نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز برقی تفال
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
قيمت باكس هتلی
قیمت تشک رویا
charmsara
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :charmsara
تاريخ: ۲۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت: ۱۲:۰۰:۳۱

كيف چرم زنانه
چرم مي بايست از برخورد با هرشيء تيز نگهداري گردد ; زيرا در‌صورتي‌كه كه روي آن خراشي بيفتد , ديگر قابل برگشت نخواهد بود و بهبود نخواهد يافت . 
خودكار لكه ناشي از خودكار هيچ‌گاه از روي چرم تميز نخواهد شد و روي آن اثر به ياد ماندني دارااست , به اين ترتيب مي بايست حواستان باشد كه هرگز نوك خودكار را به البسه چرم خويش نزديك نگه نداريد تا ناغافل جامه چرميتان خودكاري شود . 
رايحه , اسپري و ادكلن رايحه , اسپري و ادكلن را نبايد بدون واسطه روي البسه چرمي , جير و نبوك زد . در صورتي بزنيد بافت چرمتان از بين خواهد رفت . 
خودرو لباسشويي به هيچ وجه نبايد البسه چرم را در خودرو لباسشويي شست , زيرا پودر لباس شويي و آب مي‌توانند به طور كامل چرم را حاد كنند . در شرايطي كه جامه چرمتان لك شد تلاش نكنيد لكه‌هاي خيلي عميق يا اين كه لكه هايي كه به رنج منزه مي‌شوند را خودتان از بين ببريد . در‌اين مواقع خوب تر است از فردي كارشناس يا اين كه فروشگاهي كه چرم را از آن خريده ايد پند بگيريد و خودتان براي پاك كردن لكه يا اين كه رنگ روي چرم از هيچ مدل حلالي استفاده نكنيد . 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :charmsara
تاريخ: ۲۰ آذر ۱۳۹۶ ساعت: ۰۱:۰۵:۰۹


كيف چرم
كيف متناسب با بدن‌هاي مثلثي معكوس 
مثلثي معكوس 
اين اشخاص بدور كمر و ذيل تنه‌ كوچكتري نسبت به پهنا شانه‌ها دارا‌هستند . 
كيف‌هاي با بند بلند اعتنا بيشتري به ناحيه‌ كوچكتر بدنتان جلب مي نمايند . ما بدين اشخاص سفارش مي كنيم كيف‌هايي با بند ضربدري و كيف‌هاي شانه‌آويز را آزمون نمايند . كيف چرم 
كيف متناسب با بدن‌هاي مثلثي 
بدنهاي مثلثي 
به دور كمر و ذيل تنه‌ اين اشخاص از پهنا شانه‌هايشان پهن‌تر است . 
كيف‌هايي كه بين گودال كمر و ذيل تنه قرار مي گيرد , شانه‌هاي شمارا پهن‌تر نشان ميدهد و ياري ميكند كه متناسب‌تر به حيث بياييد . ما بدين اشخاص توصيه مي كنيم كيف كوله‌اي استفاده نمايند . كيف چرم 
كيف متناسب با بدن‌هاي مستطيلي 
بدنهاي مستطيلي 
بدور كمر , زير تنه و پهنا شانه‌هاي اين اشخاص هم‌اندازه و هم‌سايز است . 
كيف‌هايي كه بين گودال ارگانيك كمر قرار ميگيرند , انحناي مختصري را براي اشخاص لاغر و بلند ساخت مي كند كه سبب ميشود خوبتر به لحاظ برسند . خوب تر است كه اينگونه كيف‌ها پايين‌تر از زير تنه قرار نگيرند . ما به‌اين اشخاص سفارش مي كنيم كيف‌هاي كوله‌اي و كيف‌هاي دوشي را آزمون نمايند . كيف چرم 
كيف‌هاي متناسب با بدن‌هاي ساعت‌شني 
اندام ساعت شني 
ذيل تنه و شانه‌ي اين اشخاص متناسب با نيز و به دور كمرشان باريكتر است . 
اين اشخاص هر مدل كيفي كه ميزان متناسب داشته باشد , برايشان مطلوب است . ما بدين اشخاص سفارش ميكنيم كيف‌هايي با بند ضربدري , كيف‌هاي شانه‌آويز , كيف‌هاي كوله‌اي , كيف‌هاي دستي و كيف‌هاي پاسپورتي را استفاده نمايند . كيف چرم 
كيف‌هاي متناسب با بدن‌هاي سيب صورت 
اندام سيب صورت 
شانه‌ها و بالاتنه‌ اين اشخاص خيلي نحيف‌تر از پايين‌تنه‌ آنهاست . 
با استفاده از كيف‌هايي با بعدها پهن , ميتوانند با بدنشان تناسب ساخت نمايند . ما بدين اشخاص سفارش ميكنيم كيف‌هاي دستي را آزمون نمايند و كيف‌‌هاي آويزي براي اين اشخاص دلخواه نيست . كيف دستي چرم 
گونه هاي كيف‌دستي‌ها بر پايه ي مقدار , سبك و ارتفاع بند آن ها 
ميزان , سبك و ارتفاع بند يك كيف‌دستي به نيكي ميتواند مشخص و معلوم نمايد كه براي چه كساني دلخواه است . پيرو بعضي قانون ها مد و فشن كه براي شما كاربردي خواهد بود را با نيز بررسي مي كنيم . 
خوبتر است كه ميزان كيف متناسب با اندازه‌ي تن شما باشد . 
خانم‌هايي با اندام ريز و قد كوتاه , با كيف كوچك بلندتر ديده‌ خواهند شد و با استفاده از كيف‌هاي بزرگتر , كوتاهتر نمايش داده خواهد شد . خانم‌هاي ديلاق و لاغر با كيف‌هاي كوچك , درشت‌تر چشم خواهند شد و احتمالا با سايز مطلوب , بزرگتر و يا اين كه بيشتر از سايز استاندارد چشم شوند . خوبتر است كه سبك كيف رابطه‌ي معكوسي با اندام شما داشته باشد . 
خانم‌هاي كوتاه قد , در شرايطي‌كه از كيف‌هاي با سبك مستطيلي استفاده نمايند , بلندقدتر به لحاظ خواهند رسيد . خانم‌هاي قد بلند و لاغر , خوبتر است كه از كيف‌هايي با سبك گرد و دايره‌اي استفاده نمايند تا خوش اندام‌تر به حيث برسند . مقدار بند كيف‌دستي , اعتنا مخاطبان را به منطقه‌اي از تن كه در آن قرار ميگيرد , جلب مي نمايد . 
كيفي با آويز كوتاه مي تواند بالا تنه‌ شما‌را بزرگتر نشان دهد , بدين ترتيب در تعيين كيف بلند و كوتاه , اين نكته را در لحاظ داشته باشيد . بيشتر خانم‌ها معمولاً با اندازه‌‌ي بند كيف‌هايي كه تا ميانه نيم‌تنه باشد عالي به لحاظ مي‌رسند . نكات همگاني راجع‌به كيف‌دستي‌ها 
فراموش نكنيد كه مهم ترين نكته در تعيين كيف , قابل حمل بودن و راحتي استفاده از آن است . با وجودي كه كيف ساده‌ترين خط مش براي توليد تمايز روي ظواهر و جذابيت شماست , ولي مي بايست در لحاظ داشته باشيد كه در هر حال قسمتي از لوازمي است كه شما مي بايست آن را درطول روز , حمل كنيد! اعتنا به موقعيتي كه مي خواهيد از كيف استفاده فرمائيد , قادر است گزينش شما‌را ساده‌تر نمايد . براي جزئيات كيفي كه گزينش كرده‌ايد , اهميت قائل گرديد . در صورتي‌كه كيفي خريديد كه سنگ‌‌هاي قيمتي , بدليجات , تزئينات , زيپ و يا اين كه دكمه‌هاي خاص دارااست , با آن لباسي نپوشيد كه براي جلب دقت آن حريف محسوب شود . در طول گزينش كيف , مدل مسدود شدن درب آن را براي نگهداري امنيت بيشتر , ارزيابي نماييد . در‌حالتي كه كيفي نياز داريد كه هر روز مي بايست از آن استفاده فرماييد , دسته جنس و ميزان مقاومت آن در قبال ساييدگي و پارگي را حتماً در لحاظ بگيريد . در طول خريد كيف , از هماهنگي كيف متبوع با ديگر اسباب و اثاث پوششي نظير كمربند , كفش و… اطمينان حاصل نمائيد .

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :charmsara
تاريخ: ۱۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت: ۰۹:۲۲:۳۸

كيف چرمنگارگري بر روي پوست هاي چرمي يكي‌از جالب ترين و زيباترين گونه هاي توليد ها تزئيني ميباشند كه‌اين روز ها هنردوستان و طرفداران به چرم و توليد ها چرمي خاص درخواست هاي متعددي براي آن دارا‌هستند . اين نگارگري هاي مينياتوري با ارزش , بر روي پوست چرم هاي ارگانيك اعم از بزي , گوسفندي , آهو و … به تصوير كشيده مي‌شوند و در طرحهاي متنوعي به بازار جهت خريد و فروش عرضه مي گردند . اين نگارگري ها كه قابليت كادر به چنگ آوردن هم دارا هستند , نيز در درون سرزمين و نيز براي صادرات قابليت عرضه دارا‌هستند . از طرف ديگر , اين نگارگري ها از‌آنجا كه با دست و بوسيله ماهرترين هنرمندان اهل ايران كشيده مي گردند و در واقع شابلون نيستند , از ارزشمندي بالايي برخودارند كه مشتريان مي‌توانند آن ها را به طور تك و يا اين كه بخش اعظم پيشنهاد داده و خريداري كنند . همينطور , شايان ذكر است از آن جا كه اين نگارگري هاي مينياتوري بر روي پوست هاي چرم ارگانيك كشيده مي‌شوند , ميزان استمرار و ماندگاري بالايي داشته و چه بسا بعداز گذشت تعدادي سال جذابيت و زيبايي خويش را مراقبت مي‌كنند . ولي ناگفته نماند كه همچون همگي محصول ها , مخصوصا انوع ارگانيك آن , نياز به محافظت عالي و مطلوب دارا‌هستند تا دوامشان ارتقاء يابد .

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :charmsara
تاريخ: ۱۸ آذر ۱۳۹۶ ساعت: ۰۸:۱۷:۰۳


توليدي كيف چرم تازه زنانه و مردانه - توليدي كيف چرم نو زنانه و مردانه در يك واحد توليدي اشكال دسته هاي تازه كيف چرم زنانه و مردانه تنظيم و ساخته ميشود . توليدي كمپاني منط شهر مشهد مقدس هم زيباترين نوع ها را در معرض مشاهده كرد عموم قرار مي‌دهد . امروزه يك كدام از روش هاي كسب درآمد و تامين زندگي احداث گونه هاي واحدهاي توليدي كوچك و بزرگ ميباشد . در بعدها كوچكتر اين توليدي قادر است دو و يا اين كه سه نيرو داشته باشد درحاليكه در يك واحد توليدي بزرگ خيس تا چندين قريه نيرو مي‌توانند در آن شاغل باشند . امروزه توليدي هاي آفريننده كيف چرم زنانه و مردانه فراوان ارتقاء يافته است . اين مركز ها با تنظيم و خريد جديدترين و مرغوبترين اشكال چرم هاي ارگانيك رنگي با طرح مناسب به صورت بخش اعظم و پرداخت دستكم هزينه دست به ساخت جور هاي تازه و زيبايي از گونه هاي كيف هاي زنانه و مردانه مي زنند . نكته لازم به ذكر اين است كه‌اين واحدهاي توليدي در دعوا دوخت و تنظيم كيف هاي چرم نقص‌ خاصي ندارند البته در دعوا فروش و نداشتن يك ساختار فروش و بازاريابي با مشكلاتي عديده دست و پنجه قابل انعطاف مي نمايند . البته توليدي هايي كه ساختار فروش و بازاريابي شان قدرتمندتر است خوبتر ميتوانند شغل هاي ساخت خويش را ميان مشتريان عرضه كنند . 
نكته اي كه مي توان تيتر كرد اين است كه آن گروه هايي كه خويش چرم ميسازند و از چرم هاي ساخت خويش در كارگاه شان اشكال نو كيف هاي چرم زنانه و مردانه را ايجاد مي نمايند با نرخ مناسبتر و كيفيت بالاتري اقلامشان را به فروش جزئي و بخش اعظم مي‌رسانند . كمپاني چرم منط اعم از چنين مراكزي هست . 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :charmsara
تاريخ: ۱۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت: ۱۱:۲۰:۱۳

كيف چرم زنانه
مغازه آنلاين محصول ها چرم ارگانيك شتر مشهد مقدس - مغازه آنلاين محصول ها چرم ارگانيك شتر شهر مشهد مغازه آنلاين منط متنوع ترين و اما مرغوبترين توليد ها چرم ارگانيك شتر را ساخته و عرضه ميكند . اين دكان قابليت توصيه اشخاص بدور از مشهد مقدس را فراهم نموده است . مغازه آنلاين بيشتر دلخواه افرادي است كه به آن كمپاني يا اين كه مارك دسترسي ندارند و از طرفي قابليت مسافرت به آن شهر نيز برايشان مقدور نيست . چرم منط شهر مشهد اولي و وسيع ترين راس خالق توليدها متنوع و اكسسوري ها از چرم ارگانيك شتر است . چرم هايي مرغوب و مرتبه يك كه با خويش زيبايي دو چندان را هم به همراه دارا هستند . توليد ها چرم ارگانيك منط شهر مشهد متنوع است و مشتمل بر اكسسوري ها و اشكال كيف هاي زنانه و مردانه است . براي مشاهده محصول ها مي شود به نصيب دكان آنلاين تارنما مراجعه كرد . ادله اساسي بودن چرم شتر و محصولاتي كه از اين چرم ارگانيك ساخته مي‌شود استحكام كششي بالايي است كه ديگر چرم هاي ارگانيك ندارند . كمپاني چرم منط محصول ها خويش را با چرم هاي ايجاد كارخانه بزرگ و باتجربه آفتاب مشهد مقدس تنظيم و ايجاد مي‌نمايد .

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :charmsara
تاريخ: ۱۲ آذر ۱۳۹۶ ساعت: ۱۱:۱۶:۳۰

تهيه محلول خانگي : كيف چرم زنانه براي چرم مي توانيد يك محلول منزه كننده خانگي بسازيد . * يك واحد اندازه گيري آب ولرم ( حدوداً۲۵۰ سي سي ) * يك قاشق مربا خوري شامپوبچه * ۲تا۳ قطره سركه سپيد اسفنج قابل انعطاف را به كف محلول تشكيل شده آغشته كنيد آنگاه آن را آبگيري نمائيد . كف جذب شده را بر روي جامه فشار دهيد و آنگاه دستي ملايم بر روي آن بكشيد . آن گاه با پارچه اي قابل انعطاف رطوبت ساخت شده را جذب نماييد و مرحله محصول را كم آب كنيد . در پايان , محصول خويش را در جوار دماي هواي ۲۵ تا ۳۵ سكو قرار دهيد . اعتنا : قبلي از استفاده از مواد تميز كننده و محافظ چرم در سطح ها صريح چرم , مي بايست ابتدا اين مواد در محل هايي از محصول كه در معرض رويت كرد نيست آزمون شود . روش حفظ از جير و نبوك و كالاهاي داراي ربط كفش چرم جير 

محافظت و شست و رفت جير و نبوك ايراد است . اين دو معمولاً نازك خيس از چرم بوده و مقاومت كمتري دارا‌هستند . جير و نبوك براي خاك آلودگي و آلوده و كثيف شدن استعداد متعددي دارا هستند , شما مي‌توانيد هر شش ماه يك توشه اين كالاها را بعد از خاك گيري با برس قابل انعطاف , با استفاده از اسپري هاي منحصربه‌فرد جير و نبوك به طور كامل نگهداري نمائيد . ۱ - اعتنا فرماييد كه از برسهاي قابل انعطاف ومخصوص براي تميزكاري جير استفاده نمائيد . اين برس نيز گرد گيري مي نمايد و نيز ريز گردهاواجسام جا گرفته در لابه لاي پرزها را منزه مي نمايد . ۲ - لكه چربي و روغن را با استفاده از پارچه كم آب پاك فرمائيد . از شوينده هايي مثل شامپو منحصربه‌فرد مبل چرمي مي‌توانيد استفاده نماييد . ۳ - پس از كم آب شدن , جير را با برس به وضعيت نخستين برگردانيد . ۴ - لكه طعام و چربي را با استفاده از پارچه نمدار و تميز كننده منحصر به فرد چرم منزه فرماييد . ۵ - در حالي كه محل تميز شده را با استفاده از سشوار كم آب ميكنيد با برس چرم هم آنجا را برس بزنيد . ۶ - بعضا لكه ها با خودكار تميز كن منزه ميگردند . تميز كن هاي اختصاصي جير نيز موجود هست . ۷ - خوبتر است از حوله قابل انعطاف براي گردگيري استفاده نمائيد . ۸ - جير را حتما در محلي بدور از نور و روشنايي بدون واسطه آفتاب قرار دهيد . 
روش نگهداري از مبل چرمي مراقبت از چرم 
مبل چرمي كالاي معاش است در شرايطي كه عالي از آن نگهداري شود , مدام قشنگ ميماند . براي نگهداري آن لطفا به موارد ذيل دقت كنيد : ۱ - هيچ وقت مبل چرمي را در مسافت كمتر از ۲۰ يا۳۰ سانتي متري رادياتور ( بخاري ) قرار ندهيد . ۲ - هيچ وقت مبل چرمي را در معرض فروغ و روشنايي بي واسطه آفتاب قرار ندهيد . ۳ - مبل چرمي را به صورت تر و تميز با استفاده از يك دست و يا اين كه يك برس قابل انعطاف خاك گيري نمائيد و محل هايي مانند نشيمن گاه , نوع مبل و پشتي آن را در صورت نياز با دستمال نمدار منزه فرماييد . ۴ - دست‌كم ماهي يكباراز مبل چرمي توسط جارو برقي گردگيري فرماييد . ۵ - هيچ گاه از تينر و حلال هاي آلي و مواد شيميايي آبژاور و يا اين كه منزه كننده كفش براي شست و رفت مبل چرمي استفاده نكنيد . زيرا سبب ساز اسيب ديدن رنگ و لايه فيكس شده روي آن ميگردد . ۶ - گذشته از استفاده از هر دسته تميز كننده اي حتما ابتدا آن را در نصيب هايي از مبل كه معمولا در معرض رويت كرد نيست آزمون نماييد تا نصيب هايي كه در معرض رويت كرد است جراحت نبينند .

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :charmsara
تاريخ: ۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت: ۰۹:۲۶:۳۴

كيف چرم

يش از آن , كلام دلسوزانه ما به تمام خوانندگاني است كه چه بسا با اطلاع از تقلبي بودن كالا ها مبادرت به خريد اجناس تقلبي با ارزش هاي اعتقاد و باور نكردني ميكنند . متاسفانه در جمهوري اسلامي ايران اصطلاحي به اسم فيك سكو يك را همگي شنيده ايم , كه به صورت معمول اجناس فيك مرتبه يك با ارزش بالايي در بازار به فروش ميرسد . پس از سال‌ها تجربه در بازار پوشاك عالم , به صورت باور به شما اعلام ميكنيم تمام اجناس تقلبي در ظاهر رتبه يك با بها هاي زير ۱۰ الي ۲۰ دلار فروخته مي گردند . البته در بازار كشور ايران بها اين اجناس در برخي از مورد ها تا پانصد هزار تومان و يا اين كه بيشتر نيز به فروش مي‌رسد . به اين ترتيب اين حق ديگران عزيز ما نيست كه با اين ارزش اجناس تقلبي خريداري كنند . مطالب ذكر شده براي مارك لوئي ويتون بررسي شده ولي براي تمام برندهاي داراي اسم و رسم قابل استفاده است . 
روش نخستين 
كيف هاي لوئي ويتون اورجينال مضاعف با توجه تشكيل‌شده گرديده اند . 
كيف چرم 


۱ - دوخت ها را آزمايش نماييد : دوخت نا منظم بدون شك كيف تقلبي است , به خاطر داشته باشيد يكي ديگر 
از تفاوت ها در مسافت دوخت ها در هر اينچ است , اگر كه تعداد دوخت در هر اينچ زياد باشد كيفيت 
و استحكام كيف شما بالا مي‌رود . توليد ها لوئي ويتون دارنده تعداد دوخت بالا در درزها هست . 
كيف چرم 
۲ - الگو هاي كج و نا متقارن : كيف هايي كه ساختار نامتفارن و نا نيز خوان دارا‌هستند بدون شك فيك است . 
كيف چرم 
۳ - لوگو بر عكس LV : معمولا تمامي كيف هاي لويي ويتون از شمول اين تقاوت نميشوند ولي قالب كيف هايي 
كه طولاني بازه ساخت و به فروش مي رسند و جزء جور هاي لبريز تقاضا مي‌باشند مشتمل بر لوگوي بر عكس مي‌باشند . 
آوازه يك فروشنده نمايانگر نيكي براي تاييد صلاحيت محصول است 
روش دوم 
آوازه يك فروشنده نمايانگر خير براي تاييد صلاحيت محصول است 
كيف چرم 
۱ - تحقيق در خصوص دكان : در مواقعي كه شما از تارنما هاي آنلاين خريداري مينماييد ميتوانيد از 
صلاحيت اين اشخاص مطلع گرديد , صرفا كافي است با دفتر كار مركزي تماس بگيريد . 


۲ - از دكان هايي كه مبادرت به ردوبدل و يا اين كه رجوع و برگشت نمي كنند خريد نكنيد : دراين مورد خاص 
وبسايت شيك پوش مبادرت به ارائه فاكتور اصل از خويش مارك لوئي ويتون مي كند كه شما قدرتمند خواهيد بود 
كالاي خويش را در تمام نمايندگي هاي داراي اهميت اين مارك در تمام عالم ردوبدل و يا اين كه پس دهيد . 
۳ - به ارزش ها و توصيه ها توجه نمائيد : توچه داشته باشيد كه مارك لوئي ويتون و برندهاي داراي اعتبار اكثرا به 
هيچ تيتر دارنده فصل تخفيف و يا اين كه فروش ويژه نمي‌باشد براين اساس محصول ها اين مارك با تخفيف و يا اين كه Outlet به 
بازار ارائه نخواهند شد . همينطور مطلع باشيد كه كالاهايي كه با تعداد محدودي ايجاد شده‌است اصلا 
ارزش ارزاني نخواهند داشت . 
۴ - از دكان و فروشندگان خياباني خريد نكنيد : اعتنا داشته باشيد كه با اعتنا به سياست كلي اين 
مارك هيچ فروشگاه و فروشگاهي اذن فروش محصول ها آنها‌را بغيير از مغازه هاي با اهميت LV ندارد . محصولاتي 
كه در وبسايت ما بفروش مي‌رسد از خويش اين شعب مهم تهيه و تنظيم و ارسال ميشود . 
رمز نخ بعدي در زمينه ي اصلات كيف ها جزئيات كوچكي است مثل زيپ ها , پوشش داخلي , كد كالا و مورخ ها . 
هر كالا و برنامه اي با يكديگر مختلف است به اين ترتيب با يه خرده اعتنا متوجه اشكالات خواهيد شد . 
روش سوم 
رمز نخ بعدي در زمينه‌ي اصلات كيف ها جزئيات كوچكي است مثل زيپ ها , پوشش داخلي , كد كالا و مورخ ها . 
هر كالا و برنامه اي با يكديگر مختلف است براين اساس با پاره اي اعتنا متوجه اشكالات خواهيد شد . 
كيف چرم 
۱ - از خريد كيف هايي كه تگ به آن متصل است پرهيز كنيد : لوئيس ويتون اصل هيچ تگي به آن 
متصل نشده است . تگ ها جدا مي‌باشند و در اعلب مورد ها مثل كيف پول باطن خويش كيف متصل شده‌است . 
كيف چرم 
۲ - بازرسي پوشش داخلي : با دست كشيدن به پلاستيك و يا اين كه جير دوخته شده در درون كيف حتما متوجه 
تفاوت

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :charmsara
تاريخ: ۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت: ۱۰:۰۷:۵۰

واقعا كيفي كه براي آن پول زيادي مي پردازيم چرم طبيعي است يا خير و وقتي نوبت انتخاب گونه مي رسد , با خودمان مي گوييم اين يك كيف چرم شيك است , پس آن را بايد بخرم! اشتباه ما درست همين جا است! كيف چرم
خريد كيف چرم هميشه يك سوال بزرگ را در ذهن شما ساخت مي نمايد , آيا كيفي كه مي‌خريد واقعا چرم است و آيا چرم به عمل رفته در آن كيفيت خير دارد يا نه؟ بازار پر است از كيف‌هاي چرم تقلبي با كيفيت مضاعف پايين و گاه قيمت ارزان . اما شما ميتوانيد با به ياد داشتن چند نكته ساده در اين بازار شلوغ گم نشويد . 
شايد افراد يه خرده بدانند تفاوت يك كيف چرم كيفيت خوب با يك كيف معمولي چرم يا چرم مصنوعي چه چيزي است جز اينكه قيمت آن ميتواند دوچندان بالاتر است؟ البته به جز ارزش تفاوت‌هاي زيادي بين كيف‌هاي چرمي و كيف‌هاي مردانه يا زنانه ديگر وجود دارد و البته يكي مهم ترين اين تفاوت‌ها اين است كه درصورتي كه كيف چرم خود را با دقت تعيين نماييد , ميتوانيد آن را تا ساليان داشته باشيد . دربين مدل‌هاي متفاوت كيف چرم هم تفاوت‌هايي وجود دارد كه در ارزش آن موءثر است . 
دسته كيف چرم زنانه چرم شهر مشهد مقدس از فروشگاه اينترنتي ديجي استايل 
چرم تصنعي و مصنوعي عليه چرم اصل در شرايطي‌كه به كيفيت كيف چرم شك وترديد داريد توصيه ما اين است كه آن را هيچ گاه نخريد , يك كيف چرم اصل چنان كيفيت بالايي داراست كه بلافاصله قابل تشخيص است . چرم طبيعي بافتي تماما نرم دارااست كه در آن هيچ چيز تصنعي به كار نرفته است . براي اين‌كه يك گونه كيف چرم كيفيت خوب انتخاب فرمائيد , بهتر است سراغ چرم فول گرين برويد , چرمي كه روش آن تغيير تحول داده نشده و در واقع بافت تماما طبيعي پوست را با تمام خط و خش‌هاي آن دارااست . 
معمولا چرمي كه در يك كيف چرم به كار مي رود از بخش پشت پوست است و مرحله آن رنگ شده است كه اما اين مدل چرم استمرار يك كيف چرم فول گرين را ندارد .

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :charmsara
تاريخ: ۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت: ۰۴:۳۸:۳۳


كيف چرم پول 
در‌اين مقاله شمارا با نكات اصلي گزينش يك كيف پول زنانه مطلوب آشنا مي‌كنيم , به دليل آن كه كيف زنانه قادر است تاثير متعددي در جالب و شيك پوش بودن يك خانم داشته باشد . 
– رنگ كيف در دفتر از رنگ هاي سياه , قهوه اي و يا اين كه بژ استفاده فرمائيد اما در ضيافت ها كيف به رنگ هاي قرمز رنگ , صورتي و سياه داشته باشيد . مي‌دانيد زيرا اين رنگ ها دقت ساير افراد را به خويش جلب مي نمايد . 
– سايز كيف در‌صورتي‌كه اسباب متعددي با خودتان نداريد كيف هاي پول كوچك شايسته ترين مورد خواهد بود . ولي سايز كيف پول ميتواند متناسب با سايز تن هم متغير باشد . 

– جنس كيف براي كارها روزانه مي‌توانيد كيف هايي از جنس پارچه هاي ضد آب و يا اين كه چرم تصنعي و مصنوعي هم استفاده فرماييد . چه بسا شايسته ترين تعيين شما مي تواند چرم باشد . 
– زمان استفاده از كيف در‌حالتي كه كيفي را تنها براي يك ضيافت و يا اين كه يك فصل خريديد , همت فرماييد كيف شما بها قابل قبولي داشته باشد اما چنانچه دوست داريد يك كيف از يك مارك گرانقيمت داشته باشيد حواستان باشد كه مي بايست از آن براي مد زمان طولاني و فراوان استفاده فرماييد . پس در هنگام تعيين بدين نكات بيشتر اعتنا و توجه داشته باشيد . 
– دارايي خريد در حالتي‌كه ميزان دارايي قابل قبولي براي خريد كيف پول زنانه تعيين نكرده ايد در پي مثال هاي بي آلايش و كم زرق و برق برويد . 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :charmsara
تاريخ: ۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت: ۰۲:۳۹:۰۵

كيف چرم
در واقع چرم و وسايلي كه از چرم تشكيل‌شده باشد , به قدري بسيار بوده است كه وسايل متعددي از ابزار و پوشاك آقايان را دربرگيرنده مي شده‌است . 
وجود كلمه و واژه هايي نظير اديم , كيمخت , ساغري , تيماج , سختيان در گويش فارسي پيشين از اسلام و همينطور وجود كلمه هايي مربوط به وسايل و ابزارهاي چرمي نظير سختك , كمربند , انگشتيان , مشك و … در متن‌ها پهلوي نشان دهنده استفاده گسترده از چرم در جمهوري اسلامي ايران پيش از اسلام است . 


كاربرد هاي ديگر چرم در جمهوري اسلامي ايران باستان 
به متن ابن يمين , ايرانيان باستان از پوست حيواناتي نظير گاوميش , گاو و گوسفند براي نوشتن بر روي آن استفاده مي كردند و ابن يمين در متن هايش به نوشتن دستور هاي داريوش بر روي چرم اشاره نموده است . 
سازه بر بعضا احاديث , اوستا را بر دوازده هزار قطعه پوست گاو متن بودند . هچنين پوست متن هايي كه در اورامان كردستان يافت شده و در موزه بريتانيا مراقبت ميشود , نشان دهنده استفاده از پوست براي نگارش در عصر اشكانيان است . 


اهميت چرم براي انسانها 
آدم در به عبارتي روزهاي اول سكونتش بر روي زمين به خاصيت و اهميت پوست حيوان‌ها پي پيروزي و به همين بهانه از آن براي مصارفي زيرا پوشاك , كفش , زير انداز و … فايده جست . 
هر چند آدم در صدر پوست را به طور نپخته مورد استفاده قرار مي اعطا كرد البته به مرور زمان به حرفه مراقبت و دباغي پوست و تبديل آن به چرم پي پيروزي . 
اين اهميت به قدري خاص و شايان توجه بوده است كه روي يك نگارگري كهن نو كشف شده در غارها به اسم “ چتل هوبوك ” از ۵۷۵۰ سال پيشين از به دنيا آمدن تصوير شكارگري در اكنون رقص با يك لنگ از پوست پلنگ مشاهده ميشود . 
نكته مهمي كه با دقت به شواهد و قرائن جانور مثل اشياي بدست آمده از دوران ديرباز و همينطور مجسمه ها , نقش پر رنگ ها و نگارگري ها مي شود به آن اشاره نمود , استفاده از چرم به طور روزانه بوده است ; به عبارت ديگر چرم به صورت دايم در معاش بشر نقش داشته و به عمل مي رفته است . 
اين كاربرد گهگاه در پوشاك , خصوصاً كفش شكارچيان و جنگجويان و گهگاه براي افسار و يراق آلات حيوان ها و هنگامي هم براي ساخت ظروف بوده است . 
“ آرتور اپهام پوپ ” در كتاب شاهكارهاي هنر كشور‌ايران , درباره ي برخي از اين ظروف اين مدل مي نويسد : 
“ صورت ظرف هاي سفالين ديرباز در كشور‌ايران باستان اكثر وقت ها از صورت ظرف هايي كه با مواد ديگر ( چوب , چرم , حصير ) تشكيل‌شده و آدم هزاران سال پيش از آن كه سفال سازي را ابتكار عمل نمايد , آنان‌را به عمل برده بود , تقليد ميگردد . 
جام استوانه اي صحيح به صورت ظرف هاي چوبي است و گميج گود از انواع ظروف چرمين تقليد شده‌است . 
ته كاسه صورت آن نظير كيسه ي چرمي است كه از داخل كوبيده ميشد تا مشقت بار شود و رطوبت به آن اثر نكند . نصيب نگارگري شده دهانه آن مشابه درزي است كه تسمه ي چرمي به آن وصل مي‌شد و آن را تنگ مي كشيدند تا دهنه ي ظرف بسته شود . ” 
خوشبختانه مرز و بوم ما از قديم در استفاده و بكارگيري اين پوست هاي باارزش بخشي از پيشگامان عالم بوده است و به قيمت اين پوست ها خيلي زودتر از ساير ي اقوام پي برده و آن را مورد استفاده قرار داده است . 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ]