نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز برقی تفال
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
قیمت تشک رویا
charmsara
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :charmsara
تاريخ: ۱۸ آذر ۱۳۹۶ ساعت: ۰۸:۱۷:۰۳


توليدي كيف چرم تازه زنانه و مردانه - توليدي كيف چرم نو زنانه و مردانه در يك واحد توليدي اشكال دسته هاي تازه كيف چرم زنانه و مردانه تنظيم و ساخته ميشود . توليدي كمپاني منط شهر مشهد مقدس هم زيباترين نوع ها را در معرض مشاهده كرد عموم قرار مي‌دهد . امروزه يك كدام از روش هاي كسب درآمد و تامين زندگي احداث گونه هاي واحدهاي توليدي كوچك و بزرگ ميباشد . در بعدها كوچكتر اين توليدي قادر است دو و يا اين كه سه نيرو داشته باشد درحاليكه در يك واحد توليدي بزرگ خيس تا چندين قريه نيرو مي‌توانند در آن شاغل باشند . امروزه توليدي هاي آفريننده كيف چرم زنانه و مردانه فراوان ارتقاء يافته است . اين مركز ها با تنظيم و خريد جديدترين و مرغوبترين اشكال چرم هاي ارگانيك رنگي با طرح مناسب به صورت بخش اعظم و پرداخت دستكم هزينه دست به ساخت جور هاي تازه و زيبايي از گونه هاي كيف هاي زنانه و مردانه مي زنند . نكته لازم به ذكر اين است كه‌اين واحدهاي توليدي در دعوا دوخت و تنظيم كيف هاي چرم نقص‌ خاصي ندارند البته در دعوا فروش و نداشتن يك ساختار فروش و بازاريابي با مشكلاتي عديده دست و پنجه قابل انعطاف مي نمايند . البته توليدي هايي كه ساختار فروش و بازاريابي شان قدرتمندتر است خوبتر ميتوانند شغل هاي ساخت خويش را ميان مشتريان عرضه كنند . 
نكته اي كه مي توان تيتر كرد اين است كه آن گروه هايي كه خويش چرم ميسازند و از چرم هاي ساخت خويش در كارگاه شان اشكال نو كيف هاي چرم زنانه و مردانه را ايجاد مي نمايند با نرخ مناسبتر و كيفيت بالاتري اقلامشان را به فروش جزئي و بخش اعظم مي‌رسانند . كمپاني چرم منط اعم از چنين مراكزي هست . 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :charmsara
تاريخ: ۱۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت: ۱۱:۲۰:۱۳

كيف چرم زنانه
مغازه آنلاين محصول ها چرم ارگانيك شتر مشهد مقدس - مغازه آنلاين محصول ها چرم ارگانيك شتر شهر مشهد مغازه آنلاين منط متنوع ترين و اما مرغوبترين توليد ها چرم ارگانيك شتر را ساخته و عرضه ميكند . اين دكان قابليت توصيه اشخاص بدور از مشهد مقدس را فراهم نموده است . مغازه آنلاين بيشتر دلخواه افرادي است كه به آن كمپاني يا اين كه مارك دسترسي ندارند و از طرفي قابليت مسافرت به آن شهر نيز برايشان مقدور نيست . چرم منط شهر مشهد اولي و وسيع ترين راس خالق توليدها متنوع و اكسسوري ها از چرم ارگانيك شتر است . چرم هايي مرغوب و مرتبه يك كه با خويش زيبايي دو چندان را هم به همراه دارا هستند . توليد ها چرم ارگانيك منط شهر مشهد متنوع است و مشتمل بر اكسسوري ها و اشكال كيف هاي زنانه و مردانه است . براي مشاهده محصول ها مي شود به نصيب دكان آنلاين تارنما مراجعه كرد . ادله اساسي بودن چرم شتر و محصولاتي كه از اين چرم ارگانيك ساخته مي‌شود استحكام كششي بالايي است كه ديگر چرم هاي ارگانيك ندارند . كمپاني چرم منط محصول ها خويش را با چرم هاي ايجاد كارخانه بزرگ و باتجربه آفتاب مشهد مقدس تنظيم و ايجاد مي‌نمايد .

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :charmsara
تاريخ: ۱۲ آذر ۱۳۹۶ ساعت: ۱۱:۱۶:۳۰

تهيه محلول خانگي : كيف چرم زنانه براي چرم مي توانيد يك محلول منزه كننده خانگي بسازيد . * يك واحد اندازه گيري آب ولرم ( حدوداً۲۵۰ سي سي ) * يك قاشق مربا خوري شامپوبچه * ۲تا۳ قطره سركه سپيد اسفنج قابل انعطاف را به كف محلول تشكيل شده آغشته كنيد آنگاه آن را آبگيري نمائيد . كف جذب شده را بر روي جامه فشار دهيد و آنگاه دستي ملايم بر روي آن بكشيد . آن گاه با پارچه اي قابل انعطاف رطوبت ساخت شده را جذب نماييد و مرحله محصول را كم آب كنيد . در پايان , محصول خويش را در جوار دماي هواي ۲۵ تا ۳۵ سكو قرار دهيد . اعتنا : قبلي از استفاده از مواد تميز كننده و محافظ چرم در سطح ها صريح چرم , مي بايست ابتدا اين مواد در محل هايي از محصول كه در معرض رويت كرد نيست آزمون شود . روش حفظ از جير و نبوك و كالاهاي داراي ربط كفش چرم جير 

محافظت و شست و رفت جير و نبوك ايراد است . اين دو معمولاً نازك خيس از چرم بوده و مقاومت كمتري دارا‌هستند . جير و نبوك براي خاك آلودگي و آلوده و كثيف شدن استعداد متعددي دارا هستند , شما مي‌توانيد هر شش ماه يك توشه اين كالاها را بعد از خاك گيري با برس قابل انعطاف , با استفاده از اسپري هاي منحصربه‌فرد جير و نبوك به طور كامل نگهداري نمائيد . ۱ - اعتنا فرماييد كه از برسهاي قابل انعطاف ومخصوص براي تميزكاري جير استفاده نمائيد . اين برس نيز گرد گيري مي نمايد و نيز ريز گردهاواجسام جا گرفته در لابه لاي پرزها را منزه مي نمايد . ۲ - لكه چربي و روغن را با استفاده از پارچه كم آب پاك فرمائيد . از شوينده هايي مثل شامپو منحصربه‌فرد مبل چرمي مي‌توانيد استفاده نماييد . ۳ - پس از كم آب شدن , جير را با برس به وضعيت نخستين برگردانيد . ۴ - لكه طعام و چربي را با استفاده از پارچه نمدار و تميز كننده منحصر به فرد چرم منزه فرماييد . ۵ - در حالي كه محل تميز شده را با استفاده از سشوار كم آب ميكنيد با برس چرم هم آنجا را برس بزنيد . ۶ - بعضا لكه ها با خودكار تميز كن منزه ميگردند . تميز كن هاي اختصاصي جير نيز موجود هست . ۷ - خوبتر است از حوله قابل انعطاف براي گردگيري استفاده نمائيد . ۸ - جير را حتما در محلي بدور از نور و روشنايي بدون واسطه آفتاب قرار دهيد . 
روش نگهداري از مبل چرمي مراقبت از چرم 
مبل چرمي كالاي معاش است در شرايطي كه عالي از آن نگهداري شود , مدام قشنگ ميماند . براي نگهداري آن لطفا به موارد ذيل دقت كنيد : ۱ - هيچ وقت مبل چرمي را در مسافت كمتر از ۲۰ يا۳۰ سانتي متري رادياتور ( بخاري ) قرار ندهيد . ۲ - هيچ وقت مبل چرمي را در معرض فروغ و روشنايي بي واسطه آفتاب قرار ندهيد . ۳ - مبل چرمي را به صورت تر و تميز با استفاده از يك دست و يا اين كه يك برس قابل انعطاف خاك گيري نمائيد و محل هايي مانند نشيمن گاه , نوع مبل و پشتي آن را در صورت نياز با دستمال نمدار منزه فرماييد . ۴ - دست‌كم ماهي يكباراز مبل چرمي توسط جارو برقي گردگيري فرماييد . ۵ - هيچ گاه از تينر و حلال هاي آلي و مواد شيميايي آبژاور و يا اين كه منزه كننده كفش براي شست و رفت مبل چرمي استفاده نكنيد . زيرا سبب ساز اسيب ديدن رنگ و لايه فيكس شده روي آن ميگردد . ۶ - گذشته از استفاده از هر دسته تميز كننده اي حتما ابتدا آن را در نصيب هايي از مبل كه معمولا در معرض رويت كرد نيست آزمون نماييد تا نصيب هايي كه در معرض رويت كرد است جراحت نبينند .

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :charmsara
تاريخ: ۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت: ۰۹:۲۶:۳۴

كيف چرم

يش از آن , كلام دلسوزانه ما به تمام خوانندگاني است كه چه بسا با اطلاع از تقلبي بودن كالا ها مبادرت به خريد اجناس تقلبي با ارزش هاي اعتقاد و باور نكردني ميكنند . متاسفانه در جمهوري اسلامي ايران اصطلاحي به اسم فيك سكو يك را همگي شنيده ايم , كه به صورت معمول اجناس فيك مرتبه يك با ارزش بالايي در بازار به فروش ميرسد . پس از سال‌ها تجربه در بازار پوشاك عالم , به صورت باور به شما اعلام ميكنيم تمام اجناس تقلبي در ظاهر رتبه يك با بها هاي زير ۱۰ الي ۲۰ دلار فروخته مي گردند . البته در بازار كشور ايران بها اين اجناس در برخي از مورد ها تا پانصد هزار تومان و يا اين كه بيشتر نيز به فروش مي‌رسد . به اين ترتيب اين حق ديگران عزيز ما نيست كه با اين ارزش اجناس تقلبي خريداري كنند . مطالب ذكر شده براي مارك لوئي ويتون بررسي شده ولي براي تمام برندهاي داراي اسم و رسم قابل استفاده است . 
روش نخستين 
كيف هاي لوئي ويتون اورجينال مضاعف با توجه تشكيل‌شده گرديده اند . 
كيف چرم 


۱ - دوخت ها را آزمايش نماييد : دوخت نا منظم بدون شك كيف تقلبي است , به خاطر داشته باشيد يكي ديگر 
از تفاوت ها در مسافت دوخت ها در هر اينچ است , اگر كه تعداد دوخت در هر اينچ زياد باشد كيفيت 
و استحكام كيف شما بالا مي‌رود . توليد ها لوئي ويتون دارنده تعداد دوخت بالا در درزها هست . 
كيف چرم 
۲ - الگو هاي كج و نا متقارن : كيف هايي كه ساختار نامتفارن و نا نيز خوان دارا‌هستند بدون شك فيك است . 
كيف چرم 
۳ - لوگو بر عكس LV : معمولا تمامي كيف هاي لويي ويتون از شمول اين تقاوت نميشوند ولي قالب كيف هايي 
كه طولاني بازه ساخت و به فروش مي رسند و جزء جور هاي لبريز تقاضا مي‌باشند مشتمل بر لوگوي بر عكس مي‌باشند . 
آوازه يك فروشنده نمايانگر نيكي براي تاييد صلاحيت محصول است 
روش دوم 
آوازه يك فروشنده نمايانگر خير براي تاييد صلاحيت محصول است 
كيف چرم 
۱ - تحقيق در خصوص دكان : در مواقعي كه شما از تارنما هاي آنلاين خريداري مينماييد ميتوانيد از 
صلاحيت اين اشخاص مطلع گرديد , صرفا كافي است با دفتر كار مركزي تماس بگيريد . 


۲ - از دكان هايي كه مبادرت به ردوبدل و يا اين كه رجوع و برگشت نمي كنند خريد نكنيد : دراين مورد خاص 
وبسايت شيك پوش مبادرت به ارائه فاكتور اصل از خويش مارك لوئي ويتون مي كند كه شما قدرتمند خواهيد بود 
كالاي خويش را در تمام نمايندگي هاي داراي اهميت اين مارك در تمام عالم ردوبدل و يا اين كه پس دهيد . 
۳ - به ارزش ها و توصيه ها توجه نمائيد : توچه داشته باشيد كه مارك لوئي ويتون و برندهاي داراي اعتبار اكثرا به 
هيچ تيتر دارنده فصل تخفيف و يا اين كه فروش ويژه نمي‌باشد براين اساس محصول ها اين مارك با تخفيف و يا اين كه Outlet به 
بازار ارائه نخواهند شد . همينطور مطلع باشيد كه كالاهايي كه با تعداد محدودي ايجاد شده‌است اصلا 
ارزش ارزاني نخواهند داشت . 
۴ - از دكان و فروشندگان خياباني خريد نكنيد : اعتنا داشته باشيد كه با اعتنا به سياست كلي اين 
مارك هيچ فروشگاه و فروشگاهي اذن فروش محصول ها آنها‌را بغيير از مغازه هاي با اهميت LV ندارد . محصولاتي 
كه در وبسايت ما بفروش مي‌رسد از خويش اين شعب مهم تهيه و تنظيم و ارسال ميشود . 
رمز نخ بعدي در زمينه ي اصلات كيف ها جزئيات كوچكي است مثل زيپ ها , پوشش داخلي , كد كالا و مورخ ها . 
هر كالا و برنامه اي با يكديگر مختلف است به اين ترتيب با يه خرده اعتنا متوجه اشكالات خواهيد شد . 
روش سوم 
رمز نخ بعدي در زمينه‌ي اصلات كيف ها جزئيات كوچكي است مثل زيپ ها , پوشش داخلي , كد كالا و مورخ ها . 
هر كالا و برنامه اي با يكديگر مختلف است براين اساس با پاره اي اعتنا متوجه اشكالات خواهيد شد . 
كيف چرم 
۱ - از خريد كيف هايي كه تگ به آن متصل است پرهيز كنيد : لوئيس ويتون اصل هيچ تگي به آن 
متصل نشده است . تگ ها جدا مي‌باشند و در اعلب مورد ها مثل كيف پول باطن خويش كيف متصل شده‌است . 
كيف چرم 
۲ - بازرسي پوشش داخلي : با دست كشيدن به پلاستيك و يا اين كه جير دوخته شده در درون كيف حتما متوجه 
تفاوت

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :charmsara
تاريخ: ۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت: ۱۰:۰۷:۵۰

واقعا كيفي كه براي آن پول زيادي مي پردازيم چرم طبيعي است يا خير و وقتي نوبت انتخاب گونه مي رسد , با خودمان مي گوييم اين يك كيف چرم شيك است , پس آن را بايد بخرم! اشتباه ما درست همين جا است! كيف چرم
خريد كيف چرم هميشه يك سوال بزرگ را در ذهن شما ساخت مي نمايد , آيا كيفي كه مي‌خريد واقعا چرم است و آيا چرم به عمل رفته در آن كيفيت خير دارد يا نه؟ بازار پر است از كيف‌هاي چرم تقلبي با كيفيت مضاعف پايين و گاه قيمت ارزان . اما شما ميتوانيد با به ياد داشتن چند نكته ساده در اين بازار شلوغ گم نشويد . 
شايد افراد يه خرده بدانند تفاوت يك كيف چرم كيفيت خوب با يك كيف معمولي چرم يا چرم مصنوعي چه چيزي است جز اينكه قيمت آن ميتواند دوچندان بالاتر است؟ البته به جز ارزش تفاوت‌هاي زيادي بين كيف‌هاي چرمي و كيف‌هاي مردانه يا زنانه ديگر وجود دارد و البته يكي مهم ترين اين تفاوت‌ها اين است كه درصورتي كه كيف چرم خود را با دقت تعيين نماييد , ميتوانيد آن را تا ساليان داشته باشيد . دربين مدل‌هاي متفاوت كيف چرم هم تفاوت‌هايي وجود دارد كه در ارزش آن موءثر است . 
دسته كيف چرم زنانه چرم شهر مشهد مقدس از فروشگاه اينترنتي ديجي استايل 
چرم تصنعي و مصنوعي عليه چرم اصل در شرايطي‌كه به كيفيت كيف چرم شك وترديد داريد توصيه ما اين است كه آن را هيچ گاه نخريد , يك كيف چرم اصل چنان كيفيت بالايي داراست كه بلافاصله قابل تشخيص است . چرم طبيعي بافتي تماما نرم دارااست كه در آن هيچ چيز تصنعي به كار نرفته است . براي اين‌كه يك گونه كيف چرم كيفيت خوب انتخاب فرمائيد , بهتر است سراغ چرم فول گرين برويد , چرمي كه روش آن تغيير تحول داده نشده و در واقع بافت تماما طبيعي پوست را با تمام خط و خش‌هاي آن دارااست . 
معمولا چرمي كه در يك كيف چرم به كار مي رود از بخش پشت پوست است و مرحله آن رنگ شده است كه اما اين مدل چرم استمرار يك كيف چرم فول گرين را ندارد .

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :charmsara
تاريخ: ۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت: ۰۴:۳۸:۳۳


كيف چرم پول 
در‌اين مقاله شمارا با نكات اصلي گزينش يك كيف پول زنانه مطلوب آشنا مي‌كنيم , به دليل آن كه كيف زنانه قادر است تاثير متعددي در جالب و شيك پوش بودن يك خانم داشته باشد . 
– رنگ كيف در دفتر از رنگ هاي سياه , قهوه اي و يا اين كه بژ استفاده فرمائيد اما در ضيافت ها كيف به رنگ هاي قرمز رنگ , صورتي و سياه داشته باشيد . مي‌دانيد زيرا اين رنگ ها دقت ساير افراد را به خويش جلب مي نمايد . 
– سايز كيف در‌صورتي‌كه اسباب متعددي با خودتان نداريد كيف هاي پول كوچك شايسته ترين مورد خواهد بود . ولي سايز كيف پول ميتواند متناسب با سايز تن هم متغير باشد . 

– جنس كيف براي كارها روزانه مي‌توانيد كيف هايي از جنس پارچه هاي ضد آب و يا اين كه چرم تصنعي و مصنوعي هم استفاده فرماييد . چه بسا شايسته ترين تعيين شما مي تواند چرم باشد . 
– زمان استفاده از كيف در‌حالتي كه كيفي را تنها براي يك ضيافت و يا اين كه يك فصل خريديد , همت فرماييد كيف شما بها قابل قبولي داشته باشد اما چنانچه دوست داريد يك كيف از يك مارك گرانقيمت داشته باشيد حواستان باشد كه مي بايست از آن براي مد زمان طولاني و فراوان استفاده فرماييد . پس در هنگام تعيين بدين نكات بيشتر اعتنا و توجه داشته باشيد . 
– دارايي خريد در حالتي‌كه ميزان دارايي قابل قبولي براي خريد كيف پول زنانه تعيين نكرده ايد در پي مثال هاي بي آلايش و كم زرق و برق برويد . 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :charmsara
تاريخ: ۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت: ۰۲:۳۹:۰۵

كيف چرم
در واقع چرم و وسايلي كه از چرم تشكيل‌شده باشد , به قدري بسيار بوده است كه وسايل متعددي از ابزار و پوشاك آقايان را دربرگيرنده مي شده‌است . 
وجود كلمه و واژه هايي نظير اديم , كيمخت , ساغري , تيماج , سختيان در گويش فارسي پيشين از اسلام و همينطور وجود كلمه هايي مربوط به وسايل و ابزارهاي چرمي نظير سختك , كمربند , انگشتيان , مشك و … در متن‌ها پهلوي نشان دهنده استفاده گسترده از چرم در جمهوري اسلامي ايران پيش از اسلام است . 


كاربرد هاي ديگر چرم در جمهوري اسلامي ايران باستان 
به متن ابن يمين , ايرانيان باستان از پوست حيواناتي نظير گاوميش , گاو و گوسفند براي نوشتن بر روي آن استفاده مي كردند و ابن يمين در متن هايش به نوشتن دستور هاي داريوش بر روي چرم اشاره نموده است . 
سازه بر بعضا احاديث , اوستا را بر دوازده هزار قطعه پوست گاو متن بودند . هچنين پوست متن هايي كه در اورامان كردستان يافت شده و در موزه بريتانيا مراقبت ميشود , نشان دهنده استفاده از پوست براي نگارش در عصر اشكانيان است . 


اهميت چرم براي انسانها 
آدم در به عبارتي روزهاي اول سكونتش بر روي زمين به خاصيت و اهميت پوست حيوان‌ها پي پيروزي و به همين بهانه از آن براي مصارفي زيرا پوشاك , كفش , زير انداز و … فايده جست . 
هر چند آدم در صدر پوست را به طور نپخته مورد استفاده قرار مي اعطا كرد البته به مرور زمان به حرفه مراقبت و دباغي پوست و تبديل آن به چرم پي پيروزي . 
اين اهميت به قدري خاص و شايان توجه بوده است كه روي يك نگارگري كهن نو كشف شده در غارها به اسم “ چتل هوبوك ” از ۵۷۵۰ سال پيشين از به دنيا آمدن تصوير شكارگري در اكنون رقص با يك لنگ از پوست پلنگ مشاهده ميشود . 
نكته مهمي كه با دقت به شواهد و قرائن جانور مثل اشياي بدست آمده از دوران ديرباز و همينطور مجسمه ها , نقش پر رنگ ها و نگارگري ها مي شود به آن اشاره نمود , استفاده از چرم به طور روزانه بوده است ; به عبارت ديگر چرم به صورت دايم در معاش بشر نقش داشته و به عمل مي رفته است . 
اين كاربرد گهگاه در پوشاك , خصوصاً كفش شكارچيان و جنگجويان و گهگاه براي افسار و يراق آلات حيوان ها و هنگامي هم براي ساخت ظروف بوده است . 
“ آرتور اپهام پوپ ” در كتاب شاهكارهاي هنر كشور‌ايران , درباره ي برخي از اين ظروف اين مدل مي نويسد : 
“ صورت ظرف هاي سفالين ديرباز در كشور‌ايران باستان اكثر وقت ها از صورت ظرف هايي كه با مواد ديگر ( چوب , چرم , حصير ) تشكيل‌شده و آدم هزاران سال پيش از آن كه سفال سازي را ابتكار عمل نمايد , آنان‌را به عمل برده بود , تقليد ميگردد . 
جام استوانه اي صحيح به صورت ظرف هاي چوبي است و گميج گود از انواع ظروف چرمين تقليد شده‌است . 
ته كاسه صورت آن نظير كيسه ي چرمي است كه از داخل كوبيده ميشد تا مشقت بار شود و رطوبت به آن اثر نكند . نصيب نگارگري شده دهانه آن مشابه درزي است كه تسمه ي چرمي به آن وصل مي‌شد و آن را تنگ مي كشيدند تا دهنه ي ظرف بسته شود . ” 
خوشبختانه مرز و بوم ما از قديم در استفاده و بكارگيري اين پوست هاي باارزش بخشي از پيشگامان عالم بوده است و به قيمت اين پوست ها خيلي زودتر از ساير ي اقوام پي برده و آن را مورد استفاده قرار داده است . 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :charmsara
تاريخ: ۳۰ آبان ۱۳۹۶ ساعت: ۰۹:۰۷:۱۴


كيف چرم در خطوط ساخت چرم تصنعي اين محصول تحت عنوان لايه اي در پشت چرم چسبانده ميشود كه سبب ساز ارتقاء استحكام , توليد لطافت در پشت آن و عدم تغيير تحول صورت در هنگام مصرف مي گردد . كاربرد لايي لايي كمپاني ابرينه در پشت چرم به جاي ابر چسبانده مي گردد و منجر توليد جريان هوا , عدم پودر شدن در گذشت زمان و ساخت لطافت در پشت چرم مي گردد . توليد ها فوق معمولاً در مبلمان , صندلي هاي اداري , روكش هاي چرمي صندلي ماشين , كيف و كفش مورد استفاده قرار مي گيرند . كاربرد لايي سوزني در صنعت هاي پوشاك : وزن سبك , عايق حرارتي دلخواه , قابليت و امكان شستشو و ساخت ظاهري قشنگ سبب ساز شده‌است كه استفاده از لايي هاي پلي استري حجيم در‌اين صنعت به امري رايج تبديل گردد . ساختار عمودي الياف لايي عمودي منجر شده‌است كه از خواص حجم دهندگي بيشتري برخوردار باشد و بعداز دوخت يا اين كه پنبه دوزي لايي با پارچه , زيبايي مرحله پوشاك بيشتر شود .

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :charmsara
تاريخ: ۲۹ آبان ۱۳۹۶ ساعت: ۱۲:۱۹:۰۴

مبلمان : هنگامي سخن از مبل و كاناپه مي گردد , مبل چرم را با ظواهر پررنگ اش و حسي كه به ما مي‌دهد كيف چرم , مقاومت و ماندگاري اش و چه بسا بوي خاص آن به خاطر مياوريم . در‌حالتي كه قصد خريد مبل چرم داريد , خوب تر است قبلي از آن اندكي بيشتر و عميق خيس در زمينه ي اين مبل و خصوصيت هايش بدانيد . طيف وسيعي از جور ها , كيفيت ها و سبك هاي مبل چرم موجود هست كه در رضايت شما از خريدتان زياد تأثيرگذار اند . بدين ترتيب بدانيد در هم اكنون خريدن چه مبلي مي‌باشيد , چه انتظاري از آن داريد و اين مبل چقدر با دكورا سيون داخلي خانه شما منطبق دارااست . جواب به‌اين نوع پرسش هاي كليدي پيش از خريد , به شما اين اطمينان را ميدهد براي چند سال از نشستن بر روي مبلي كه به منزل مي‌آوريد لذت ببريد . گونه هاي چرم 
سه دسته با اهميت از چرم مبلمان موجود هست ( اكثر اوقات از پوست گاو ) كه به جزء پوست كه مصرف شده اشاره مي نمايد . 
چرم با ذرات بالا : اين گونه چرم الزاما دارنده كيفيت بالايي نيست . در واقع لايه اي از بخش مويي بيروني پوست است . پوست هاي لكه دار يا اين كه مصدوم صيقلي داده شده و ذره هايي شبيه بر روي مرحله آنان مهر مي‌شود . اين جور با اسم ( ذرات تصحيح شده ( شناخته مي‌شود . 
چرم با ذرات بالاي بدون نقص : اين مدل هم از لايه ي بالايي پوست ميايد , ولي پوست اعلايي كه كامل است . براين اساس دانه هاي آن ارگانيك و اصل بوده و اسكن و تصنعي و مصنوعي نيستند . 
چرم شكافته : اين جور از لايه ي دوم يا اين كه سوم پوست بوده و آسيب پذير خيس , ناپايدارتر و در قبال كشش مصون خيس است . اين دسته چرم هيچ دانه اي ندارد و براي مبلمان مطلوب نيست . 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :charmsara
تاريخ: ۲۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت: ۰۸:۳۷:۰۸

كيف چرم
1 - چرم سبك : چرمي است كه ازپوست حيواناتي نظير گوسفند , بز , بزغاله وبره به دست مي آيدكه فراوان دقيق و نازك است وبه همين استدلال نيز در ساخت محصولاتي مانندلباس , كاپشن , ودستكش مصرف شده وازانواع كيفيت ذيل خيس آن تحت عنوان آستري كفش ولباس استفاده مي گردد . 
2 - چرم نصفه سنگين وزن : به چرمي گفته ميشود كه از پوست حيواناتي نظير كروكوديل وشترمرغ به دست مي‌آيد وبه علت كم ياب بودن بيشتردرساخت محصولاتي كه جنبه دكوري دارندويا گران قيمت محسوب ميشوند مورداستفاده قرار ميگيرد . 
3 - چرم سنگين وزن : به چرمي گفته مي گردد كه از پوست حيواناتي نظير گاو , گاوميش , گوساله وشتر و . . . . به دست مي‌آيد . چرم سنگين وزن شايسته ترين گونه جهت استفاده هاي معمول ميباشد وداراي بيشترين مقاومت وزيباترين چهره درميان ديگرانواع است . اين مدل چرم به دليل استحكام ومقاومت بالا به مصرف درزيره ورويه كفش , ساخت كيف هاي دستي وجيبي مرغوب وبا تسمه هاي اتومبيل آلات صنعتي و . . . . مي‌رسد .

موضوع:
برچسب‌ها: ،

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ]
تاریخ امروز
پیوندهای روزانه
  لينكي ثبت نشده است
پیوندهای سایت
  لينكي ثبت نشده است
آمار بازدیدکنندگان
ابزارک هاي وبلاگ