نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز برقی تفال
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
قیمت تشک رویا
charmsara
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :charmsara
تاريخ: ۲۳ دى ۱۳۹۶ ساعت: ۰۹:۵۱:۵۴

كيف چرم زنانه

كفش هاي چرم از دسته جير با روش هاي مختلفي پاك ميگردند . در‌اين يادگرفتن بعضا از اين روش ها را ارائه كرده ايم كه به ياري آنان بتوانيد براحتي كفش هاي چرم خويش را فارغ از جراحت زدن به آن ها پاك فرماييد و هنگام استفاده از آن‌ها غايت لذت را ببريد . ۱ : از يك كفاشي يك برس منحصر به فرد جير را خريداري فرمائيد . 670px Clean Leather Shoes Step 8 يادگرفتن نظافت كردن كفش هاي چرمي جير ( چرم مخمل نما ) ۲ : از يك منزه كن لاستيكي براي حذف و برطرف كردن خراش ها و لكه هاي مو جود روي تراز جير استفاده نمائيد . 629px Clean Leather Shoes Step 9 فراگيري نظافت كردن كفش هاي چرمي جير ( چرم مخمل نما ) ۳ : سراسر كفش را با يك برس جير برس بزنيد . كار برس زني را هم راستا انجام دهيد . 670px Clean Leather Shoes Step 10 فراگيري نظافت كردن كفش هاي چرمي جير ( چرم مخمل نما ) ۴ : لكه ها را از روي كفش منزه فرماييد . چنانچه كفش چرم شما لكه هاي مرطوب يا اين كه خيسي دارااست , با يك حوله ي كاغذي مايع مازاد را برطرف فرمائيد و آن گاه اذن دهيد كه به صورت ارگانيك كم آب شود و بعد از كم آب شدن , كفش را با برس جير برس بزنيد . در‌صورتي‌كه كفش چرم شما دارنده لكه هاي چربي است , پودر را روي لكه بريزيد و آنرا بماليد تا در عمق لكه فرو رود . بعد اذن دهيد تا يك‌سري ساعت بماند و كم آب شود و بعد از كم آب شدن با يك برس منحصر به فرد جير آن را براي حذف بي نقص چربي برس بزنيد . 670px Clean Leather Shoes Step 11 يادگرفتن پاك كردن كفش هاي چرمي جير ( چرم مخمل نما ) 
5 : با استفاده از يك اسپري سيليكوني منحصر به فرد براي مقاوم كردن كفش در قبال هوا استفاده نمائيد . اينكار را بايستي پس از خريد كفش انجام دهيد و بعداز آن مجدد هرسال اينكار را انجام دهيد . اينكار سبب ارتقاء استمرار كفش هاي شما خواهد شد و آن ها را در قبال هوا عايق خواهد كرد .

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :charmsara
تاريخ: ۲۰ دى ۱۳۹۶ ساعت: ۰۹:۵۰:۳۳

تشخيص كيف چرم ، تشخيص چرم طبيعي از مصنوعياستفاده از چرم طبيعي در كيف و كفش و لباس از ديرباز باب ميل طبع علاقمندان مد و فشن بوده است.اما تشخيص نوع مرغوب و اصل آن با توجه به تنوع و قيمت هاي مختلف از نوع تقلبي كار ساده اي به نظر نمي رسد.
نحوه تشخيص چرم طبيعي از تقلبياين روزها اگر بخواهيد كت،كيف يا كفشي با چرم طبيعي بخريد بايد هزينه زيادي را متحمل شويد. وقتي يك كت يا كيف يا باراني با قيمت بالايي مي خريد بايد از آن مراقبت بيشتري كنيد تا هم عمرش و هم زيبايي آن را حفظ كنيد.تشخيص چرم طبيعي
اما گاهي شناخت چرم طبيعي و تشخيص آن از چرم مصنوعي براي كسانيكه در اين زمينه خبره نيستند، كاري دشوار است. اگرچه قيمت چرم طبيعي بسيار گران تر از چرم مصنوعي است اما چه بسا كه برخي فروشندگان از اين مسئله سوء استفاده كرده و چرم مصنوعي را به قيمت چرم طبيعي بفروشند. راهكارهايي براي شناخت چرم طبيعي و اصل وجود دارد كه براي شما ذكر ميكنيم.
تفاوت چرم طبيعي و تقلبي
* اولين نكته اي كه بايد به آن توجه كرد اينست كه چرم طبيعي داراي شناسنامه است. بنابراين اگر قصد خريد چرم طبيعي را داريد از فروشنده شناسنامه آن را درخواست كنيد. اين مهمترين ويژگي چرم طبيعي به حساب مي آيد.
* چرم طبيعي نرم تر از چرم مصنوعي است يعني انعطاف بيشتري دارد. چرم را لمس كنيد. با لمس چرم مي توانيد متوجه جنس اصل يا پلاستيكي آن شويد. اگر جنس پلاستيك را لمس كرديد مطمئن شويد چرم، مصنوعي است.
* بوي چرم طبيعي از بوي پلاستيك چرم مصنوعي قابل تشخيص است. بنابراين با خوب بو كردن نيز مي توانيد چرم طبيعي را تشخيص دهيد.
* فضاهاي برش خورده چرم را به دقت بررسي كنيد. چرم طبيعي از الياف به هم چسبيده اي مانند كنف درست شده است كه نخهاي كنفي مانند آن به راحتي از هم جدا نمي شوند، اما فضاهاي برش خورده چرم مصنوعي از هيچ اليافي ساخته نشده است.
* پوشش پشتي چرم طبيعي نيز از چرم مصنوعي متفاوت است. پشت چرم طبيعي حالتي پرز مانند دارد بطوريكه معلوم است از خود پارچه است اما پشت چرم مصنوعي معمولا نخهاي رشته اي و توري مانند است كه به عنوان آستر چسبانده شده است.
* به طرح روي چرم دقت كنيد، چرم طبيعي داراي طرح غير تكراري و منحصر به فرد است. اگر روي چرم طرح تكراري و قابل دنبال كردن ديديد، مطمئنا طرح پرسي و چرم  مصنوعي است.
* بطور كلي اگر قصد خريد چرم طبيعي را داريد به فروشگاههاي معتبر مراجعه كنيد و اگر نه اصل بر آنست كه اغلب اجناس چرمي فروشگاههاي متفرقه، مصنوعي هستند.
* اگر چرم طبيعي را زير نور بگيريد نور را يكدست منعكس نمي كند و بعضي جاهاي آن مات و بعضي جاها براق به نظر مي رسد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :charmsara
تاريخ: ۱۹ دى ۱۳۹۶ ساعت: ۰۳:۱۹:۳۷

هر گردي، گردو نيست: نكاتي براي خريد كيف چرم

 

به دليل گراني و خاص بودن چرم طبيعي ، احتمالا بعضي فروشندگان وسوسه شوند كه از نا آگاهي مشتريان خود در زمينه تشخيص چرم براي عرضه محصولات ارزان مصنوعي به قيمت بالاتر و گاهي، هم قيمت چرم طبيعي سوءاستفاده كنند.

شما هميشه هنگام خريد توليدات گرانقيمت مي بايست از زير و بم محصول آگاه شويد و بتوانيد عيوب احتمالي و اصل بودن محصول را تشخيص دهيد. اين يعني خريد هوشمندانه. درصورتي كه مي خواهيد هنگام خريد كيف ،كفش ،كاپشن و ساير كالاهاي چرم طبيعي،  بخشي از اين دست مشتريان باشيد، يا به عبارت ساده تر نگذاريد سرتان كلاه برود نكات زير را هنگام خريد محصولات چرم در نظر بگيريد. با ما باشيد.

 

به برچسب محصولات چرمي توجه كنيد

اول اين كه محصولات چرم طبيعي غالبا داراي كارت يا مهر نشان دهنده طبيعي بودن چرم در تهيه ي محصول مي‌باشند. اما خب، همان هنگام كه چرم مصنوعي توليد شد، برچسب تقلبي نيز ايجاد شد!! ولي مي توان با تقريب خوبي اطمينان يافت كه تمام برندها از اين ضابطه پيروي مي كنند و اگر كه محصول به طور كلي چرم طبيعي باشد از اين نشانها  استفاده مي كنند يا اطلاعات كافي در اين زمينه را در اختيار مشتري قرار مي دهند. با اين وجود بايستي موارد بعدي را هم در نظر داشته باشيد.

 

خريد از فروشگاههاي معتبر

مهم است كه براي خريد محصولات گران قيمت به فروشگاههاي معتبر با فروشندگان پاسخگو مراجعه كنيد. بر همين اساس نكته مهم اين است كه چرم طبيعي را از جايي خريداري كنيد كه شناسنامه ي چرم و گارانتي احتمالي را همراه محصول در اختيارتان قرار مي دهند. با توجه به كيفيت و ماندگاري بالا ، غالبا محصولات چرم طبيعي داراي ضمانت هاي مناسب از نظر زماني و كيفي هستند.

 

بوي چرم طبيعي

دوم راهنماي شما، بوي محصول است . چرم ارگانيك داراي بوي خاص خودش است. اگر خريدار و دوستدار چرم طبيعي باشيد با اين بو آشنا هستيد. ولي اين تست هم به تنهايي كافي نيست. چرا كه ممكن است از مواد مصنوعي براي ايجاد بوي چرم طبيعي استفاده شده باشد. پس برويم سراغ گزينه بعدي...

 

مشخصات ظاهري چرم

 

پشت چرم: نگاه كردن به پشت پارچه هنگام خريد آن بسيار سهل و آسان است. ولي با كيف، كاپشن، دستكش و ديگر محصولات چرمي كه داراي آستر مي‌باشند چه كنيم؟ راه ساده اين است كه به درزهاي دوخت توجه فرماييد، پشت چرم طبيعي پرز دار است. در حالي كه پشت چرم هاي مصنوعي مثل يك شبكه با نخ دوخته شده‌است، اين نشانه ي خوبي براي تشخيص فوري چرم طبيعي از مصنوعي است.

ضخامت چرم: نكته بعدي اين است كه بدانيد قسمت ‌هاي متفاوت چرم طبيعي از نظر ضخامت يك پارچه نيست. يعني برخي جاها نازك است و برخي جاها ضخيم‌. علت اين است كه قسمت ‌هاي گوناگون پوست داراي ضخامت هاي مختلفي ست . در حالي كه چرم مصنوعي به دليل ساخت ماشيني، به طور كامل يك دست است.

بازتاب نور: وقتي چرم طبيعي را زير نور مي گيريد، نور را يكپارچه منعكس نمي ‌كند و برخي جاهاي آن مات و برخي جاها درخشان به نظر مي ‌رسد.

بافت و طرح: چرم طبيعي طرحي غير تكراري و انحصاري دارد .

 

نحوه سوختن چرم طبيعي

چرم طبيعي به آساني آتش نمي گيرد , تغيير شكل نمي‌دهد و در صورتي‌كه شعله را تا مرحله سوختن پوست ادامه دهيد بوي بسيار تندي همانند بوي سوختن مو مي دهد . اما چرم مصنوعي چون از مواد نفتي ساخته مي شود , در معرض حرارت به سرعت جمع شده , تغيير شكل مي‌دهد و مي سوزد.البته اگر شما مي خواهيد اجناس چرمي خود را تست كنيد حتما تست شعله را از پشت محصولات انجام دهيد!

 

لمس  كردن كالاي چرمي

يكي از مهم ترين نشانه‌ها براي تشخيص چرم مرغوب و طبيعي احساس لمس آن است . چرم طبيعي همانند يك پوست واقعي برخلاف چرم مصنوعي حسي گرم به دست منتقل مينمايد، عمليات كمتري روي آن انجام شده است نرم تر از نمونه هاي پروسس شده است و كيفيت بالاتري دارد.

 

جمع بندي آنچه كه در بالا گفتيم اين است كه براي تشخيص چرم طبيعي، بايد از حواس خود كمك بگيريد. با اين حال همانطور كه در بالا ذكر شد بهترين و مطمئن ترين راه براي خريد چرم مرغوب، خريد از فروشگاه هاي و  برندهاي معتبر است كه به شما اين اطمينان را مي دهند كه محصول شما صددرصد چرم طبيعي بوده و تمامي اين محصولات داراي كارت ضمانت هستند.

 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :charmsara
تاريخ: ۱۸ دى ۱۳۹۶ ساعت: ۱۲:۱۰:۰۲

خريد كيف چرم

۱ - ماهوت‌پاك‌كن منحصربه‌فرد كفش هاي جير بخريد . 
اين جور ماهوت‌پاك‌كن‌ها موهاي خاصي دارا هستند كه سبب ساز ميشود كفش موقعيت پيشين خويش را محافظت نمايد . 

۲ - از پاك‌كن براي پاك كردن لكه‌ها روي كفش استفاده فرمائيد . 

۳ - با استفاده از ماهوت‌پاك‌كن منحصربه‌فرد , كل كفش را بكشيد . 
از ماهوت‌پاك‌كن صرفا به يك سمت بكشيد . 
10 
۴ - لكه‌ها را پاك‌كنيد . 
در حالتي كه كفش شما تر شد آن را با دستمال دستشويي خشك‌كنيد و طاقت فرمائيد تا كم آب شود . آن‌گاه از ماهوت‌پاك‌كن منحصر به فرد كفش هاي جير استفاده نمائيد . در صورتيكه روي كفشتان لكه‌هاي سبز ناشي از چمن موجود هست , از پودر تالك استفاده نمائيد . يك‌سري ساعت طاقت نمائيد تا كم آب شود . آن‌گاه از ماهوت‌پاك‌كن منحصربه‌فرد استفاده فرمائيد . 
11 
۵ - از سيليكون استفاده فرماييد تا كفش در قبال هوا مقاوم باشد . 
بعدازاين كه خريده شدند , بلافاصله بايستي صورت بپذيرد . هرسال مي بايست اين عمل تكرار شود . 
13 
۶ - كفش را در هواي گشوده قرار دهيد . 
12 
نكته : از سيليكون براي كفش سلامت استفاده نكنيد چون منجر رنگ برندگي كفش ميشود .

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :charmsara
تاريخ: ۱۷ دى ۱۳۹۶ ساعت: ۱۱:۵۰:۲۸


كيف چرم زنانه
۱ - ماهوت‌پاك‌كن منحصر به فرد كفش هاي جير بخريد . 
اين مدل ماهوت‌پاك‌كن‌ها موهاي خاصي دارا هستند كه منجر ميشود كفش شرايط گذشته خويش را محافظت نمايد . 

۲ - از پاك‌كن براي پاك كردن لكه‌ها روي كفش استفاده فرمائيد . 

۳ - با استفاده از ماهوت‌پاك‌كن منحصر , كل كفش را بكشيد . 
از ماهوت‌پاك‌كن صرفا به يك سمت بكشيد . 
10 
۴ - لكه‌ها را پاك‌كنيد . 
در شرايطي‌كه كفش شما تر شد آن را با دستمال سرويس بهداشتي خشك‌كنيد و حوصله نماييد تا كم آب شود . آن‌گاه از ماهوت‌پاك‌كن منحصر به فرد كفش هاي جير استفاده فرمائيد . در‌حالتي كه روي كفشتان لكه‌هاي سبز ناشي از چمن موجود هست , از پودر تالك استفاده نمائيد . چندين ساعت حوصله نماييد تا كم آب شود . آنگاه از ماهوت‌پاك‌كن منحصر به فرد استفاده نمائيد . 
11 
۵ - از سيليكون استفاده فرمائيد تا كفش در قبال هوا مقاوم باشد . 
بعدازاين كه خريده شدند , بلافاصله مي بايست صورت پذيرد . هرسال مي بايست اين فعاليت تكرار شود . 
13 
۶ - كفش را در هواي گشوده قرار دهيد . 
12 
نكته : از سيليكون براي كفش سلامت استفاده نكنيد چون منجر رنگ برندگي كفش مي گردد .

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :charmsara
تاريخ: ۱۳ دى ۱۳۹۶ ساعت: ۰۳:۰۳:۰۲

 

كيف چرم زنانه

مرحله چرم جير ( اشبالت ) هيچ محافظي ندارد در سود خيلي زود آلوده و كثيف و لك مي گردد . روش هاي بيان شده زير جهت نظافت كردن كفش هاي جير احتمال دارد تا حدودي مشكلات استفاده از اين كفش ها را كم كند . 
دقت داشته باشيد كه ابتدا روش متبوع جهت پاك كردن را بر روي تراز كوچكي از كفش آزمايش نماييد و درصورت كسب فيض مطلوب آن را بر روي تمام كفش اعمال نمائيد . 
با استفاده از بخار آب و برس جير , مي‌توانيد كفش را پاك كرده و رنگ آن را تا مقدار اي به آن بگردانيد كفش را يك دقيقه روي بخار آب نگه داريد تا زمانيكه پرزهاي آن بلند شوند آن گاه آن را از اين محيط گرم به دور كرده روي يك مجله قرار دهيد و اذن دهيد كه با هواي محيط كم آب شود و از برس جير براي برس زدن آن استفاده فرماييد . 
درخصوص لكه هاي گريس و چربي ابتدا اضافات گريس يا اين كه روغن را با يكدست ي منزه و كم آب از روي كفش برداريد . هيچوقت از آب براي پاك كردن اين لكه ها استفاده نكنيد چون اين عمل سبب ساز مي‌شود لكه بيشتر پخش شود و به خورد كفش برود . 
براي جذب چربي از پودر تالك يا اين كه ماده اي جذب كننده استفاده نمائيد بعد از برس جير براي بلند كردن پرزها استفاده نماييد . به محض توليد لكه هاي چربي بر روي تراز نبوك با گاز آن را تميز نمائيد چون اين جور لكه ها زمانيكه جديد باشند سريعتر منزه ميگردند . 
لكه هاي جوهر به رنج از روي چرم جير يا اين كه نبوك منزه مي‌شوند به محض ساخت اين دسته لكه ها , آنان را سريعاً با يك دست ي منزه كم آب فرماييد در صورتي‌كه اضطراري باشد از آب ولرم و پارچه اي پاك براي پاك كردن لكه استفاده نماييد . پارچه بايستي يه خرده نم داشته باشد البته تر نباشد در حالي كه‌اين نقطه از كفش را با برس يا اين كه اسفنج نبوك برس مي زنيد از كم آب كننده سوز‌و‌سرما زا استفاده فرماييد ( سشوارهاي دستي كه باد سرد ايجاد مي‌نمايند ) . 
برا ي نظافت كردن كفش هاي جير و نبوك از سركه ي سپيد نيز مي توان استفاده كرد بدين صورت كه يه خرده سركه سپيد را روي لكه بماليد و بعد از آن با يكپارچه آن را منزه نماييد . در غايت اذن دهيد اين لكه در هواي آزاد كم آب شود . دقت داشته باشيد كه استفاده از سركه در پاك كردن كفشهاي جير و نبوك سبب مي‌شود كه كفش تا مدتي بوي سركه بگيرد . 
برخي از مردمان از موفقيت شان در پاك كردن كفشهاي جير خويش به‌اين روش خبر داده اند . 
گفته مي گردد كه از سوهان ناخن و همينطور از خودكار منزه كن نيز براي از بين بردن لكه ها مي توان استفاده كرد . 
جمع اي نيز از برس هاي كوچك و زبري كه اصطلاحا به آن‌ها گريبان شور گفته ميگردد استفاده كردند و نتايج مطلوبي كسب كرده اند . 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :charmsara
تاريخ: ۵ دى ۱۳۹۶ ساعت: ۰۱:۲۹:۴۵

كيف چرمروش پاك كردن لكه هاي چربي از روي پارچه جير و چرم جهت پاك كردن لكه هاي چربي سفارش مي شود اين عمل را با گاز پس از توليد لكه انجام دهيد و اذن ندهيد كه لكه كهنه شود چون در آن صورت پاك كردن آن مشقت بار خيس خواهد بود و احتمال اين كه آثاري از آن بر روي پارچه باقي بماند بيشتر است . جهت پاك كردن لكه چربي از پارچه جير , تكه پارچه اي را به سركه سپيد آغشته كرده و آن را روي محل لكه بماليد و آن گاه با استفاده از يك برس مويي , جهت خواب جامه را برگردانيد , اين عمل سبب ساز ميشود كه در‌صورتي‌كه اثر يه خرده از لكه باقي‌مانده باشد , كمتر به حيث آيد . جهت پاك كردن لكه چربي از كاپشن و يا اين كه جامه چرمي و يا اين كه چكمه چرمي , يه خرده ريكا روي آن بماليد و اذن دهيد تا كم آب شود و بعد از آن با استفاده از يك دستمال , چرم را جلا دهيد .

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :charmsara
تاريخ: ۴ دى ۱۳۹۶ ساعت: ۱۲:۰۳:۲۶

دمپايي كيف چرم طبي مهم ترين اصل از اصول محافظت پا , پوشيدن كفش و دمپايي طبي دلخواه است . در بعضا از بيماري هاي مرتبط با پا و دردهاي حوزه‌ پا استفاده از كفش تابستاني طبي توصيه ميشود . اكثر اوقات مردمان در حين قدمت خويش بيش از 220هزار كيلومتر رويكرد ميروند و اين فقط با داشتن پاهايي سلامت مقدور است . در بخش وسيعي از عالم , كفش براي نگهداري پا مورد استفاده قرار ميگيرد . در اروپا تاريخچه ي كفش به ما پيشين تاريخ برميگردد . در سرزمين هاي گرم خيس , مردمان از دمپايي براي حفاظت كردن كف پاهاي خويش از آسيب استفاده ميكنند . 

كفش ها خير صرفا از پا عليه سوزوسرما و صدمات مستقيم ناشي از سنگ , شيشه , و … نگهداري ميكنند , بلكه پشتيبان پا برعليه فشاري مي‌باشند كه بسته به دسته تخت كفش با هر گام برداشتن به آن وارد ميشود . پاها ميتوانند مشكلات قطعي براي تندرست ايجاد نمايند , زيرا آنان دورترين اعضاوجوارح به قلب مي باشند . قلب خون را از طريق رگ ها به پا پمپاژ ميكند , و زير شرايط متعدد پزشكي نظير بيماري شرياني محيطي , ميزان خون پمپاژ شده به پاها كاهش مييابند . در اين صورت , خوني كه به پا ميرسد , غني از اكسيژن نيست . 
ديابت بيماري اي است كه نزديك به 20 ميليون نفر را صرفا در آمريكا دچار نموده است و منجر كاهش جريان خون در پاها شده و تندرست آن‌ها را تهديد ميكند . دمپايي طبي يحيي ساخت شده با فوم هاي مرغوب و بهداشتي , راحت و دلخواه براي پا هستند كه زير لحاظ دكتر معالج و با رعايت اصول و استانداردهاي اضطراري و همينطور نكات بهداشتي و ايمني ساخت شده‌است . اين كفش تابستاني هاي طبي ضد آلرژي بوده و مطلوب براي بهبود دردهاي مرتبط با پا هست . 


خصوصيت هاي فوم دمپايي هاي طبي : رنگبندي متنوع قابل شستشو مقاوم و بادوام سازگار با پوست دارنده مدرك بهداشت دارنده مدرك استاندارد

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :charmsara
تاريخ: ۲ دى ۱۳۹۶ ساعت: ۱۰:۵۸:۰۶

دستكش هاي ايمني حفاظت از دست و بازو در شغل هاي صنعتي كيف چرم
دستكش هاي ايمني فعاليت با اعتنا به كاربري هاي و استفاده هاي مختلف در هر گونه كار كاري ساخت و عرضه ميگردد البته با در لحاظ به دست آوردن خطرها احتمالي كاري و طيف كار هاي شغلي مختلفي كه موجود هست مي بايست دستكش ايمني دلخواه را تعيين كرد . خطرها بالقوه جراحت هاي دست و بازو قادر است نسبتاً در هر صنعتي باشد . البته BLS گزارش كرده كه بيش تر از 40 درصد صدمات صورت داده براي كارگران سرگرم در شغل هاي دستي مانند مكانيك ها , تعميركارها و نجارها و لوله كش ها صورت داده است . بيشتراز يك سوم كارگران مصدوم مونتاژكار , سنگ زن يا اين كه اپراتور دستگاه سنگ سمباده بودند . معمولا 20 درصد كارگران از زخم هاي دست سختي ميبرند . 

دستكش هاي ايمني در صورتيكه نتايج چك خطر يك محيط مويد وجود خطرها شغلي براي دست وبازو كارگران است كه با اقدامات مهندسي و اجرايي قابل حذف و يا اين كه كاهش نيستند , صاحبكار مي بايست ضمن تامين وسايل حفاظت از دست و بازو , از كاربرد درست آن‌ها هم مطمئن شود . محصول ها يحيي در ديجي كالا 
خطرات نيازمند حفاظت دست وبازو در حالتي‌كه كارگران به صورت قطعي يا اين كه احتمالي در معرض خطرها دارنده پتانسيل جراحت رساني به دست باشند , مي بايست براي آنان دستكش هاي ايمني مختص آن عمل را آماده كرد . خطراتي همچون; 
برش و پارگي يا اين كه خراش شديد 
رخنه‌ شدن 
سوختگي حرارتي 
گرماي بيشتراز حد 
مخاطرات شيميايي 
جذب مواد شيميايي زيان آور 
سوختگي شيميايي 
تاول زدگي و تحريك ( سوزش ) 
مخاطرات شيميايي به صورت ويژه دست ما بيش تر از از ساير اعضاي تن در معرض خطر تماس با تركيبات شيميايي ميباشد . هيچ دستكشي نمي تواند حفاظت كافي از دست را در قبال همه خطرها بالقوه مهيا مي نمايد . ولي به صورت معمول دستكش هايي ميباشند كه حفاظت از دست ها را دربرابر بخش اعظمي از مواد شيميايي تامين مي نمايد . با اعتنا به مورد ها ذكر شده گزينش دلخواه ترين دستكش براي كاربردي خاص نكته حائز اهميتي ميباشد . در هنگام تعيين دستكش ها براي حفاظت در قبال مخاطرات مواد شيميايي بايستي از موردها زير مورد دقت قرار گيرد; 
گزينش دلخواه ترين دسته دستكش براي يك كاربرد ويژه 
انتخاب خاصيت سمي ماده شيميايي علي الخصوص قابليت ماده شيميائي براي ايجاد اثرات موضعي بر روي پوست و يا عبور از پوست و ايجاد اثرات سيستمي 
گزينش مقطع زمان استفاده از دستكش 
اطمينان از اينكه كارگران قادرند دستكش را طوري درآورند كه از آلودگي پوست جلوگيري نمايند 
معين نمودن اينكه آيا دستكش مي تواند مجدد استعمال شود . مشاهده محصول ها يحيي 
نكات كليدي در استفاده از دستكش هاي ايمني مطمئن شويد كه كاربران , آلرژي يا حساسيتي به دستكش ندارند . مثلا دستكش هاي لاتكسي از لاستيك تشكيل‌شده گرديده اند و پروتئين هاي جانور در لاستيك سبب ساز ايجاد حساسيت پوست و سيستم تنفسي مي شوند . در‌صورتي‌كه شما از دستكش لاستيكي استفاده مي كنيد , دستكش فاقد پودر و داراي دست كم پروتئين آزاد را بكار بريد . در صورتيكه امكان پذير باشد , خوبتر است كه يك ماده جايگزين بجاي لاتكس استفاده كنيد . مطمئن شويد كه اين وسايل فيت كاربر بوده و براي انجام شغل; صحيح پوشيده گرديده اند . مثلا نبايد هيچ مسافت اي بين دستكش و آستين كاربر در حين كار با مواد شيميائي خطرناك وجود داشته باشد . مطمئن شويد كه كاربران مي توانند با توجه دستكش را سواي كثيف شدن دستها و باطن دستكش , درآورند . آلاينده هائي كه مي توانند بداخل دستكش نفوذ كنند و بطور دائمي در تماس با پوست قرار گيرند ممكن است منجر تماس بيشتر شخص با آن الاينده ها نسبت به زماني كه دستكش نمي پوشد , ايجاد نمايند . خيلي از اشخاص روش صحيح پوشيدن و درآوردن دستكش را ياد نگرفته اند كه اين بدان معني است كه دستكش ها هنگام پوشيدن براي توشه دوم يا دفعات بعدي; كثيف مي شوند . مطمئن شويد كه كاربران هنگام تعويض دستكش ها; دستهاي خويش را بطور كامل تميز مي كنند و دستهاي خويش را دست‌كم روزي يك توشه مرطوب مي كنند . دستكش ها را بطور منظم آزمون كنيد و در صورتيكه پوسيده يا حاد گرديده اند , آنان‌را به دور بياندازيد . آنان بايد عاري از هر دسته رخنه‌ شدگي; پارگي و ذرات باشند و شكل و وضعيت آن‌ها نبايد از بين رفته باشد . يك دستكش را براي طولاني بازه استفاده نكنيد زيرا مي تواند منجر افزايش زياد رطوبت ( تعريق ) پوست شود كه مي تواند

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :charmsara
تاريخ: ۳۰ آذر ۱۳۹۶ ساعت: ۱۱:۲۰:۱۲


صادرات كيف چرم مرغوبترين گونه هاي چرم ارگانيك كشور‌ايران - صادرات مرغوبترين گونه هاي چرم ارگانيك كشور ايران مرغوبترين اشكال چرم هاي ارگانيك جمهوري اسلامي ايران امكان صادرات دارا‌هستند . كمپاني منط شهر مشهد مقدس بالاترين تنوع را دارا بوده و به مشتريان خويش سفارش مي‌دهد . مرغوبترين چرم هاي ارگانيك ساخت شده در كشور ايران را بايستي در كارخانه هاي داراي اعتبار و عمر داراست دنبال كرد . بعضي از اين مركز ها به طور دهن به دهن اسم شان به گوش اشخاص ميرسد و بعضي ديگر را مي توان با كاوش در فضاي مجازي و تارنما هاي اينترنتي دنبال كرد . كمپاني منط شهر مشهد مقدس بر اين داعيه است كه توليدكننده مرغوبترين چرم هاي ارگانيك بزي و شتري در كشور‌ايران است . در شرايطي كه قصد صادرات چرم هايي با فينيش مختلف را داريد اين راءس چنين مثال هايي را به شما توصيه ميدهد . براي خريد ميتوانيد با اين راس و گروه مستقيما تماس گرفته و پيشنهاد تان را بيان نمائيد .

موضوع:
برچسب‌ها: ،

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ]
تاریخ امروز
پیوندهای روزانه
  لينكي ثبت نشده است
پیوندهای سایت
  لينكي ثبت نشده است
آمار بازدیدکنندگان
ابزارک هاي وبلاگ