woolash reviews
تشک طبی
نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز برقی تفال
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
قیمت تشک رویا
charmsara
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :charmsara
تاريخ: ۱۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت: ۰۷:۲۶:۲۴

به 

گزارش خبر نگار صنعت كفش، در تاريخ سوم خرداد ماه جاري، ارتوزايلين در بازار بورس فرآورده با ارقام پايين داد و ستد شد: بها 

متوسط معامله شده: ۲۵۰۰۴ ريال بها 

پايه: ۲۵۰۰۴ ريال مقدار 

تقاضا: ۱۰۰۰ تن حجم 

عرضه: ۱۰۰۰ تن اين ارقام نسبت به آخري معامله در مورخ ۲۷ ارديبهشت ماه ماه جاري، ۰٫۱ درصد ارتقاء در قيمت را نشان مي‌دهد . 

كيف پول

قابل 

توجه اينكه : اورتوزايلين با هوا در تراز كاتاليزور پنتااكسيدواناديوم در حرارت ۳۶۵ درجه سانتيگراد اكسيد گرديده موجب توليد انيدريدفتاليك مي‌شود عكس العمل اكسيداسيون اورتوزايلين، يك عدد از گرمازاترين فعل و انفعالات جان دار در صنايع پتروشيمي ميباشد بطوريكه مي بايست براي ادامه عمل گرما را از محيط فعل و انفعال بازيابي نمود . از اين گرما در ساخت بخار آب استعمال مي گردد . گازهاي حاصل از اين واكنش در طي دو تراز خنك شده و آن گاه در مبدلهاي مخصوصي بنام سوييچ كندانسور، انيدريد فتاليك از ساير تركيبات ساخت شده؛ قطع مي شود . بعد در واحد تقطير، محصول خام انيدريد فتاليك ۹۹/۸% خالص گرديده و به مخازن ذخيره جهت دهي مي گردد . معمولا نيمي از انيدريد فتاليك بصورت مايع جهت توليد ماده نرم كننده DOP استعمال شده و نيم ديگر به انيدريد فتاليك پرك تبديل و پس از آن در كيسه هاي ۲۵ كيلوگرمي جهت مصرف در صنعت DOP و صنايع رزين و رنگ سازي بسته بندي مي گردد . با دقت به كيفيت بالاي اين محصول، چكيده از آن به خارج از مرزو بوم صادر مي گردد . 

خريد كيف پول

دي اكتيل فتالات , dioctyl phthalate و يا اين كه روغن دي وي پي (DOP) يك عدد از اساسي ترين قابل انعطاف كننده هاي انواعي از پودر گرانول پي او سي PVC است شيوه ساخت اين ماده در يك راكتور مجهز به همزن در مجاورت كاتاليزور با دو ماده اوليه دو اتيل هگزانول و انيدريد فتاليك توليد مي شود و مراحل توليد دي وي پي عبارتند ازاستريفاكسيون بازيابي الكل مازاد و صاف كردن فرآورده كاربرد در صنايع چرم تصنعي گالينگور,كفش , رنگسازي ,شيلنگ سازي ,اسباب بازي, كابل سازي ,گرانول سازي ,فيلتر هوا ,توپ سازي, نوار دور شيشه و… مي باشد كه دارنده بازاري بكر با مصرف بالا و بالطبع سودآوري قابل توجهي مي باشد كه يك بازار و فروش تضمين گرديده را در پي داراست . 

كيف پول مردانه

نوسانات 

ارتوزايلين در انيدريد فتاليك و در فيض dop موثر ميباشد

كيف پول زنانه

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :charmsara
تاريخ: ۱۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت: ۰۴:۲۰:۰۶

كيف پول

مديريت هيئت مديره انجمن كفش استان قم گفت: تجارداخلي و خارجي كه در نمايشگاه سال جاري و سال پيشين حضور داشتند تاجران موفق و توانمند بودند تجار فرنگي كه از كشورهاي عراق ، افغانستان ،تركمنستان و كشورهاي همسايه در اين نمايشگاه حضور داشتند تجار با سابقه و موفقي در صنعت كفش مي باشند و حضور اين افراد منجر گرديده ما به اهدافي كه براي برگزاري نمايشگاه داشته ايم برسيم . 

خريد كيف پول

به گزارش وب سايت جامعه صنعت كفش كشور‌ايران – فراهاني ادامه داد: زماني در چنين نمايشگاهي تاجراني از كشورهاي متعددي حضور پيدا مي‌نمايند يعني كه سعي نمايشگاه ضعيف نبوده و ما به اهداف خويش رسيده ايم لذا اميدواريم بتوانيم از تاجران بيشتري براي حضور در نمايشگاه هايي از اين دست دعوت كنيم و همت بهتري داشته باشيم . 

كيف پول مردانه

او همچنين به كمپاني كنندگان داخلي در نمايشگاه اشاره كرد و افزود:استقبال ساخت كنندگان داخلي هم فراوان خوب ميباشد و از تمام استانهاي كشور در اين نمايشگاه حضور داشتند و اين دستور افتخاري براي استان قم محسوب مي شود و مطمين هستيم كه تا نقطه نهايي نمايشگاه اشخاص بيشتري حضور خواهند داشت 

كيف پول زنانه

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :charmsara
تاريخ: ۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت: ۰۴:۰۱:۰۱

اختصاص وام ها ويژه بلند بازه و اندك بهره، آموزش رويكرد هاي نوين ايجاد و بازاريابي، حضور در ميدان هاي ميان المللي مانند نمايشگاه هاي دربين المللي و استفاده از تكنولوژي و دستگاه هاي جديد ، مي تواند در رونق اين صنعت نقش بسزايي داشته باشدبه باور بسياري از كارشناسان و توليدكنندگان، اختصاص تسهيلات ويژه بلند مدت و اندك بهره، يادگرفتن رويكرد هاي نوين ساخت و بازاريابي، حضور در عرصه هاي ميان المللي نظير نمايشگاه هاي في مابين المللي و به كارگيري از تكنولوژي و دستگاه هاي جديد ساخت كفش، مي تواند در رونق اين صنعت نقش بسزايي داشته باشد . 

كيف پول
در ۱۵ شهريورماه سالجاري خبري در خصوص ثبت گواهي راهبري سال اول خوشه كفش هيدج در شوراي راهبري خوشه هاي صنعتي زنجان منتشر شد . 
معاون صنايع كوچك كمپاني شهرك هاي صنعتي استان زنجان هم در نخستين نشست شوراي راهبري خوشه فرش دستباف زنجان با اشاره به پتانسيل مو جود در حوزه كفش و عمر اين هنر در شهرستان هيدج گفت: بيش از ۱۰۰۰ نفر در اين شهرستان به چهره بي واسطه در اين حرفه سرگرم به عمل هستند . 

خريد كيف پول
ايرج احمدي، با اشاره به اهميت مارك در جامعه امروزي اظهار داشت: با توجه به اين‌كه ايجاد كفش در هيدج بيش از ۴۰ سال قدمت دارد البته متاسفانه برند واحدي براي آن وجود ندارد و در برخي موارد كفش هاي توليد گرديده در اين شهرستان با برندهاي ساير استان ها به فروش مي رسد . 
احمدي با تاكيد بر اينكه توليد ها توليدي در اين شهرستان عمدتا كفش هاي بچه گانه، تابستاني، زنانه و ورزشي است، گفت: در شهرستان هيدج ۱۴۰ واحد ايجاد كفش فعاليت دارند كه فقط ۲ واحد آن به صورت صنعتي سازمان مي شوند . 

كيف پول مردانه

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :charmsara
تاريخ: ۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۰۸:۳۵

كيف پول

عمل اسماعيل ميرفخر رجايي در اولِ جواني به دوخت لباس‌هاي چرم خلاصه ميشد . وي اين فعاليت را فارغ از فراگيري ديدن انجام مي‌داده . روزهاي سرد سال، كار را براي فروش لباس‌هاي چرمي اعم از كت و كاپشن، هموار مي‌كرد، ولي فروش اين لباس‌ها با آغاز فصل گرما به تعداد انگشت‌هاي دست نيز نمي‌رسيد . بيكاري روزهاي گرم سال، به‌خصوص تابستان باعث شد تا تامل جديدي به ذهن اسماعيل ميرفخررجايي خطور نمايد . دوخت كمربند، كيف و جلد كتاب و روكش اسلحه كارهايي بود كه مي شد در تايم ها فراغت از دوخت لباس زمستاني به آن‌ها پرداخت . فروش اين اجناس نيز

خريد كيف پول

وابسته به فصل و وضعيت خاصي در سال فقدان . در همين اثنا برگزاري نمايشگاه تخصصي چرم در تهران به نقطه‌عطفي در معاش ميرفخررجايي تبديل شد . مثال كارهاي ميرفخررجايي در آن سال، جليقه، كوسن و ستِ دامن و كاپشن و همينطور كيف و كفش بود . او به‌خاطر دارد كه چطور پوستر نمايشگاه تخصصي چرم در سال۱۳۷۰ را با خرده‌هاي چرم دوخته هست . نقطه نهايي دوخت پوستر نمايشگاه با خرده چرم، به ميرفخررجايي نشان مي دهد كه با وجود چرم چه كارهاي خارق‌العاده‌اي مي‌توان انجام بخشيد . 
كيف پول مردانه

سرمايه اوليه:۳ النگوي همسر دانسته‌ها و اطلاعات نخستين استاد از دوخت كفش چرمي بر هنري كه با خرده چرم‌ها عيان شده بود، طولاني تر شده مي‌باشد . اما فعاليت دوخت لباس‌هاي چرم كم‌كم متوقف شد و ميرفخر رجايي آغاز به دوخت كيف دست‌دوز كرد . چون تعطيل كردن و از سرگيري فعاليت در كارگاه براي دوخت لباس‌هاي چرم، فعاليت اسماعيل ميرفخررجايي را تا حد زيادي كُند ميكرد . علاوه بر اينها، ايجاد جعبه نفيس قرآن و جلد كتاب از چرم نيز بازار خودش را داشت . دوخت خرده‌چرم‌ها معلم را به يك اسم براي كاري ميرساند كه تا به حال شخصي كاركشته به انجام آن نبوده است؛ معرق‌چرم . وي اين نام را در مراجعه به اداره صنايع‌دستي استان اصفهان اعلام مي نمايد . ياد استاد به حوالي سال۱۳۷۲ برمي‌گردد و مي‌گويد: «كار با چرم من را به سمتي پيش

كيف پول زنانه

پيروزي كه تكنيك‌هاي جديدي در كار كشف ‌كردم . در اين دوران ۲ فرزند داشتم و يك خانه استيجاري در كنار يك رشته كه شناختي از آن وجود نداشت و اينجانب مجبور بودم آثارم را با زحمت زيادي به فروش برسانم؛ به‌خصوص كه زماني از عمل كفش بيرون آمدم، كارگاه كفش‌دوزي پدرم ورشكست شده بود . در آن حالت بود كه از همسرم خواستم ۳ النگويش را بفروشد و سرمايه عمل من نمايد . فعاليت من با فروش آن ۳ النگو آغاز شد . هنوز نيز خويش را وام دار همسرم ميدانم و از وي سپاسگزارم» . 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :charmsara
تاريخ: ۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت: ۰۴:۵۴:۴۵

محمدي افزود: در ازاي فضاي رايگاني كه در اختيار كارآفرينان گذارده گرديده است؛ آن ها به قادر سازي زنان سرپرست خانوار، بد قيم و كودكان عمل و يادگرفتن مهارت ها در حوزه هايي زيرا معرق، سفال، سراميك و چرم به اقشار جراحت ديده مي پردازند كه با تعامل هاي چهره گرفته پس از سپري شدن زمان هاي آموزشي از سوي دو راءس فني و حرفه اي و مجاهدت دانشگاهي براي تسهيل ورود اين افراد به كسب و فعاليت هاي خانگي گواهي نقطه پايان دوره ارائه مي شود . 
قائم رده شهرداري ناحيه ۱۱ همچنين در ارتباط با كارآفرينان گفت: حمايت از كسب و كار و شغل ها خانگي و مهارت آموزي اقشار جراحت چشم از هدف ها شهرداري ناحيه ۱۱ مي‌باشد كه در در بين كارآفرينان مجموعه دست آفرين نيز زنان قيم خانوار فعال مي باشند و هم افراد داراي معلوليت هاي جسمي به ارائه توليدات ساخته دست خويش مي پردازند . 


وي از رايزني با مراكز حمايتي دولت و بخش خصوصي براي برپايي نمايشگاه اثرها كارآفرينان مجموعه دست آفرين خبر داد و ابراز اميدواري كرد تا گروه دست آفرين هم در مورد توليد و فروش توليد ها و نيز در زمينه فراگيري مهارت ها به قشرها جراحت چشم به پيروزي دست يابد . 
در اين تيم توليد ها ساخته دست مشتمل بر معرق، زيورآلات، چرم، سفال ،سراميك و پوشاك از سوي كارآفرينان ارائه مي شود . 
عشق و علاقه مندان براي بازديد از اين مجموعه مي توانند به اتوبان نواب، فراتر از بريانك شرقي،نبش خيابان جوانمرد،ساختمان الوند ۳،طبقه همكف،بال جنوبي مراجعه كنند . 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :charmsara
تاريخ: ۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۴۷:۳۳

بابك يزدان بين، يكي از فعالان حوزه ايجاد كيف و كفش در غرب استان تهران، با اشاره به لزوم جنبش در مسير تجهيز كارگاه ها و واحدهاي توليد كيف و كفش و بهره‌گيري از دستگاه هاي پيشرفته و نوين، اظهار داشت: در موقعيت كنوني، رقابت به ميزاني سنگين وزن و نفس‌گير گرديده كه در صورت به كار گيري از امكانات و دستگاه هاي مستهلك، قابليت و امكان دزديدن گوي سبقت از رقبا، سخت و مشقت بار خواهد بود . 


او افزود: البته در بخش ايجاد كيف و كفش دستي كه به نوعي توكل گاه اساسي آن به هنر دست ايراني و كفش ها و كيف هاي دست ساز معطوف مي شود، نقش دستگاه ها و امكانات نوين و پيشرفته، چندان پر رنگ و قابل توجه نميباشد . 
يزدان بين، عنوان كرد: البته اين همه واقعيت بازار نمي باشد و به هر اكنون ناچيز نيستند افراد و مجموعه هايي كه كيف و كفش موضوع عشق و علاقه خود را از مركزها و مغازه هايي تهيه و تنظيم مي كنند كه به نوعي اكثريت قريب به واقعه اين محصول ها صنعتي دوز مي باشند . 
اين ساخت كننده كيف و كفش گفت: در چنين بستري، دستگاه ها و تجهيزات نوين، حرف ابتدا را مي زند و به تبع در چهره استفاده از ادوات سابق و مستهلك، نقش آفريني مثبت در بازار اشاره شده،بسيار دشوار و بعضاً ناممكن خواهد بود . 
او افزود: يك عدد از مشكلات و مشكل ها اساسيِ پيش روي فعالان توليد كيف و كفش به گراني تجهيزات و دستگاه هاي ايجاد چرم و كيف و كفش باز مي گردد كه در قوانيني كه سايه بيحركتي بر ابعاد مختلف بازار سنگيني مينمايد و فقدان نقدينگي به بحران جديِ اكثري از واحدها و مركزها توليدي و كارگاهي كيف و كفش مُبَدَل شده، امكان چنين هزينه كَردهايي براي فعالان عرضه نام برده به سادگي مُيَسَر نمي شود . 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :charmsara
تاريخ: ۲۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت: ۰۱:۱۲:۴۶

نائب رئيس امور تعاون وزير تعاون، فعاليت و رفاه‌ اجتماعي گفت: كفش هيدج بايستي در سطح كشور مالك يك برند شود . 
به گزارش ايسنا، «سيدحميد كلانتري» ظهر روز جاري در جلسه كارگروه اشتغال استان زنجان كه به ميزباني شهر هيدج برگزار شد، با تأكيد بر ضرورت تغيير نگاه‌ها نسبت به حوزه تعاون، اظهار كرد: متأسفانه گهگاه برداشت‌هاي ناقص نسبت به تعاوني‌ها در ‌كشور وجود دارد كه اين برداشت‌هاي ناقص بايستي با نگاه‌هاي درست به اين حوزه اصلاح شود . 
وي با ابلاغ اين‌كه امروز در ۱۱۱ گرايش شغلي تعاوني در مرزوبوم وجود دارد، اظهار كرد: هم‌اكنون حدود ۹۷ هزار تعاوني فعال در مرحله مرزوبوم وجود داراست . 
اين مسئول با تأكيد بر اين كه تعاوني كفش «هيدج» يك الگوي عالي براي توسعه و گسترش است، خاطرنشان كرد: يك عدد از مهم ترين دستاوردهاي يك تعاوني، بهره‌وري سرمايه است، زيرا هنگامي سرمايه‌هاي خرد در كنار هم قرار گيرد هزينه‌هاي توليد كاهش يافته و توان رقابت‌پذيري و چانه‌زني در بازار نيز ارتقا مي يابد و اين عامل ها منجر مي‌گردد عمل به‌صورت تخصصي‌تر دنبال شود . 
كلانتري با بيان اين مقاله كه كفش هيدج مي بايست از يك برند برخوردار باشد، تصريح كرد: هيدج مي تواند در همه نقاط ميهن شعبه فروش با مارك منحصر اين شهر داشته باشد .
او با ابلاغ اين‌كه در برنامه ششم پيش‌بيني گرديده ميباشد كه سالانه طرح توسعه و گسترش ۵۰۰۰ قريه كامل شود، افزود: از ۵۰۰۰ روستا، روستاهايي كه دارنده مزيت مختص در رشته‌هاي متفاوت مي باشند تعيين مي شوند تا تعاوني‌ها بر اساس مزيت‌ها در آن صورت گيرد . 
او با بيان اينكه از ۵۰۰۰ روستا در سال‌جاري براي ۲۰۰۰ قريه طرح تعاون روستايي پيش‌بيني گرديده است، خاطرنشان كرد: در فاز اوليه اين سال در ۱۰۰۰ آبادي طرح تعاون روستايي اجرا ميشود كه طبق هدف‌گذاري تا نقطه پايان سال به ۲۰۰۰ آبادي رسد . 
نائب رئيس كارها تعاون وزير تعاون، عمل و رفاه‌ اجتماعي يادآور شد: روز جاري يك عدد از مهمترين خلل ها مرز و بوم و دغدغه‌هاي مقام معظم رهبري، بيكاري است، بنابراين نخستين مسئله اولويت‌دار بخش تعاون نيز حمايت از اشتغال و گسترش اين بخش هست . 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :charmsara
تاريخ: ۱۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت: ۰۱:۰۰:۲۵

علاوه بر زمينه مافيا و واردات گسترده كفش، به‌گفته مدير اتحاديه كفاشان دست‌دوز تهران با بيان اين‌كه ركود بازار ايراد صنف كفاشان دست‌دوز است، گفت: متاسفانه عواملي كه بايستي در اختيار ايجاد باشند، پيش‌روي ايجاد قرار دارند . به گزارش فارس، رسول شجري با اشاره به نرخ بالاي ۲۲‌درصد وام ها بانكي، افزود: البته وام ها بانكي معمولا به توليد‌كنندگان پرداخت نمي‌شود، البته اگر كسي بخواهد وام ها بانكي اخذ كند، بايد كفش آهني در پا داشته باشد و وام ها با چنين سودهايي، توليد‌كننده را به ورطه ورشكستگي مي‌كشاند . او با ابلاغ اين‌كه ماليات بر بها افزوده معضل گرانقدر توليد‌كنندگان است، بيان داشت: در اخذ ماليات به هيچ‌وجه به حالت ركود بازار توجه نميشود و هر سال نسبت به ماليات سال قبل‌درصدي بيش تر و از مؤدي مالياتي اخذ مي‌شود . شجري با بيان اينكه سازمان بيمه هيچ‌حمايتي از كارفرما ندارد، افزود: بيمه مي بايست از خدمتكار و صاحب كار در كنار هم حمايت كند، چون در صورتي‌كه كارفرما نباشد، كاري وجود نخواهد داشت، تا خدمتكار سرگرم به عمل شود . او با نفد از گمرك جمهوري اسلامي ايران، گفت: گمرك در جايي كه نبايد اذن واردات دهد، اين اجازه را ميدهد و در جاهايي كه بايد اذن واردات دهد، آنقدر سنگ‌اندازي ميكند كه هزينه واردات را براي توليد‌كننده ارتقاء مي دهد . گزيده از مواد نخستين توليد كفش بايد از نحوه واردات تامين شود كه گمرك ميهن با مانع‌تراشي‌ها و تاخير در اجازه واردات ميليون‌ها تومان هزينه آن واردات را براي توليد‌كننده ارتقا ميدهد كه اين افزايش هزينه منجر به ارتقا هزينه توليد و در فيض ارتقاء ساكن شدن مي‌گردد . شجري با ابلاغ اين كه سالانه هفت‌ميليون دلار كفش به‌صورت قانوني به ميهن وارد مي‌شود، افزود: براساس تقريب هر ساله حدود ۵۰۰‌ميليون دلار كفش به‌صورت قاچاق از سرزمين وارد ميشود . كفش‌هاي وارداتي به قيمت‌هاي پايين وارد كشور مي‌شوند، البته با ده‌ها برابر فروخته مي‌شود و همين مسئله ارتقاء قاچاق را بخش اعظم مي‌‌كند . رئيس اتحاديه كفاشان دست‌دوز مقدار صادرات كفش كشور ايران را ۱۲۰‌ميليون دلار عنوان كرد و ابلاغ داشت: كفش اهل ايران به بازارهاي منطقه صادر مي‌شود . علاوه براين، عضو هيات‌مديره و خزانه‌دار اتحاديه كفاشان دست‌دوز عنوان كرد كه حال با گران شدن ارز ديگر واردات كفش دوزان را تهديد نمي‌كند بلكه صادرات مواد اوليه و خام كه به‌صورت رسمي و قاچاق رخ مي گيرد بزرگ‌ترين چالشي ‌است كه با آن روبه‌رو هستيم . در هم اكنون حاضر رويه‌هاي چرمي، مواد پتروشمي نظير زيره‌هاي كفش، چرم مصنوعي،‌پاشنه كفش و بخش اعظمي از مواد اوليه‌اي كه در ايجاد كفش دخيل مي باشند صادر مي‌شوند؛‌ توليد كفش براي اشخاصي كه در موضوع كفش عمل مي‌كنند مقرون به صرفه نمي‌باشد به همين دليل بعضي به‌صورت قانوني و قاچاق به صادرات روي آورده‌اند . تركيه مقصد حساس چرم ايراني هست كه در آنجا تبديل به كالاهايي چون كيف و كفش گرديده و به اروپا و چه بسا مملكت خودمان با بها گزاف‌تري صادر مي‌شود . به گزارش خبرگزاري پانا، كنگراني افزود: مواد پتروشيمي صنعت كفش هم به تركيه و كره صادر مي‌شود كه پس از فرايندسازي به كشور باز مي گردند كه در واقع هيچ‌ارزش افزوده‌اي براي مرز و بوم ندارند . عضوهيات‌مديره اتحاديه كفاشان دست‌دوز ايجاد كفش در كشور را مقرون به صرفه ندانسته و ابلاغ كرد: در حال حاضر كفاشاني كه به ساخت كفش بپردازند اندك هستند و كساني‌كه وارد اين صنف ميشوند تمايل بيشتري به واردات دارا‌هستند چون براي رجوع و دستيابي به سرمايه‌اي كه صرف ميكنند با سختي ها متعددي روبه‌رو مي باشند و براي دستيابي به اعتبار و شهرت در اين صنف هم راه طولاني را بايستي پشت رمز بگذارند . كنگراني ادامه داد: البته تجربه نشان داده كه تقاضا در مرزو بوم نيز به سمت اجناس وارداتي متمايل مي‌باشد زيرا از نظر ظاهري با ذوق و سليقه مصرف‌كننده هماهنگ ميباشد ولي اين مشاجره گسترده‌اي مي‌باشد كه حالا با اعتنا به مشكل‌ها نخستين مجال پرداختن به آن بي‌‌‌فايده هست . او تعرفه ۲۵ تا ۳۰‌درصدي صادرات مواد نخستين كفش را بي‌فايده مي داند و افزود: اختلاف ارز با ريال قابل مقايسه نيست و تعرفه گذاشتن براي صادرات نيز بي‌‌‌فايده است زماني‌كه قضيه ساخت داخلي آماده نباشد توليد‌كننده به تامل صادرات مواد اوليه تا ساخت كالاي آخرين مي‌باشد . با اعتنا به موقعيت كلي اقتصادي مرزو بوم و راهكارهاي مختلفي كه براي ساخت كالاي ايراني و بها افزوده در حيث گرفته شده هست انتظار مي‌رود تا دولت با برنامه‌ريزي ظريف و ارائه راهكارهاي عملي از صنعت هاي داخلي زيرا صنعت كفش كه از قدمتي قابل توجه برخوردارند حمايت كند . 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :charmsara
تاريخ: ۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۱۹:۳۴

ماليات بر قيمت افزوده، خلل واردات مواد اوليه، ارتقا هزينه‌هاي توليد، تامين نقدينگي، كاهش قدرت خريد مردم و در نهايت كمبود استراتژي‌هاي منطقي در مسئله بازارهاي صادراتي همه و همه دست به دست نيز داده مي باشد تا پا افزار از صنعت كشور ايران بدر آيد . اين درحالي ميباشد كه كارشناسان براين باورند صنعت كفش كشور ايران دومي صنعتي ميباشد كه مي تواند در سال حمايت از كالاي اهل ايران ارزش افزوده بالايي به اقتصاد كشور كادو داده و در مورد اشتغالزايي بخش قابل توجهي از درخواست كنندگان شغل را به فعاليت گيرد؛ اگر سياست‌هاي كلان دولت و مسئولان در راستاي حمايت حقيقي و واقعي از صنعت كفش كشورمان تغيير تحول مسير داده و از شعارهاي مستمر فاصله بگيريم . 
دستكم پاي يك ميليون شغل در دربين است علي لشگري، دبير كل جامعه صنعت كفش ايران با اشاره به فعاليت حدود ۹ هزار واحد صنفي و صنعتي در اين مسئله به ليوان جم آنلاين گفت: در كنار اين تعداد واحدهاي صنفي و صنعتي ۴۲ هزار كانال توزيع در كفش كار مي‌نمايند كه مجموعا نزديك به ۵۰۰ هزار نفر اشتغالزايي داراست و در صورتي‌كه بتوانيم رونق واقعي را به اين صنعت بازگردانيم ارقام بالاتري از اشتغال چه بسا تا دو برابر شغل ها فعلي به اقتصاد كشورمان كادو داده خواهد شد . لشگري اندازه ايجاد اشكال كفش در ايران را حدود ۲۱۰ ميليون عدد اعلام كرد و در ادامه افزود: بي‌توجهي به امتياز توليد كفش در كشور‌ايران نه فقط سبب ساز گرديده سرانه مصرف كفش درون بازارهاي كشورمان از ۲٫۸ به ۲ جفت نزول داشته باشد؛ بلكه كوچك شدن بازار اين صنعت، رتبه جهاني كشورمان نسبت به سال ۲۰۱۲ را هم بالا به پايين كرده هست . به صورتي كه رده دهمين ايران؛ روز جاري براساس آمارها متاسفانه در مقام دوازدهم صنعت كفش جهان قرار گرفته مي‌باشد . دبير كل جامعه صنعت كفش جمهوري اسلامي ايران تاكيد كرد: اين افت منزلت باعث شده تا در سال قبل علي‌رغم صادرات ۹۹٫۸ ميليون دلاري نسبت به دوره گذشته صادرات كفش ايران به بازارهاي در بين المللي منفي ۷٫۸ درصد برآورد گرديده باشد . اين درحالي است كه در همين زمان چه بسا در حالتي كه از واردات قاچاق چشم پوشي كنيم ميبينيم واردات قانوني سال ۱۳۹۶ نسبت به سال قبل رشدي متساوي ۱۱۰ درصد يعني ۳۸٫۹ ميليون دلار بوده هست كه حكايت از تعطيلي هرچه بيشتر كارگاه‌هاي توليدي دارد . او ضمن تاكيد بر قاچاق پذير بودن كفش به خبر نگار ما گفت: اعمال تعرفه ۵۵ درصدي در كنار ۹ درصد ماليات بر ارزش افزوده و همينطور ضعف ايجاد عواملي ميباشند كه اندازه قاچاق‌پذيري اين فرآورده را بالا برده مي باشد به صورتي كه اختلاف آمار رسمي واردات با حجم كفش مو جود در بازار تقريبا ۸۰ برابر مي‌باشد . لشگري در ادامه تصريح كرد: براساس آمارهاي در بين المللي ميانگين صادرات كفش دنيا به كشورمان طي سال‌هاي ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۵ ميلادي ۳۵۲ ميليون دلار هست درحالي كه گمرك جمهوري اسلامي كشور‌ايران حداكثر ۹ ميليون دلار را ثبت كرده مي باشد . 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :charmsara
تاريخ: ۶ مهر ۱۳۹۷ ساعت: ۰۱:۴۹:۵۶

محمدرضا داورپناه،عضو هيات مديره جامعه بر لزوم همگرايي تشكل‌هاي صنعتي و اتحاديه‌هاي صنفي در زنجيره بها چرم و كفش تاكيد كرد و گفت: اتفاق مباركي كه در چندسال اخير فيس داد؛ برگزاري نمايشگاه بين‌المللي چرم، كيف، كفش و صنعت هاي متعلق (امپكس) بود كه با شركت كردن هفت تشكل صنعتي و اتحاديه صنفي برگزار مي‌گردد كه اين همياري در دسته خود بي‌بديل است . مسعود خوانساري هم ضمن ابراز خوشحالي از جلسه مشترك با اعضاي هيات مديره جامعه صنعت كفش گفت: مطالب ارائه شده نشان از اهميت اين صنعت به لحاظ اشتغال و ارزآوري و همچنن ظرفيت‌هاي ارتقاي منزلت كشور ايران دارد . علاوه بر اين، پيشين اين صنعت نشان مي دهد كه مي‌توان به دوران نقط ي اوج برگشت و يكي از استراتژي‌ها در اين خصوص آن هست كه مسائل و خلل ها صنعت كفش از طريق نهادهاي بالادستي از جمله اتاق تهران پيگيري شود . سر گروهي اتاق بازرگاني تهران همينطور به اقدامات اتاق تهران در خصوص توسعه صادرات اشاره كرد و اظهار داشت: كميته ويژه اي در اتاق تهران براي ارتقاي حجم صادرات با كشورهاي عراق، سوريه و امارت متحده عربي تشكيل شده مي باشد كه فعالان صنعت كفش هم مي‌توانند از اين تسهيلات استفاده كنند . علاوه بر اين، از جامعه صنعت كفش بعنوان تشكلي ملي توقع داريم تا همچون گذشته، سختي ها ايجاد در اين صنعت را جهت طرح در شوراي مصاحبه و كميسيون‌هاي تخصصي اتاق، به اطلاع اتاق تهران برساند . همينطور در اين گردهمايي درباره‌ي برگزاري جشنواره ملي جهت انتخاب و سپاس از پيشكسوتان و كارآفرينان صنعت كفش سياستي اتخاذ شويد . 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ]