستر در راستاي بازخورد با رانندگان متخلف و واقعه ساز، هنگام در دست گرفتن خودروهاي عبوري، يك دستگاه خودروي سواري رنو مگان را به علت عدم رعايت مقررات و مقررات رانندگي متوقف كردند . 


او گفت: در استعلام انجام گرفته از سوابق خودروي توقيفي، معلوم شد اين خودرو دارنده ۱۱ ميليون و ۳۰۰ هزارريال خلافي و جريمه پرداخت نشده ميباشد كه جهت سير مراحل قانوني به پاركينگ انتقال داده شد . 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :charmsara
تاريخ: ۱۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۵۲:۱۰

زنجان – با اجراي طرح گسترش حرفه هاي پراشتغال منطقه اي (تكاپو) در زنجان براي ۶ هزار متقاضي، زمان شغلي نو توليد ميگردد . 
احمد غريوي، رئيس كل كار، تعاون و امور اجتماعي استان با اشاره به توصيف رسته‌هاي متعدد شغلي در استان كه امكان ايجاد شغل جديد در آنان وجود دارد، گفت: با اجراي طرح تكاپو براي ۶ هزار نفر مجال شغلي جديدي ايجاد شود كه اين رقم ۹۱ درصد از بيكاران استان را دربرگيرنده مي شود . 
وي افزود: ۵ نفر از مديران رسته هاي اشتغال زايي براي كمپاني در دوره هاي آموزشي به وزارتخانه معرفي گرديده اند . 
مديركل تعاون، عمل و رفاه اجتماعي استان حوزه فناوري اطلاعات را اوليه حق تقدم براي ايجاد مجال هاي شغلي در استان زنجان عنوان كرد و افزود: هماهنگي هاي اوليه با سازمان كل ارتباطات و فناوري اطلاعات استان انجام گرديده و اين اداره كل بعنوان متولي حساس رسته IT ، پيگيري برنامه هاي آن را بر عهده داراست . 
غريوي يادآور شد: ايجاد فرصت هاي شغلي نو با اجراي طرح تكاپو با توكل بر گنجايش ها و مزيت هاي هر منطقه انجام مي شود و بايد نيروي انساني توانمند، استعدادهاي مستقر هر حيطه و مواردي از اين قبيل در آن لحاظ شود . 

وي 
با اشاره به اين‌كه طرح تكاپو در كميته‌هاي اشتغال طارم، زنجان و خرمدره مطرح شده است، بيشتر كرد: بر مبنا ظرفيت هاي ساكن خوشه كفش بعنوان يك مزيت براي شهر هيدج محسوب مي شود و خوشه فرش هم ظرفيت مناسبي را در شهرستان خدابنده دارد

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :charmsara
تاريخ: ۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت: ۰۵:۵۳:۵۴

به گزارش خبرنگار پايگاه اطلاع رساني انجمن صنفي كارفرمايي پتروشيمي، مجادله بي‌پايان بر راز منافع از سرمايه‌گذاري تاريخي در صنعت پتروشيمي از ۱۳۶۸ تا امروز در ميان توليدكنندگان فرآورده‌هاي پتروشيمي در واحدهاي تعالي و مصرف‌كنندگان اين فرآورده‌ها كه يك‌سري سالي است ادامه داراست با رايزني و مشورت كردن تشكل‌هاي محرمانه به فيض مي‌رسد . 
به اين مفهوم كه با تشكيل يك كميته دايمي كه ۳ نماينده از صنعت هاي پايين‌دستي پتروشيمي تعيين مي شوند و ۳ نماينده از صنايع بالادستي و يك نماينده از دفتر صنايع تكميلي صنايع پايين‌درستي شركت ملي پتروشيمي مسووليت برنامه‌ريزي وچگونگي اجراي تامين نياز داخلي را برعهده خواهند داشت . 
به گزارش ساعت ۲۴ پس از نشست كميسيون صنعت اتاق تهران در اوليه اسفندماه امسال كه قرار شد يك كميته مشترك براي جهت دهي و توليد توازن در ميان پايين‌دستي‌ها و بالادستي‌هاي پتروشيمي انجام شود روز شنبه ۷ اسفندماه در محل انجن توليدكنندگان فرآورده‌هاي پتروشيمي جلوس كرد صلح و دوستي برگزار شد . 
علي لشگري از اعضاي ارشد بعضي تشكل‌هاي پايين‌دستي صنعت هاي پتروشيمي مانند صنعت كفش و صنعت پلاستيك روز جاري يكشنبه به ساعت ۲۴ خبر داد: خوشبختانه تشكل‌هاي خصوصي بازه زماني جنيني و تنازع براي بقا را پشت رمز گذارده و متمدنانه و با اخلاق مدرن حل تعارض را حتي فارغ از ياري دولت در ميان خويش جهت دهي كرده‌اند . در جلوس كرد روزش روز شنبه ۶ اسفندماه و در محل توليدكنندگان پتروشيمي قرار شد كه يك كميته مشترك از نمايندگان صنعت هاي پايين‌درستي و بالادستي به رخ دايمي تشكيل شود . اين كميته مشترك در رابطه هر كالايي كه مربوط به صنايع پايين‌دستي مي‌باشد جلوس كرد برگزار مينمايد و نمايندگان آن كالاي مختص از صنعت پايين‌دستي و از واحد پتروشيمي كه آن متاع را ايجاد مينمايد حاضر ودرباره تامين آن تصميم‌گيري ميگردد . 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :charmsara
تاريخ: ۱۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت: ۰۹:۲۶:۰۸

كي از دلايل استقبال مشتريان از فروشگاههاي بهاره ، تجميع عرضه مال با قيمت زير تر مي‌باشد و چنانچه بتوانيم واحدهاي صنفي را در فروشگاه­ها متمركز تجميع و يا اين كه فروشگاههاي زنجيره اي را بسط بدهيم تا حدودي مشكل برپايي نمايشگاههاي فصلي بخصوص بهاره نيز حل خواهد شد . هم حالا ۵ درصد از سهم بازار در اختيار فروشگاههاي زنجيره اي مي باشد كه سعي مي كنيم تا پايان برنامه ششم گسترش اين اندازه به ۱۵ درصد رسد . 

نظام صنف‌ها مرزو بوم همانند ساير بخش هاي اقتصادي مملكت به رخ با صرفه از منابع در دسترس به كارگيري نمي كند، اضطراري ميباشد كه با به كارگيري از ابزارهاي ارتقاي سود وري و با رويكردهاي تازه نسبت به بهبود فايده وري كل اصناف كشور، مبادرت هاي عملياتي را طراحي و اجرا نمود؛ در واقع اين داراي اهميت با توجه به اندازه و نقش صنف ها در ساخت ناخالص داخلي ميهن مضاعف تاثير گذار خواهد بود . 
يك عدد از اشكالات ديگري كه صنفها با آن روبرو است زير بودن فايده وري سرمايه ميباشد بطوريكه هم اكنون منفعت وري سرمايه چيزي حدود ۰۴/ ۰ ( چهارصدم ) درصد هست و اين يعني مريضي مزمن كه دامن اقتصاد مرزوبوم را گرفته است . و يك عدد از راههاي ارتقا استفاده وري سرمايه اين است كه صنف ها توسعه پيدا كنند و يك عدد از رويه هاي گسترش صنف‌ها نيز ساخت و بسط فروشگاههاي زنجيره اي مي‌باشد كه سبب به فايده وري سرمايه و كاهش ارزش ها خواهد شد و اين سيستم يك نظام خويش كنترلي هست كه ديگر نيازي به بازرس و چك و دخالت ندارد . مغازه هاي تعالي زنجيره اي كه به شدت دارد توسعه و گسترش پيدا مي­ نمايد و استقبال نيز مي ­كنيم در صورتيكه با تاراج هاي فصلي اين فروشگاهها ساماندهي شوند ديگر نيازي به برگزاري دكان هاي بهاره نميباشد . 

در واقع توسعه بايستي فيس گيرد و واحدهاي توليدي را در خوشه هاي توليدي با مزيت مشخص در شهرك هاي توليدي با به كارگيري از نظام هاي ايزو سوق‌دهي كنيم . آن وقت در ديگر نياز به بازرسي و ارزيابي نخواهد بود و نقش بازرس ديگر فيزيكي نيست . 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :charmsara
تاريخ: ۱۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت: ۰۹:۳۷:۰۴

رئيس اتحاديه چرم طبيعي، چرم مصنوعي و اثاثيه كفش گفت: وجود بانك اصناف راهي براي حمايت از صنف ها و راهي بر خروج از بي حركتي مي باشد . به گزارش خبرگزاري مهر به نقل از اتاق اصناف ايران، سعيد حساس افزود: با حمايت از صنف ها مي توانايي براي افزايش ايجاد و اشتغال در مملكت گام هاي داراي اهميت برداشت و با ساخت راهكارهاي حياتي در نظام بانكي و مبلغي و همچنين بازبيني در قانون آناليز مي توانايي نظام بازار را از معضل نقدينگي نجات اعطا كرد . 
وي با اشاره به نامگذاري سال جاري به اقتصاد مقاومتي؛ توليد-اشتغال كه در دستور فعاليت سازمانها و نهادها قرار دارد، ادامه داد: با باز نگري در ضابطه چك مي بضاعت و توان از نگراني فعالان كسب و فعاليت جلوگيري كرد ضمن اينكه اين اقدام مي تواند منجر ثبات و امنيت در ساخت واشتغال گرديده وهمچنين موجب گسترش واحدهاي صنفي شود . 

 
او با تاكيد بر لزوم سوق دهي قانون تحليل و توليد جور بندي موردي در موضوع بدهكاران بانكي (داراي چك) خاطرنشان كرد: در صنايع وابسته به چرم ، سررسيد مالي حداكثر تا دو سال بازه حتمي داراست و نمي بضاعت از فعالان اقتصادي اين درخواست را داشت كه براي وصول آن تعجيل نمايند . 

 
او در ادامه خواهان اقدامات ويژه براي به تكان در آمدن چرخه اقتصادي با در نظر گرفتن ملاحظات و كار صنوف متعدد شد و گفت: با حمايت دولت و تدوين كردن ضوابط جديد مي بضاعت و توان مشكل‌ها مربوط به پرداخت ها و تامين نقدينگي واحدهاي توليدي داراي ركود را حل كرد . 

حياتي، حساس ترين مشكل واحدهاي صنفي را نبود نقدينگي كافي دانست و افزود: تامين نقدينگي واحدهاي داراي سكون در شرايط فعلي كه مرزو بوم تهيدست ارتقا توليد و اشتغال است، با ايجاد بانك صنف ها امكانپذير ميباشد . 


وي با بيان اين‌كه كشور‌ايران قطب داراي اهميت ساخت چرم و مصنوعات كيف و كفش است، اظهار كرد: به دليل مهيا نبودن وضعيت براي استفاده از تكنولوژي هاي روز جهان در فرآوري صنعت چرم كشور، اين صنعت دچار بي حركتي گرديده است؛ براي رونق آن مي بايست تجهيزات اين صنعت در مملكت به روز شود تا علاوه بر توليد كالاي كيفيت خوب ، بتوان در بازارهاي جهاني رقابت كرد . 
وي ادامه داد: كشورهاي مجاور بويژه عراق و پاكستان بازارهايي مي‌باشند كه مي بضاعت و توان مصنوعات چرمي و غيرچرمي توليد ايران را صادر كرد؛ لذا حمايت هاي مسئولان ذيربط در بسط بازارهاي صادراتي لازم ميباشد . 
حياتي، خواهان حمايت از صنفها به تيتر بخش سري واقعي اقتصاد شد و افزود: حساس ترين گرفتاري صنفها كشور، تشكيل بانك اصناف و منطقي كردن ماليات صنف ها بر مبنا درآمد مي باشد كه اميد واريم در سال جاري زمينه توجه بدون شوخي مسئولان قرار گيرد . 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :charmsara
تاريخ: ۱۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت: ۰۵:۵۲:۲۶

رئيس صنف كفاشان استان اصفهان با اشاره به ساير خلل ها صنف كفش اصفهان خاطرنشان كرد: آموزش، مسأله دوچندان مهمي در بسط صنعتي مي‌باشد و با تلاش‌هايي كه فيس گرفت هنرستان دهخدا به هنرستان كفاشي تبديل شد و فرمان يادگرفتن در آن با جديت دنبال مي‌شود . 

 

زاهدي در ارتباط با مسئله قاچاق هم اذعان داشت: قاچاق و واردات در حوزه كفش كلاسيك با ناكامي روبرو گرديده و كيفيت عمل كفاشان اصفهاني، چيني‌ها را از بازار كلاسيك بيرون رانده هست . 

 

وي در ادامه گفت: البته در حوزه كفش‌هاي ورزشي حجم قاچاق و واردات بالا است و باوجود تلاش‌هاي مضاعف بازرسي صنف‌ها و شناسايي انبارهاي اجناس قاچاق، ورود محصول قاچاق به بازار اصفهان، توليدكنندگان را با نقص‌ مواجه كرده است . 

مديريت صنف كفاشان استان اصفهان در موضوع صادرات كفش اصفهان هم اذعان داشت: تلاش‌هايي براي صادرات صورت گرفته و كفش‌هاي كلاسيك اصفهان به كشورهاي شمالي نظير روسيه، آذربايجان و نخجوان صادر شده مي‌باشد . 

زاهدي همينطور عنوان كرد: در واردات مواد اول بعضاً تأخيرهايي در گمرك وجود داشت كه رفع شد، البته كماكان در اكثري از مورد ها خلل واردات مواد نخستين وجود دارد و به برهان اتكاي حدود ۷۰ درصدي صنعت كفش به مواد اوليه و تجهيزات خارجي، اين مسأله در ايجاد تأثير بسزايي دارد . 

رئيس صنف كفاشان استان اصفهان در پاسخ به سؤالي در رابطه با احداث شهرك تخصصي كفش نيز بيان كرد: صنعت كفش صنعت سبزي مي باشد و هيچ آلودگي براي محيط‌ زيست ندارد و به همين حافظه درخواست تجميع كارگاه‌هاي كفش را در قالب يك شهرك صنعتي ارائه داديم . 

 

 

زاهدي در خاتمه افزود: آغاز زميني در شرق اصفهان براي اين دستور در نظر گرفته‌ گرديده بود كه فاصله متعددي تا شهر داشت، البته در حال حاضر مذاكراتي با شهردار اصفهان فيس گرفته كه اين شهرك در محدوده شهر اصفهان احداث شود . 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :charmsara
تاريخ: ۱۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت: ۰۷:۲۶:۲۴

به 

گزارش خبر نگار صنعت كفش، در تاريخ سوم خرداد ماه جاري، ارتوزايلين در بازار بورس فرآورده با ارقام پايين داد و ستد شد: بها 

متوسط معامله شده: ۲۵۰۰۴ ريال بها 

پايه: ۲۵۰۰۴ ريال مقدار 

تقاضا: ۱۰۰۰ تن حجم 

عرضه: ۱۰۰۰ تن اين ارقام نسبت به آخري معامله در مورخ ۲۷ ارديبهشت ماه ماه جاري، ۰٫۱ درصد ارتقاء در قيمت را نشان مي‌دهد . 

كيف پول

قابل 

توجه اينكه : اورتوزايلين با هوا در تراز كاتاليزور پنتااكسيدواناديوم در حرارت ۳۶۵ درجه سانتيگراد اكسيد گرديده موجب توليد انيدريدفتاليك مي‌شود عكس العمل اكسيداسيون اورتوزايلين، يك عدد از گرمازاترين فعل و انفعالات جان دار در صنايع پتروشيمي ميباشد بطوريكه مي بايست براي ادامه عمل گرما را از محيط فعل و انفعال بازيابي نمود . از اين گرما در ساخت بخار آب استعمال مي گردد . گازهاي حاصل از اين واكنش در طي دو تراز خنك شده و آن گاه در مبدلهاي مخصوصي بنام سوييچ كندانسور، انيدريد فتاليك از ساير تركيبات ساخت شده؛ قطع مي شود . بعد در واحد تقطير، محصول خام انيدريد فتاليك ۹۹/۸% خالص گرديده و به مخازن ذخيره جهت دهي مي گردد . معمولا نيمي از انيدريد فتاليك بصورت مايع جهت توليد ماده نرم كننده DOP استعمال شده و نيم ديگر به انيدريد فتاليك پرك تبديل و پس از آن در كيسه هاي ۲۵ كيلوگرمي جهت مصرف در صنعت DOP و صنايع رزين و رنگ سازي بسته بندي مي گردد . با دقت به كيفيت بالاي اين محصول، چكيده از آن به خارج از مرزو بوم صادر مي گردد . 

خريد كيف پول

دي اكتيل فتالات , dioctyl phthalate و يا اين كه روغن دي وي پي (DOP) يك عدد از اساسي ترين قابل انعطاف كننده هاي انواعي از پودر گرانول پي او سي PVC است شيوه ساخت اين ماده در يك راكتور مجهز به همزن در مجاورت كاتاليزور با دو ماده اوليه دو اتيل هگزانول و انيدريد فتاليك توليد مي شود و مراحل توليد دي وي پي عبارتند ازاستريفاكسيون بازيابي الكل مازاد و صاف كردن فرآورده كاربرد در صنايع چرم تصنعي گالينگور,كفش , رنگسازي ,شيلنگ سازي ,اسباب بازي, كابل سازي ,گرانول سازي ,فيلتر هوا ,توپ سازي, نوار دور شيشه و… مي باشد كه دارنده بازاري بكر با مصرف بالا و بالطبع سودآوري قابل توجهي مي باشد كه يك بازار و فروش تضمين گرديده را در پي داراست . 

كيف پول مردانه

نوسانات 

ارتوزايلين در انيدريد فتاليك و در فيض dop موثر ميباشد

كيف پول زنانه

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :charmsara
تاريخ: ۱۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت: ۰۴:۲۰:۰۶

كيف پول

مديريت هيئت مديره انجمن كفش استان قم گفت: تجارداخلي و خارجي كه در نمايشگاه سال جاري و سال پيشين حضور داشتند تاجران موفق و توانمند بودند تجار فرنگي كه از كشورهاي عراق ، افغانستان ،تركمنستان و كشورهاي همسايه در اين نمايشگاه حضور داشتند تجار با سابقه و موفقي در صنعت كفش مي باشند و حضور اين افراد منجر گرديده ما به اهدافي كه براي برگزاري نمايشگاه داشته ايم برسيم . 

خريد كيف پول

به گزارش وب سايت جامعه صنعت كفش كشور‌ايران – فراهاني ادامه داد: زماني در چنين نمايشگاهي تاجراني از كشورهاي متعددي حضور پيدا مي‌نمايند يعني كه سعي نمايشگاه ضعيف نبوده و ما به اهداف خويش رسيده ايم لذا اميدواريم بتوانيم از تاجران بيشتري براي حضور در نمايشگاه هايي از اين دست دعوت كنيم و همت بهتري داشته باشيم . 

كيف پول مردانه

او همچنين به كمپاني كنندگان داخلي در نمايشگاه اشاره كرد و افزود:استقبال ساخت كنندگان داخلي هم فراوان خوب ميباشد و از تمام استانهاي كشور در اين نمايشگاه حضور داشتند و اين دستور افتخاري براي استان قم محسوب مي شود و مطمين هستيم كه تا نقطه نهايي نمايشگاه اشخاص بيشتري حضور خواهند داشت 

كيف پول زنانه

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :charmsara
تاريخ: ۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت: ۰۴:۰۱:۰۱

اختصاص وام ها ويژه بلند بازه و اندك بهره، آموزش رويكرد هاي نوين ايجاد و بازاريابي، حضور در ميدان هاي ميان المللي مانند نمايشگاه هاي دربين المللي و استفاده از تكنولوژي و دستگاه هاي جديد ، مي تواند در رونق اين صنعت نقش بسزايي داشته باشدبه باور بسياري از كارشناسان و توليدكنندگان، اختصاص تسهيلات ويژه بلند مدت و اندك بهره، يادگرفتن رويكرد هاي نوين ساخت و بازاريابي، حضور در عرصه هاي ميان المللي نظير نمايشگاه هاي في مابين المللي و به كارگيري از تكنولوژي و دستگاه هاي جديد ساخت كفش، مي تواند در رونق اين صنعت نقش بسزايي داشته باشد . 

كيف پول
در ۱۵ شهريورماه سالجاري خبري در خصوص ثبت گواهي راهبري سال اول خوشه كفش هيدج در شوراي راهبري خوشه هاي صنعتي زنجان منتشر شد . 
معاون صنايع كوچك كمپاني شهرك هاي صنعتي استان زنجان هم در نخستين نشست شوراي راهبري خوشه فرش دستباف زنجان با اشاره به پتانسيل مو جود در حوزه كفش و عمر اين هنر در شهرستان هيدج گفت: بيش از ۱۰۰۰ نفر در اين شهرستان به چهره بي واسطه در اين حرفه سرگرم به عمل هستند . 

خريد كيف پول
ايرج احمدي، با اشاره به اهميت مارك در جامعه امروزي اظهار داشت: با توجه به اين‌كه ايجاد كفش در هيدج بيش از ۴۰ سال قدمت دارد البته متاسفانه برند واحدي براي آن وجود ندارد و در برخي موارد كفش هاي توليد گرديده در اين شهرستان با برندهاي ساير استان ها به فروش مي رسد . 
احمدي با تاكيد بر اينكه توليد ها توليدي در اين شهرستان عمدتا كفش هاي بچه گانه، تابستاني، زنانه و ورزشي است، گفت: در شهرستان هيدج ۱۴۰ واحد ايجاد كفش فعاليت دارند كه فقط ۲ واحد آن به صورت صنعتي سازمان مي شوند . 

كيف پول مردانه

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :charmsara
تاريخ: ۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۰۸:۳۵

كيف پول

عمل اسماعيل ميرفخر رجايي در اولِ جواني به دوخت لباس‌هاي چرم خلاصه ميشد . وي اين فعاليت را فارغ از فراگيري ديدن انجام مي‌داده . روزهاي سرد سال، كار را براي فروش لباس‌هاي چرمي اعم از كت و كاپشن، هموار مي‌كرد، ولي فروش اين لباس‌ها با آغاز فصل گرما به تعداد انگشت‌هاي دست نيز نمي‌رسيد . بيكاري روزهاي گرم سال، به‌خصوص تابستان باعث شد تا تامل جديدي به ذهن اسماعيل ميرفخررجايي خطور نمايد . دوخت كمربند، كيف و جلد كتاب و روكش اسلحه كارهايي بود كه مي شد در تايم ها فراغت از دوخت لباس زمستاني به آن‌ها پرداخت . فروش اين اجناس نيز

خريد كيف پول

وابسته به فصل و وضعيت خاصي در سال فقدان . در همين اثنا برگزاري نمايشگاه تخصصي چرم در تهران به نقطه‌عطفي در معاش ميرفخررجايي تبديل شد . مثال كارهاي ميرفخررجايي در آن سال، جليقه، كوسن و ستِ دامن و كاپشن و همينطور كيف و كفش بود . او به‌خاطر دارد كه چطور پوستر نمايشگاه تخصصي چرم در سال۱۳۷۰ را با خرده‌هاي چرم دوخته هست . نقطه نهايي دوخت پوستر نمايشگاه با خرده چرم، به ميرفخررجايي نشان مي دهد كه با وجود چرم چه كارهاي خارق‌العاده‌اي مي‌توان انجام بخشيد . 
كيف پول مردانه

سرمايه اوليه:۳ النگوي همسر دانسته‌ها و اطلاعات نخستين استاد از دوخت كفش چرمي بر هنري كه با خرده چرم‌ها عيان شده بود، طولاني تر شده مي‌باشد . اما فعاليت دوخت لباس‌هاي چرم كم‌كم متوقف شد و ميرفخر رجايي آغاز به دوخت كيف دست‌دوز كرد . چون تعطيل كردن و از سرگيري فعاليت در كارگاه براي دوخت لباس‌هاي چرم، فعاليت اسماعيل ميرفخررجايي را تا حد زيادي كُند ميكرد . علاوه بر اينها، ايجاد جعبه نفيس قرآن و جلد كتاب از چرم نيز بازار خودش را داشت . دوخت خرده‌چرم‌ها معلم را به يك اسم براي كاري ميرساند كه تا به حال شخصي كاركشته به انجام آن نبوده است؛ معرق‌چرم . وي اين نام را در مراجعه به اداره صنايع‌دستي استان اصفهان اعلام مي نمايد . ياد استاد به حوالي سال۱۳۷۲ برمي‌گردد و مي‌گويد: «كار با چرم من را به سمتي پيش

كيف پول زنانه

پيروزي كه تكنيك‌هاي جديدي در كار كشف ‌كردم . در اين دوران ۲ فرزند داشتم و يك خانه استيجاري در كنار يك رشته كه شناختي از آن وجود نداشت و اينجانب مجبور بودم آثارم را با زحمت زيادي به فروش برسانم؛ به‌خصوص كه زماني از عمل كفش بيرون آمدم، كارگاه كفش‌دوزي پدرم ورشكست شده بود . در آن حالت بود كه از همسرم خواستم ۳ النگويش را بفروشد و سرمايه عمل من نمايد . فعاليت من با فروش آن ۳ النگو آغاز شد . هنوز نيز خويش را وام دار همسرم ميدانم و از وي سپاسگزارم» . 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

[ ۱ ][ ۲ ]