woolash reviews
تشک طبی
نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز برقی تفال
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
قیمت تشک رویا
charmsara
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :charmsara
تاريخ: ۱۷ دى ۱۳۹۶ ساعت: ۱۱:۵۰:۲۸


كيف چرم زنانه
۱ - ماهوت‌پاك‌كن منحصر به فرد كفش هاي جير بخريد . 
اين مدل ماهوت‌پاك‌كن‌ها موهاي خاصي دارا هستند كه منجر ميشود كفش شرايط گذشته خويش را محافظت نمايد . 

۲ - از پاك‌كن براي پاك كردن لكه‌ها روي كفش استفاده فرمائيد . 

۳ - با استفاده از ماهوت‌پاك‌كن منحصر , كل كفش را بكشيد . 
از ماهوت‌پاك‌كن صرفا به يك سمت بكشيد . 
10 
۴ - لكه‌ها را پاك‌كنيد . 
در شرايطي‌كه كفش شما تر شد آن را با دستمال سرويس بهداشتي خشك‌كنيد و حوصله نماييد تا كم آب شود . آن‌گاه از ماهوت‌پاك‌كن منحصر به فرد كفش هاي جير استفاده فرمائيد . در‌حالتي كه روي كفشتان لكه‌هاي سبز ناشي از چمن موجود هست , از پودر تالك استفاده نمائيد . چندين ساعت حوصله نماييد تا كم آب شود . آنگاه از ماهوت‌پاك‌كن منحصر به فرد استفاده نمائيد . 
11 
۵ - از سيليكون استفاده فرمائيد تا كفش در قبال هوا مقاوم باشد . 
بعدازاين كه خريده شدند , بلافاصله مي بايست صورت پذيرد . هرسال مي بايست اين فعاليت تكرار شود . 
13 
۶ - كفش را در هواي گشوده قرار دهيد . 
12 
نكته : از سيليكون براي كفش سلامت استفاده نكنيد چون منجر رنگ برندگي كفش مي گردد .

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :charmsara
تاريخ: ۱۳ دى ۱۳۹۶ ساعت: ۰۳:۰۳:۰۲

 

كيف چرم زنانه

مرحله چرم جير ( اشبالت ) هيچ محافظي ندارد در سود خيلي زود آلوده و كثيف و لك مي گردد . روش هاي بيان شده زير جهت نظافت كردن كفش هاي جير احتمال دارد تا حدودي مشكلات استفاده از اين كفش ها را كم كند . 
دقت داشته باشيد كه ابتدا روش متبوع جهت پاك كردن را بر روي تراز كوچكي از كفش آزمايش نماييد و درصورت كسب فيض مطلوب آن را بر روي تمام كفش اعمال نمائيد . 
با استفاده از بخار آب و برس جير , مي‌توانيد كفش را پاك كرده و رنگ آن را تا مقدار اي به آن بگردانيد كفش را يك دقيقه روي بخار آب نگه داريد تا زمانيكه پرزهاي آن بلند شوند آن گاه آن را از اين محيط گرم به دور كرده روي يك مجله قرار دهيد و اذن دهيد كه با هواي محيط كم آب شود و از برس جير براي برس زدن آن استفاده فرماييد . 
درخصوص لكه هاي گريس و چربي ابتدا اضافات گريس يا اين كه روغن را با يكدست ي منزه و كم آب از روي كفش برداريد . هيچوقت از آب براي پاك كردن اين لكه ها استفاده نكنيد چون اين عمل سبب ساز مي‌شود لكه بيشتر پخش شود و به خورد كفش برود . 
براي جذب چربي از پودر تالك يا اين كه ماده اي جذب كننده استفاده نمائيد بعد از برس جير براي بلند كردن پرزها استفاده نماييد . به محض توليد لكه هاي چربي بر روي تراز نبوك با گاز آن را تميز نمائيد چون اين جور لكه ها زمانيكه جديد باشند سريعتر منزه ميگردند . 
لكه هاي جوهر به رنج از روي چرم جير يا اين كه نبوك منزه مي‌شوند به محض ساخت اين دسته لكه ها , آنان را سريعاً با يك دست ي منزه كم آب فرماييد در صورتي‌كه اضطراري باشد از آب ولرم و پارچه اي پاك براي پاك كردن لكه استفاده نماييد . پارچه بايستي يه خرده نم داشته باشد البته تر نباشد در حالي كه‌اين نقطه از كفش را با برس يا اين كه اسفنج نبوك برس مي زنيد از كم آب كننده سوز‌و‌سرما زا استفاده فرماييد ( سشوارهاي دستي كه باد سرد ايجاد مي‌نمايند ) . 
برا ي نظافت كردن كفش هاي جير و نبوك از سركه ي سپيد نيز مي توان استفاده كرد بدين صورت كه يه خرده سركه سپيد را روي لكه بماليد و بعد از آن با يكپارچه آن را منزه نماييد . در غايت اذن دهيد اين لكه در هواي آزاد كم آب شود . دقت داشته باشيد كه استفاده از سركه در پاك كردن كفشهاي جير و نبوك سبب مي‌شود كه كفش تا مدتي بوي سركه بگيرد . 
برخي از مردمان از موفقيت شان در پاك كردن كفشهاي جير خويش به‌اين روش خبر داده اند . 
گفته مي گردد كه از سوهان ناخن و همينطور از خودكار منزه كن نيز براي از بين بردن لكه ها مي توان استفاده كرد . 
جمع اي نيز از برس هاي كوچك و زبري كه اصطلاحا به آن‌ها گريبان شور گفته ميگردد استفاده كردند و نتايج مطلوبي كسب كرده اند . 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :charmsara
تاريخ: ۵ دى ۱۳۹۶ ساعت: ۰۱:۲۹:۴۵

كيف چرمروش پاك كردن لكه هاي چربي از روي پارچه جير و چرم جهت پاك كردن لكه هاي چربي سفارش مي شود اين عمل را با گاز پس از توليد لكه انجام دهيد و اذن ندهيد كه لكه كهنه شود چون در آن صورت پاك كردن آن مشقت بار خيس خواهد بود و احتمال اين كه آثاري از آن بر روي پارچه باقي بماند بيشتر است . جهت پاك كردن لكه چربي از پارچه جير , تكه پارچه اي را به سركه سپيد آغشته كرده و آن را روي محل لكه بماليد و آن گاه با استفاده از يك برس مويي , جهت خواب جامه را برگردانيد , اين عمل سبب ساز ميشود كه در‌صورتي‌كه اثر يه خرده از لكه باقي‌مانده باشد , كمتر به حيث آيد . جهت پاك كردن لكه چربي از كاپشن و يا اين كه جامه چرمي و يا اين كه چكمه چرمي , يه خرده ريكا روي آن بماليد و اذن دهيد تا كم آب شود و بعد از آن با استفاده از يك دستمال , چرم را جلا دهيد .

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :charmsara
تاريخ: ۴ دى ۱۳۹۶ ساعت: ۱۲:۰۳:۲۶

دمپايي كيف چرم طبي مهم ترين اصل از اصول محافظت پا , پوشيدن كفش و دمپايي طبي دلخواه است . در بعضا از بيماري هاي مرتبط با پا و دردهاي حوزه‌ پا استفاده از كفش تابستاني طبي توصيه ميشود . اكثر اوقات مردمان در حين قدمت خويش بيش از 220هزار كيلومتر رويكرد ميروند و اين فقط با داشتن پاهايي سلامت مقدور است . در بخش وسيعي از عالم , كفش براي نگهداري پا مورد استفاده قرار ميگيرد . در اروپا تاريخچه ي كفش به ما پيشين تاريخ برميگردد . در سرزمين هاي گرم خيس , مردمان از دمپايي براي حفاظت كردن كف پاهاي خويش از آسيب استفاده ميكنند . 

كفش ها خير صرفا از پا عليه سوزوسرما و صدمات مستقيم ناشي از سنگ , شيشه , و … نگهداري ميكنند , بلكه پشتيبان پا برعليه فشاري مي‌باشند كه بسته به دسته تخت كفش با هر گام برداشتن به آن وارد ميشود . پاها ميتوانند مشكلات قطعي براي تندرست ايجاد نمايند , زيرا آنان دورترين اعضاوجوارح به قلب مي باشند . قلب خون را از طريق رگ ها به پا پمپاژ ميكند , و زير شرايط متعدد پزشكي نظير بيماري شرياني محيطي , ميزان خون پمپاژ شده به پاها كاهش مييابند . در اين صورت , خوني كه به پا ميرسد , غني از اكسيژن نيست . 
ديابت بيماري اي است كه نزديك به 20 ميليون نفر را صرفا در آمريكا دچار نموده است و منجر كاهش جريان خون در پاها شده و تندرست آن‌ها را تهديد ميكند . دمپايي طبي يحيي ساخت شده با فوم هاي مرغوب و بهداشتي , راحت و دلخواه براي پا هستند كه زير لحاظ دكتر معالج و با رعايت اصول و استانداردهاي اضطراري و همينطور نكات بهداشتي و ايمني ساخت شده‌است . اين كفش تابستاني هاي طبي ضد آلرژي بوده و مطلوب براي بهبود دردهاي مرتبط با پا هست . 


خصوصيت هاي فوم دمپايي هاي طبي : رنگبندي متنوع قابل شستشو مقاوم و بادوام سازگار با پوست دارنده مدرك بهداشت دارنده مدرك استاندارد

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :charmsara
تاريخ: ۲ دى ۱۳۹۶ ساعت: ۱۰:۵۸:۰۶

دستكش هاي ايمني حفاظت از دست و بازو در شغل هاي صنعتي كيف چرم
دستكش هاي ايمني فعاليت با اعتنا به كاربري هاي و استفاده هاي مختلف در هر گونه كار كاري ساخت و عرضه ميگردد البته با در لحاظ به دست آوردن خطرها احتمالي كاري و طيف كار هاي شغلي مختلفي كه موجود هست مي بايست دستكش ايمني دلخواه را تعيين كرد . خطرها بالقوه جراحت هاي دست و بازو قادر است نسبتاً در هر صنعتي باشد . البته BLS گزارش كرده كه بيش تر از 40 درصد صدمات صورت داده براي كارگران سرگرم در شغل هاي دستي مانند مكانيك ها , تعميركارها و نجارها و لوله كش ها صورت داده است . بيشتراز يك سوم كارگران مصدوم مونتاژكار , سنگ زن يا اين كه اپراتور دستگاه سنگ سمباده بودند . معمولا 20 درصد كارگران از زخم هاي دست سختي ميبرند . 

دستكش هاي ايمني در صورتيكه نتايج چك خطر يك محيط مويد وجود خطرها شغلي براي دست وبازو كارگران است كه با اقدامات مهندسي و اجرايي قابل حذف و يا اين كه كاهش نيستند , صاحبكار مي بايست ضمن تامين وسايل حفاظت از دست و بازو , از كاربرد درست آن‌ها هم مطمئن شود . محصول ها يحيي در ديجي كالا 
خطرات نيازمند حفاظت دست وبازو در حالتي‌كه كارگران به صورت قطعي يا اين كه احتمالي در معرض خطرها دارنده پتانسيل جراحت رساني به دست باشند , مي بايست براي آنان دستكش هاي ايمني مختص آن عمل را آماده كرد . خطراتي همچون; 
برش و پارگي يا اين كه خراش شديد 
رخنه‌ شدن 
سوختگي حرارتي 
گرماي بيشتراز حد 
مخاطرات شيميايي 
جذب مواد شيميايي زيان آور 
سوختگي شيميايي 
تاول زدگي و تحريك ( سوزش ) 
مخاطرات شيميايي به صورت ويژه دست ما بيش تر از از ساير اعضاي تن در معرض خطر تماس با تركيبات شيميايي ميباشد . هيچ دستكشي نمي تواند حفاظت كافي از دست را در قبال همه خطرها بالقوه مهيا مي نمايد . ولي به صورت معمول دستكش هايي ميباشند كه حفاظت از دست ها را دربرابر بخش اعظمي از مواد شيميايي تامين مي نمايد . با اعتنا به مورد ها ذكر شده گزينش دلخواه ترين دستكش براي كاربردي خاص نكته حائز اهميتي ميباشد . در هنگام تعيين دستكش ها براي حفاظت در قبال مخاطرات مواد شيميايي بايستي از موردها زير مورد دقت قرار گيرد; 
گزينش دلخواه ترين دسته دستكش براي يك كاربرد ويژه 
انتخاب خاصيت سمي ماده شيميايي علي الخصوص قابليت ماده شيميائي براي ايجاد اثرات موضعي بر روي پوست و يا عبور از پوست و ايجاد اثرات سيستمي 
گزينش مقطع زمان استفاده از دستكش 
اطمينان از اينكه كارگران قادرند دستكش را طوري درآورند كه از آلودگي پوست جلوگيري نمايند 
معين نمودن اينكه آيا دستكش مي تواند مجدد استعمال شود . مشاهده محصول ها يحيي 
نكات كليدي در استفاده از دستكش هاي ايمني مطمئن شويد كه كاربران , آلرژي يا حساسيتي به دستكش ندارند . مثلا دستكش هاي لاتكسي از لاستيك تشكيل‌شده گرديده اند و پروتئين هاي جانور در لاستيك سبب ساز ايجاد حساسيت پوست و سيستم تنفسي مي شوند . در‌صورتي‌كه شما از دستكش لاستيكي استفاده مي كنيد , دستكش فاقد پودر و داراي دست كم پروتئين آزاد را بكار بريد . در صورتيكه امكان پذير باشد , خوبتر است كه يك ماده جايگزين بجاي لاتكس استفاده كنيد . مطمئن شويد كه اين وسايل فيت كاربر بوده و براي انجام شغل; صحيح پوشيده گرديده اند . مثلا نبايد هيچ مسافت اي بين دستكش و آستين كاربر در حين كار با مواد شيميائي خطرناك وجود داشته باشد . مطمئن شويد كه كاربران مي توانند با توجه دستكش را سواي كثيف شدن دستها و باطن دستكش , درآورند . آلاينده هائي كه مي توانند بداخل دستكش نفوذ كنند و بطور دائمي در تماس با پوست قرار گيرند ممكن است منجر تماس بيشتر شخص با آن الاينده ها نسبت به زماني كه دستكش نمي پوشد , ايجاد نمايند . خيلي از اشخاص روش صحيح پوشيدن و درآوردن دستكش را ياد نگرفته اند كه اين بدان معني است كه دستكش ها هنگام پوشيدن براي توشه دوم يا دفعات بعدي; كثيف مي شوند . مطمئن شويد كه كاربران هنگام تعويض دستكش ها; دستهاي خويش را بطور كامل تميز مي كنند و دستهاي خويش را دست‌كم روزي يك توشه مرطوب مي كنند . دستكش ها را بطور منظم آزمون كنيد و در صورتيكه پوسيده يا حاد گرديده اند , آنان‌را به دور بياندازيد . آنان بايد عاري از هر دسته رخنه‌ شدگي; پارگي و ذرات باشند و شكل و وضعيت آن‌ها نبايد از بين رفته باشد . يك دستكش را براي طولاني بازه استفاده نكنيد زيرا مي تواند منجر افزايش زياد رطوبت ( تعريق ) پوست شود كه مي تواند

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :charmsara
تاريخ: ۳۰ آذر ۱۳۹۶ ساعت: ۱۱:۲۰:۱۲


صادرات كيف چرم مرغوبترين گونه هاي چرم ارگانيك كشور‌ايران - صادرات مرغوبترين گونه هاي چرم ارگانيك كشور ايران مرغوبترين اشكال چرم هاي ارگانيك جمهوري اسلامي ايران امكان صادرات دارا‌هستند . كمپاني منط شهر مشهد مقدس بالاترين تنوع را دارا بوده و به مشتريان خويش سفارش مي‌دهد . مرغوبترين چرم هاي ارگانيك ساخت شده در كشور ايران را بايستي در كارخانه هاي داراي اعتبار و عمر داراست دنبال كرد . بعضي از اين مركز ها به طور دهن به دهن اسم شان به گوش اشخاص ميرسد و بعضي ديگر را مي توان با كاوش در فضاي مجازي و تارنما هاي اينترنتي دنبال كرد . كمپاني منط شهر مشهد مقدس بر اين داعيه است كه توليدكننده مرغوبترين چرم هاي ارگانيك بزي و شتري در كشور‌ايران است . در شرايطي كه قصد صادرات چرم هايي با فينيش مختلف را داريد اين راءس چنين مثال هايي را به شما توصيه ميدهد . براي خريد ميتوانيد با اين راس و گروه مستقيما تماس گرفته و پيشنهاد تان را بيان نمائيد .

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :charmsara
تاريخ: ۳۰ آذر ۱۳۹۶ ساعت: ۱۱:۱۸:۴۳

كيف چرم زنانه
راءس آنلاين عرضه محصول ها چرم شتر كشور‌ايران - راس آنلاين عرضه توليدها چرم شتر كشور‌ايران محصول ها چرم شتر در جمهوري اسلامي ايران براي اولين دفعه به صورت خاص و كلي در‌اين راءس ايجاد و از روش دكان آنلاين پيش رو عرضه گشته و به فروش ميرسد . به صورت كلي تنوع توليدها چرمي بالا است . از اجناس ريز همانند جاكليدي و جاكارتي گرفته تا كفش و كيف همه زير گروه اقلام و كالاهاي چرمي قرار ميگيرند كه خب هريك سازه به كارآيي كه دارااست مورد استفاده خاص و عام قرار مي‌گيرد . نكته اي كه راجع به محصول ها مي توان تيتر كرد اين است كه هرچند قابليت ساخت و ساخت همين اقلام با ديگر جنس هايي همانند پارچه , ترمه و . . . موجود هست اما بدون شك دسته چرم بالاترين كيفيت را دارااست و ضمن داشتن زيبايي به يادماندني و شيك هم ميباشد . راس توليدي كمپاني چرم منط در جمهوري اسلامي ايران جزء اولي كمپاني هايي است كه از چرم منحصربفرد شتر براي ساخت و ساخت توليدها خويش استفاده مي كند . راس چرم منط از سال 1390 مبادرت به ساخت و ايجاد چرم شتر و در كنار آن توليدها و اقلامي با استفاده از چرم شتري كرده است . كليه توليدها چرم شتري از روش راءس آنلاين منط از مجراي پستي به سرتاسر كشور‌ايران عرضه مي‌شود .

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :charmsara
تاريخ: ۳۰ آذر ۱۳۹۶ ساعت: ۱۲:۴۱:۵۰


توصيه كيف چرم دانشجويي يك طرفه - توصيه كيف چرم دانشجويي يك طرفه كيف هاي چرم دانشجويي ضمن آساني بادوام هم مي‌باشند . اين محصول را جهت راحتي بيشتر مي شود به صورت يك طرفه بر روي دوش انداخت . جهت پيشنهاد اين محصول مركز ها داراي اعتبار پيش رو مي‌باشند . كيف چرم دانشجويي نخستين مي بايست تعدادي خصوصيت مناسب داشته باشد ; اوليه از تمامي اين كه مي بايست اين محصول كيفيتش بالا باشد تا در يك دوران زمان كوتاه حاد و غيرقابل استفاده نگردد . براي اين مراد خوب تر است يك كيف ايجاد شده از چرم ارگانيك آنهم از يك مغازه داراي اعتبار بخريد . 
در مرتبه دوم جادار بودن كيف دانشجويي مورد اهميت قرار مي‌گيرد . اين كيف بايستي مكانهاي قابل قبولي براي قرار دادن كتاب , جزوه آموزشي , مداد , خوراكي , گوشي , كارت هاي اعتباري , اتوبوس و . . . داشته باشد . 
مورد سوم زيبايي دسته و صورت ظاهري كيف چرم است . مسلما براي هر فردي زيبايي و شيك بودن كالايي كه مي‌خرد اهميت متعددي دارااست لذا اين داستان نيز بايستي با ذوق هر شخص هم خواني داشته باشد . 
و چهارم ارزش محصول است . يك كيف چرم دانشجويي با دقت به جنس و اين‌كه از كدام راءس خريداري شود بها متفاوتي خواهد داشت . 
نكته جالبي كه مي توان راجع‌به كيف چرم دانشجويي تيتر كرد اين است كه‌اين كيف در خيلي از زمان ها بند بلندي داراست . در اين‌حالت فرد ميتواند آن را به طور يك طرفه بر روي دوش خويش قرار داده و براحتي حمل كند . آزاد بودن دست ها امداد مي نمايد تا بتوان كتاب و ديگر وسايل و اسباب و اثاث را در دست گرفت .

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :charmsara
تاريخ: ۲۸ آذر ۱۳۹۶ ساعت: ۱۰:۳۲:۲۱

كيف چرم

پوست مار پيتون يك كدام از متعدد ترين و در عين اكنون پرطرفدارترين اشكال چرمهاي خاص و لوكس عرضه شده در بازار به شمار مي‌رود ; كه‌اين ايام براي ايجاد توليدها متنوعي از آن‌ها سود گرفته ميگردد . مرحله قشنگ و طرحدار اين پوست موجب شده تا توليدكنندگان به تاءمل ساخت محصولاتي همچون كيف و كفش مجلسي , اسباب و اثاث روميزي گران‌قيمت , ديوار پوش و … بيوفتند . طرح روي پوست مار پيتون همانطور كه در تصوير ميبينيد , وضعيت انحنا و دانه اي جذابي داراست كه آن را براي ساخت اينگونه توليدات شيك و باكلاس مطلوب ايجاد ميكند . يك كدام از مهم‌ترين گرفتاري هاي خريداران هنگام خريد پوست هاي چرم مار اينست كه احيانا كم آب نباشند يا اين كه اين‌كه فلس هاي آن كنده نشوند و پوسته پوسته نشوند . به همين دليل , استفاده از محلولي به اسم محلول آرميتاژ از سمت متخصص ها حوزه چرم توصيه مي شود تا نيز چرم درخشان شود و نيز تداوم آن ارتقا يابد . چرم پيتون در مقايسه با ديگر اشكال پوست هاي مار ارزشمندتر و ولي به همين بهانه گرانقيمت خيس نيز مي‌باشد . اما در اين زمينه هم نگراني نيست , به اين دليل كه كه‌اين پوست ها به طور اكثر و بي واسطه عرضه ميگردند , و مطلقا ارزش هاي دوچندان دلخواه و باصرفه تري نسبت به خريد از مراكزي كه با واسطه به فروش ميرسانند يا اين كه فروش به طور جزئي ست , دارا هستند . و نكته دقيق اين‌كه از پوست چرم مار پيتون نيز براي توليدها دست دوز و نيز دوخت صنعتي قابل استفاده است , براين اساس توليدي ها و كارگاه هاي چرم دوزي مي‌توانند درابتداي عمل به طور مثال و تستي خريد داشته باشند و در صورت تأييد و رضايت , پيشنهاد خريد به طور اكثر دهند .

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :charmsara
تاريخ: ۲۷ آذر ۱۳۹۶ ساعت: ۰۳:۴۳:۱۵

 

كيف چرم
چرم شرانك يك كدام از پرطرفدارترين اشكال چرمهاي گاوي به شمار مي‌رود كه از آن براي ايجاد محصول ها گوناگون چرمي فايده گرفته مي‌شود ; از اين جور چرم بيشتر براي ساخت محصولاتي همچون اشكال كيف و كفش استفاده گرفته مي‌شود ; اين مدل چرم گاوي رنگ بندي داشته و در باطن كارخانه هاي توليدكننده چرمهاي ارگانيك تراز مرزو بوم ساخت مي گردد . اين دسته چرم ها هم همچون ديگر چرمهاي ارگانيك و اصل دارنده جايگاه بندي كيفيت مي‌باشند و از گريد A تا D ايجاد و جهت خريد و فروش عرضه مي گردند . طرح خاص چرم شرانك همان طور كه در تصوير مي‌بينيد , خاص بوده و در بنا شده در عين آساني , شرايط طرحدار داشته و جذابيت نيكي به محصولي كه قرار است ساخت شود مي‌بخشد . يكي‌از مهم ترين مزاياي چرم هاي شرانك گاوي , استحكام بالاي آنست كه موجب ميگردد محصول ساخت شده , چه كيف باشد و چه كفش , استمرار مضاعف بالايي داشته باشد . اصل و ارگانيك بودن اين چرمها , منجر مي‌شود تا تعدادي سال فارغ از زخم قابل استفاده باشند ; ولي بايد خاطرنشان كنيم كه‌اين مورد درصورتي كه ست كه مراقب و محافظت نيكي از چرم به كار آمده باشد . 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ]