نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز برقی تفال
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
قیمت تشک رویا
charmsara
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :charmsara
تاريخ: ۲۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت: ۰۸:۳۵:۰۷


كيف چرم
در حالتي‌كه شما نيز در گزينش كمربند دلخواه براي لباس‌تان مشكل داريد , قرائت اين راهنماي كوچك را به‌ شما توصيه مي‌كنيم . . . 
1 رسمي مي‌خواهيد يا غيررسمي؟ 
به صورت كلي كمربندها به دو مدل معمولي و رسمي تقسيم مي‌شوند . با يك حساب سرانگشتي مي‌توانيد اين دو گونه كمربند را از نيز تشخيص دهيد . در صورتي كمربند به پهناي انگشت شست شما بود , مشخص و معلوم مي‌شود كه كمربند منحصربه‌فرد لباس‌هاي رسمي است . هر كمربندي كه از اين مقدار پهن‌تر باشد مدل معمولي است و به درد لباس‌هاي رسمي نمي‌خورد . در حالتي‌كه نتوانستيد با كمك اين راهنمايي كمربندها را به خوبي از نيز تشخيص دهيد , بايد بدانيد كه از ظواهر كمربند نيز مي‌توانيد پي به دسته آن ببريد . كمربندهاي اسپرت معمولا رنگ‌هايي درخشان دارا‌هستند , در صورتي كه كمربندهاي رسمي رنگ و بافت‌هايي صاف و مات دارا‌هستند . عالي است كه دست كم يكي از هر دسته را در كمد لباس‌هايتان داشته باشيد 
2 چه رنگي خوبتر است؟ 
تعيين رنگ كمربند كاري بسيار معمولي است زيرا صرفا سه رنگ اصلي براي آن موجود است : مشكي , قهوه‌اي روشن ( عسلي ) و قهوه‌اي سوخته . عالي است كه از هر سه رنگ نيز كمربند اسپرت داشته باشيد و نيز كمربند رسمي البته در شرايطي كه در توانايي شما كمبود , مي‌توانيد كمربند اسپرت خويش را به رنگ قهوه‌اي عسلي يا قهوه‌اي سوخته و كمربند لباس‌هاي رسمي خويش را به رنگ مشكي تعيين كنيد . كمربند رنگ‌هاي روشن براي نوجوان ها و جوان ها بسيار مطلوب است البته براي اشخاص مسن‌تر زياد ديدني به لحاظ نمي‌رسد . 

3 چرم كمربند , گونه هاي و اقسام دارااست 
تشخيص جنس كمربند كمي مشكل است ولي به صورت معمول كمربندها از سه دسته چرم ساخته مي‌شوند : 
• چرم گاوي : اكثرا كمربندهايي كه در فروشگاه‌هاي داراي اعتبار ديده مي‌شود , گونه هاي مختلفي از چرم گاوي است . فكر نكنيد زياد بودن آن‌ها نشان‌دهنده عدم مرغوبيت آنهاست . برعكس چرم گاوي نيز براي كمربندهاي صاف و درخشان رسمي و نيز كمربندهاي پهن و كلفت اسپرت بسيار عالي و از تداوم و قدمت زيادي برخوردار‌است . 
• چرم شترمرغ : مدل ديگر چرم كمربند , چرم شترمرغ است . از آنجا كه ساخت اين جور كمربند بسيار مشقت بار است , دستكم يك سري صدهزار تومان قيمت داراست , البته به دليل جور چرمش اندك هوا داران خاص خويش را دارااست . 
• چرم سوسمار : مي‌توان اظهار‌كرد اين گونه كمربند گران‌ترين جور است . قيمت كمربند درست شده از چرم سوسمار و همنوعان آن يعني چرم تمساح و كروكوديل , دستكم تا 800 هزار تومان نيز مي‌رسد . ظواهر اين چرم بسيار زيبا است و ولي توليد آن نيز در سال به هزار عدد نيز نمي‌رسد . 

4 به سايز و قيمت فكر كنيد 
روي هر كمربند برچسبي داراست كه سايز آن درج شده شده‌است . كمربند را به دور كمرتان بگيريد و با دو ترك وسطي آن متناسب كنيد . كمربند هميشه بايد تحت عنوان اسباب و اثاث فرعي كمر لباس‌تان باشد , خير مهم‌ترين قسمتي از لباس‌تان . پس با اينكه دوست داريد ديده ديگران را با برق كمربند چرم خويش خيره كنيد , دنبال كمربندهايي نرويد كه قيمتش از كفش يا از كت و شلوارتان نيز گران‌تر باشد . 
5 شيوه ست كردن كمربند با جامه 
ساده‌ترين روش براي ست كردن كمربند با خرقه اين است كه رنگ كمربند بايد همواره با رنگ كفش‌ها يكي باشد . كمربندهاي عادي و اسپرت , دست شمارا در اين زمينه بازتر مي‌گذارد . كمربندتان چه سياه باشد , چه قهوه‌اي روشن و چه قهوه‌اي سوخته , به خوبي با جين و كفش كتاني نوع درمي‌آيد , مگر اينكه بخواهيد چكمه پايتان كنيد زيرا در اين وضعيت گزينش كمربند كمي مشكل مي‌شود . تقريبا كليه چكمه‌ها , سواي دقت به قيمت آن , قسمتي از كفش‌هاي اسپرت و عادي به حساب مي‌آيند البته از آنجا كه از چرم ساخته شده‌اند , بايد از ضابطه لباس‌هاي رسمي براي گزينش كمربند استفاده كنيد و رنگ كمربند بايد حتما با رنگ چكمه‌ها دسته باشد . حواستان به مقدار سگك يا قلاب كمربند نيز باشد . هرچه سگك بزرگ‌تر باشد , كمربند اسپرت‌تر است . قلاب‌هاي كوچك و صاف منحصربه‌فرد لباس‌هاي رسمي مي باشند . 

6 روش نگهداري از كمربند 
كمربندها بايد هميشه به طور عمودي و بدور از نور و روشنايي آفتاب آويزان شوند تا چرم آن ها خشك و وخيم نشود . اكثر مردها عادت دارا هستند كه كمربندهاي خويش را روي شلوار نگاه داشته و جدا آويزان نمي‌كنند البته عالي است بدانيد كه نگهداري كمربند به مقطع طولاني در اين شرايط , چرم آن را خم كرده و ظواهر آن را از بين مي‌برد . عالي است كه محلي غير وابسته براي آويزان كردن كمربندها

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :charmsara
تاريخ: ۲۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت: ۰۸:۲۳:۱۹

صنعت كاران در ويتنام پيرو طراحان ساكن در مسئله كفش گوين Thi تانگ , نائب رئيس مديريت و دبير كيف چرم
( Lefaso ) در سميناري در 21 مارس همين سال به صورت مشترك با 
موسسه پژوهش ها چرم و كفش ويتنام در هانوي پايتخت اين مرزو بوم 
كمپاني كرد 
انگيزه از اين نشست راه‌اندازي يك گروه براي تشويق طراحان 
خلق كننده ويتنامي براي كمپاني در 4 رقابت بين المللي پباده سازي كفش در 
سال 2012 در حيطه آسيا بود . اين رقابت ها از 30 مه تا 1 ژوئن 
بين اتحاديه انجمن هاي صنعتي حوزه‌ اي كفش آسيا در گوانژو چين 
برگزار خواهد شد . 
ايشان همينطور انگيزه از اين رقابت ها را ابتكاري براي بهبود گنجايش 
پباده سازي و ايجاد كفش در كشورهاي آسيايي و همينطور شناسايي 
طراحان ايده پرداز و ماهر در اين باره ابلاغ كردند . 
ترن Tuyet ماي , نماينده موسسه پژوهش ها كفش و چرم ويتنام بيان كرد 
كه شركت كردن فعال طراحان ويتنامي قادر است دگرگون سازي بزرگي را در 
صنعت كفش اين مرز و بوم بوجود آورد

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :charmsara
تاريخ: ۲۲ آبان ۱۳۹۶ ساعت: ۰۸:۲۹:۴۱

پس از تراش دادن پوست ها را به بخش چرم سازي منتقل مي نمايند تا عمليات بعدي به اجرا در آيند معمولا دراين كيف چرم مكان ابتدا عمليات پاك كردن پوست از ذرات گوناگون يا اين كه براده هاي آهن كه از تيغه هاي دستگاه هاي تراش و صافكاري بر روي پوست ريخته گرديده اند منزه ميشوند براي دفع ذرات آهن از اضافه كردن اسيد اگساليك استفاده ميگردد هرچند در كارخانه هاي متعدد بسته به روش عمل از متدهاي گوناگون منفعت مي‌برند . زمان زمان حتمي براي از بين بردن آهن عبارت است از يك شب غوطه ور شدن پوست در محلول اسيداگساليك خواهد بود . تراز بعدي خنثي سازي اسيد و استريپينگ با اضافه كردن مواد قليايي به محيط و رساندن PH به 6 - 7 خواهد بود با اين فعاليت مواد تانني از روي جلد پوست تميز ميگردد در فيض صورت پوست منزه شده براي رنگ كردن فراهم مي‌شود . بعد از شست و شوي پوست ها PH به حدود 5/5 مي‌رسد و براي دباغي دوباره روغني كردن و نقاشي كردن مطلوب خواهند بود . 
آنزيم دهي دوباره انگيزه از آنزيم دهي دوباره تبديل پوست هاي كراست به محصول ها متبوع ميباشد براي مثال در ساخت چرم هاي دقيق ( به چرم جلد كتابي هم ناميده ميگردد ) از تانن گياهي و محلول روغني استفاده ميشود تا لطافت پوست ارتقاء يابد . ولي در كارخانه هاي متفاوت با اعتنا به مدل ماده اول و كالاي تشكيل شده متبوع از طريق هاي گوناگوني استفاده ميگردد . براي مثال در دباغي دوباره پوست بز هندي براي ساخت كيسه هاي چرمي و ساك هاي دستي , از تانن هاي متفاوتي استفاده مي‌شود مانند تانن هاي آلومينيومي 
نقاشي كردن و روغني كردن در صنعت چرم سازي روغني كردن پوست پاياني سطح پيشين از كم آب كردن آن ميباشد براي اين خواسته از روغن ماهي يا اين كه روغن هاي صنعتي استفاده ميشود . روغن به طور امولسيون در محيط افزوده مي گردد تا از كم آب شدن و چروك شدن ممانعت نمايد . فعاليت روغن بر پوست عبارت است از اين‌كه از چسبيدن الياف به نيز , در وضعيت مرطوب جلوگيري مي نمايد و بعد از كم آب شدن چرم هم بازدارنده بي آبي بيش تر از حد شده چرم لطافت و نرمي خويش را نگهداري مي نمايد . بعداز اين كه رنگ اميزي وروغني كردنبه مقدار كافي انجام يافته براي ثبت انها در پوست از اسيد استفاده مي‌شود براي اين مراد PHمحيط به 3 ميرسد براي اين فعاليت از اسيد فرميك استفاده ميشود آنگاه پوست ها از داخل با بالان بيرون شده بروي تيركهاي اختصاصي اويزان مي‌شود و يا اين كه با قلاب هاي ويژه بروي چوب قلابدار اثبات مي گردند تا كم آب شوند . چرمها ي با صورت موجدار يا اين كه چروكپوستهاي بزي هند بنام چيفتن و پوست هاي نيجريه بنام كلانسمان مشهورندپس از ورود به كارخانه مجددا تانني ميگردند تا غلضت قليايي ذخيره باطن بافت ارتقا يابد چون با اين فعاليت دو سود به دست مي‌آيد , اولا تانن قبل كه در مرز و بوم مبداء مستعمل از پوست بيرون ميشود و ثانيا فيس پوست براي چروك شدن اماده مي گردد . درين سطح ابتدئا اب بالابان تخليه مي‌شود و داخل آن مواد اسيدي و تانن افزوده مي گردد در فيض تراز پوست كشيده مي گردد و چروك مي گردد . در تراز آن‌گاه پوست ها با عصاره سماق يا اين كه ميرابولامز آنزيم دهي مي‌شود و نهايتا پوست ها شسته شده كم آب مي گردند . گونه هاي كامل كننده ها – اكثري از كارخانه هاي چرم سازي در باب چرم هاي سبك سطح كامل شدن پرسرعت اجرا ميگردد و چرم در قبال آب و شست و شوي با صابون مقاوم مي گردد و قابليت و امكان كم آب شويي خواهد داشت

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :charmsara
تاريخ: ۲۰ آبان ۱۳۹۶ ساعت: ۰۸:۲۶:۳۱

همان طور كه گفتيم به هيچ وجه نبايد چرم را در اتومبيل لباسشويي شست بلكه البسه چرم خويش را به يك خشكشويي داراي اعتبار بسپاريد . كيف چرم ( يعني مطمئن باشيد يك كارشناس شست وشوي چرم در آنجا وجود داشته باشد ) , در منزل نميتوان چرم را شست زيرا در شرايطي‌كه به پشت چرم آب رسد چرم نرمي و لطافت خويش را از دست مي‌دهد و ديگر همچون پيشين انعطاف پذيري نخواهد داشت و كم آب مي‌شود . در شرايطي‌كه نيز آستر كت چر م تان آلوده شد شايسته ترين فعاليت اين است كه آستر را عوض فرماييد زيرا چرم صرفا روشويي ميشود . گردو غبار معاند چرم است و شما مي بايست اگر‌چه وقت يك توشه روي آن را منزه نمائيد . براي اين عمل كافي است كه يك قاشق مرباخوري شامپو كودك را با آب ولرم ( CC ۲۵۰ ) و۳تا۴ قطره سركه تركيب فرماييد و آهسته روي چرم بكشيد و آن گاه با آب معمولي شامپوها را منزه نمائيد و آنگاه با يكدست كم آب فرمائيد . در غايت ميتوانيد با واكس هاي معمولي روي چرم را ماساژ دهيد . كهنه ترها , مرغوب ترهستند چرم نظير فرش دستباف است يعني هرچه بيشتر فعاليت مي نمايد مرغوب خيس و زيباتر ميگردد . هيچوقت يك كت چرم ۱۰ساله قابل مقايسه با يك كت چرم تازه نيست , زيرا انعطاف پذيري به دست مياورد كه‌اين خواص را كت جديد ندارد . اشخاصي مي باشند كه براين باوراند , چرم هرچه كهنه خيس باشد زيباتر است و حتي‌د‌ر بعضا از جاهاي عالم تكنيك هايي را به عمل ميبرند كه چرم جديد , كهنه به حيث رسد . ديدني است بدانيد , هنگامي ۲ نفر در يك زمان يك محصول يكسان را مي‌خرند , اين توليد ها پس از يكسري سال به طور كامل گوناگون به حيث خواهند رسيد و ديگر به نيز مشابه نخواهند بود و هر مورد به نوعي خوشگل به حيث مي رسند . در حالتي كه چرم ارگانيك به صحت محافظت شود بين ۱۰ تا ۱۵ سال تداوم خواهد داشت .

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :charmsara
تاريخ: ۱۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت: ۰۸:۲۲:۲۱

 همان طور كه گفتيم به هيچ وجه نبايد چرم را در اتومبيل لباسشويي شست بلكه البسه چرم خويش را به يك خشكشويي داراي اعتبار بسپاريد .كيف چرم ( يعني مطمئن باشيد يك كارشناس شست وشوي چرم در آنجا وجود داشته باشد ) , در منزل نميتوان چرم را شست زيرا در شرايطي‌كه به پشت چرم آب رسد چرم نرمي و لطافت خويش را از دست مي‌دهد و ديگر همچون پيشين انعطاف پذيري نخواهد داشت و كم آب مي‌شود . در شرايطي‌كه نيز آستر كت چر م تان آلوده شد شايسته ترين فعاليت اين است كه آستر را عوض فرماييد زيرا چرم صرفا روشويي ميشود . گردو غبار معاند چرم است و شما مي بايست اگر‌چه وقت يك توشه روي آن را منزه نمائيد . براي اين عمل كافي است كه يك قاشق مرباخوري شامپو كودك را با آب ولرم ( CC ۲۵۰ ) و۳تا۴ قطره سركه تركيب فرماييد و آهسته روي چرم بكشيد و آن گاه با آب معمولي شامپوها را منزه نمائيد و آنگاه با يكدست كم آب فرمائيد . در غايت ميتوانيد با واكس هاي معمولي روي چرم را ماساژ دهيد . كهنه ترها , مرغوب ترهستند چرم نظير فرش دستباف است يعني هرچه بيشتر فعاليت مي نمايد مرغوب خيس و زيباتر ميگردد . هيچوقت يك كت چرم ۱۰ساله قابل مقايسه با يك كت چرم تازه نيست , زيرا انعطاف پذيري به دست مياورد كه‌اين خواص را كت جديد ندارد . اشخاصي مي باشند كه براين باوراند , چرم هرچه كهنه خيس باشد زيباتر است و حتي‌د‌ر بعضا از جاهاي عالم تكنيك هايي را به عمل ميبرند كه چرم جديد , كهنه به حيث رسد . ديدني است بدانيد , هنگامي ۲ نفر در يك زمان يك محصول يكسان را مي‌خرند , اين توليد ها پس از يكسري سال به طور كامل گوناگون به حيث خواهند رسيد و ديگر به نيز مشابه نخواهند بود و هر مورد به نوعي خوشگل به حيث مي رسند . در حالتي كه چرم ارگانيك به صحت محافظت شود بين ۱۰ تا ۱۵ سال تداوم خواهد داشت .

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :charmsara
تاريخ: ۱۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت: ۰۹:۱۰:۲۲

تغذيه و كيفيت پوست شتر مرغ كيف چرم براي ايجاد چرم شتر مرغ ها مي‎ ‎توانند در سن 9 ماهگي به وزن كشتار برسند , البته به يقين بيشتر رشد دهندگان پرنده اي كه 9 ‏ماه سن داراست نمي تواند چرم‎ ‎قابل قبولي ساخت نمايد . با به حساب آوردن لزوم اعتنا به چرم توليدي شترمرغ , سن پيشنهاد شده براي كشتار , دست كم 12 ماهگي است . اين در حاليست كه بررسي هاي علمي انجام يافته در مزارع رويش شترمرغ در مهد ساخت شترمرغ يعني آفريقاي جنوبي نشان ميدهد كه پوست‎ ‎شترمرغ هايي كه با جيره هاي‎ غذايي استاندارد و سفارش شده ‎تغذيه گرديده اند , حتي‌در سن 9 ماهگي از كيفيت قابل قبولي برخوردار بوده اند . فرمولاسيون‎ سفارش شده كارشناسان تغذيه شترمرغ ‎بر پايه فوليكولهاي با رويش ‏سريع و رويش پر‎ ‎همراه با پوستهايي با الاستيسيته ( كِشساني يا اين كه الاستيسيته خواص تغييرشكل رجوع پذير يا اين كه ارتجاعي محيط و مواد است . نظريه كشساني اساسا به مطالعه اندازه تغيير‌و تحول صورت محيط‌هاي كشسان و تنش‌ها و نيروهاي ذي‌ربط ميپردازد . خواص كشساني محيط منجر مي شود كه هر جزئي از محيط كه از شرايط تعادلش جابجا شده باشد , نيروهاي بازگرداننده توليد شوند . ) فراتر و مقاومتر پباده سازي شده‌است . همگي اين موارد‎ ‎با نيز منجر ارتقاء ‏كيفيت پوست ها مي گردد . مبني بر اين مطالعات سواي در حيث دريافت كردن سن بلوغ پوست پرنده , رئيس جوجه‎ ‎هاي نو از تخم درآمده كه نرخ رويش را در هفته هاي آغازين زير تاثير قرار مي دهد‎ , ‎محيط رشد , تنوع در كيفيت يونجه مورد استفاده در جيره ها و تجربه رويش دهندگان‎ ‎جوجه ها‎ اعم از عوامل مفيد در تكوين و كيفيت پوست پرنده و دستيابي به پوستي كيفيت بالا و بالغ حتي‌در سن 9 ماهگي پرنده ميباشند . اين جور ‏مطالعات‎ ‎ثابت مي نمايد كه اثرات خاص تغذيه اي بر رويش فوليكولها و كيفيت پوستها تاثير مي‎ ‎گذارد . با تغذيه اي خاص , مي توان ‏بهره هاي اقتصادي بالاتري در مسئله پوست داشت‎ . 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :charmsara
تاريخ: ۱۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت: ۰۸:۱۲:۴۲

جهت محافظت از چرم مبلي كه بر روي مبلمان دوخته شده‌است چه مواقعي مي بايست رعايت گردد؟ كيف چرم مبل چرمي يك كدام از كالاي معاش است كه در شرايطي كه عالي از آن حفظ شود , مدام قشنگ مي‌ماند . براي مراقبت آن لطفا به موارد ذيل دقت كنيد : + هيچ گاه مبل چرمي را در مسافت كمتر از 20 يا30 سانتي متري رادياتور يا اين كه بخاري قرار ندهيد . + هيچ وقت مبل چرمي را در معرض فروغ و روشنايي بي واسطه آفتاب قرار ندهيد . + مبل چرمي را به صورت تر و تميز با استفاده از يكدست و يا اين كه يك برس قابل انعطاف خاك گيري نماييد و محل هايي مانند نشيمن گاه , جور مبل و پشتي آن را در صورت نياز با دستمال نمدار پاك فرماييد . + دست كم ماهي يكباراز مبل چرمي توسط جارو برقي گردگيري نمائيد . + هيچوقت از تينر و حلال هاي آلي و مواد شيميايي آبژاور و يا اين كه تميز كننده كفش براي تميز كاري مبل چرمي استفاده نكنيد . زيرا سبب ساز اسيب ديدن رنگ و لايه فيكس شده روي آن ميگردد . + پيشين از استفاده از هر دسته منزه كننده اي حتما ابتدا آن را در نصيب هايي از مبل كه معمولا در معرض روءيت كرد نيست آزمون نمائيد تا نصيب هايي كه در معرض روئت كرد است جراحت نبينند .

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :charmsara
تاريخ: ۱۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت: ۰۹:۱۰:۵۶

كيف چرم چرك و چربي هاي توليد شده روي مبل را مي توان با به عبارتي محلول تهيه و تنظيم شده ( آب , شامپوبچه , سركه ) بااستفاده از يكدست قابل انعطاف نمدار تميز كرد . + براي پاك كردن لكه هايي كه با پارچه نمدار منزه نمي‌شوند , مي توان از يك خودكار منزه كن استفاده كرد . + براي پاك كردن لكه هاي چربي ابتدا چربي رابا يك تكه پارچه كم آب پاك كرده و آن‌گاه محل آن را پارچه نمدار بكشيد . در صورت نياز مي‌توانيد از دستمال آغشته به محلول پاك كننده اي كه ذكر شد نيز استفاده نمائيد . + براي پاك كردن لكه هاي قارچ ويا كپك مي‌توانيد از پارچه آغشته شده به به عبارتي محلول استفاده فرمائيد . + براي پاك كردن لكه هاي پروتئيني ( خون و اوره ) صرفا از پارچه آغشته به محلول سركه , آب و شامپو نوباوه استفاده نماييد و محل تميز شده را بعداز كم آب كردن با پارچه قابل انعطاف , بدور از نوروفروغ آفتاب و حرارت به طور ارگانيك كم آب فرمائيد .

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :charmsara
تاريخ: ۱۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت: ۰۸:۵۸:۴۶

چرم فول گرين : چرمي كه لايه لايه نشده و يا اين كه شيوه ( خواسته از خط مش يا اين كه صورت چرم منتخب است كه محل پرورش پشم يا اين كه گيسو حيوان ميباشد ) آن ساييده نشده باشد كه عموما از گونه هاي پوستهاي گاوي , گوسفندي , بره اي و بزي ايجاد مي گردد . كيف چرم جير : نوعي چرم با تراز صاف و مخمل نظير است كه در تنظيم چكمه , دستكش , كيف و ديگر توليدات قادر است مورد استفاده قرار گيرد . عموما از پوستهاي بزي و گوسفندي توليد مي گردد . اشبالت ( لايه لايه كردن ) : لايه زيرين پوست گاو است كه تحت عنوان جير گاوي عرضه ميشود . نبوك : چنانچه در تنظيم چرم از چرم فول گرين استفاده گردد ولي فيس چرم ساييده شود چرم نبوك بدست مي‌آيد كه نسبت به جير و اشبالت دارنده تراكم الياف بيشتري بوده و ظواهر يكنواخت خيس و زيردست قابل انعطاف تري هم دارااست . ويژگيهاي اشكال چرم : 1 - چرم گاوي و گوساله اي : دارنده الياف متراكم است به همين علت مقاومت بالايي دارااست , تراز آن صاف و در اصطلاح فارغ از گرين هست , بر طبق مورد مصرف به طور قابل انعطاف و كم آب در ضخامت هاي گوناگون ارائه ميگردد كاربرد همگاني آن در تنظيم كفش و گونه هاي كيف گاها در تهيه و تنظيم جامه و دستكش نيز از آن استفاده مي گردد . 2 - چرم گوسفندي و بره اي : تراكم الياف آن به نسبت بقيه چرمها كم است تراز آن مثل چرم گاوي صاف است , لطافت و سبكي آن سبب ساز شده كه بصورت اكثر در جامه و دستكش مورد استفاده قرار گيرد . گونه هاي كيفي آن هم جهت تنظيم كيف هاي زنانه ساخت ميشود . 3 - چرم بزي : تراكم الياف آن به نسبت چرم گاوي كمتر البته از چرم گوسفندي بيشتر است و مقاومت بالايي داراست . محل خروج موي به عينه بر روي چرم به چشم ميخورد و به راحتي از ديگر چرم ها قابل تشخيص است . با اعتنا به كاربرد آن به دو صورت قابل انعطاف و كم آب ارائه ميشود . مورد ها مصرف آن در گونه هاي كيف و كفش زنانه ميباشد .

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :charmsara
تاريخ: ۱۲ آبان ۱۳۹۶ ساعت: ۱۱:۰۷:۲۴


كيف چرم
كفش‌هاي چرمي به هر تيپ و شخصيتي مي آيند . صرف لحاظ از اين كه شما چه جور لباسي را مي‌پسنديد و براي چه موقعيت‌هايي پيرو كفش مي‌باشيد , مدام مي توانيد يك جفت كفش چرمي دلخواه براي خويش پيدا نمائيد . اين كفش‌ها اين اقتدار را دارا هستند كه شخصيت شما‌را باثبات , مصمم و منطقي نشان دهند . 

بري مشاهده كليه كفش‌هاي قانوني , مجلسي , اسپرت و ديگر اشكال كفش ميتوانيد به مغازه اينترنتي باميلو رمز بزنيد . 
خريد آنلاين كفش زنانه 
افزون بر اين اثرات ظاهري كفش‌هاي چرمي كفي‌هاي دلخواه و راحتي هم دارا‌هستند زيرا در حالتي كه پا داخل آن‌ها راحت نباشد فشاري كه از درون كفش به شيوه وارد ميگردد , آن را از قالب استاندارد خويش بيرون كرده و بدشكل مي كند . جنس چرم به دليل گرانبها بودن آن و رنج دوخت , به وسيله هر سازنده‌اي روانه‌ي بازار نميشود بدين ترتيب برندهاي چرمي تمامي شناخته‌شده ميباشند و شما تحت عنوان خريدار ميتوانيد مطمئن باشيد كه كفش نيكي ميخريد . ولي مهم‌تر از اين كه از چه برندي خريد ميكنيد بايستي بدين زمينه اعتنا فرماييد كه پاي شما در هر قوانيني در كفش راحت باشد . 
براي خريد كفش چرمي احتمال دارد با يك محدوديت روبه‌رو گرديد ; اين كه مارك متبوع شما در محل زندگي‌تان و يا اين كه فروشگاه‌هاي نزديك دراختيار نباشد . ما ضمن معرفي 5 كفش پركاربرد و خوش‌قيمت چرمي به شما توصيه ميكنيم كه‌اين توليد ها را از فروشگاه‌هاي آنلاين خريداري نمائيد . 
كفش راحتي چرم 
bonetti - 9072 - 2808501 - 1 - zoom كفش راحتي چرم زنانه در صورتيكه پايان هفته‌ها دوستان عزيز خويش را در بوستان يا اين كه كافه ملاقات مي كنيد , به سفرهاي كوتاه و بلند مي رويد , اهل خريد و خارج رفتن مي‌باشيد و براي دفتر خويش درپي يك كفش راحت ميگرديد , كفش راحتي چرمي تعيين قابل قبولي است . اين كفش در عين راحتي شما‌را خوش‌تيپ نشان ميدهد اگر‌چه كه كفش‌هاي راحتي چرمي با رنگ‌هاي تيره شايد براي سنين فراتر دلخواه به نطر رسد ولي در حالتي كه كفشي مثل نمونه‌ي در تصوير را تعيين نمائيد , نشان مي‌دهيد كه هيچوقت اينگونه نيست! 
كفش‌هاي راحتي چرمي چه بسا در‌صورتي‌كه رنگ‌هاي گوناگون و رنگي نيز داشته باشند با هر رنگ شلوار و لباسي هماهنگ مي‌باشند و اين خصوصيت منحصربه‌فردي براي يك كفش به شمار ميايد . 
مقاله‌هاي مرتبط با كفش را بخوانيد 
◄ 5 جور كفشي كه هر مردي بايستي در جاكفشي داشته باشد 
◄ كفش‌ها در حالا كشتن شما مي باشند 
◄ راهنماي هماهنگي رنگ كفش و كت 
◄ 3 منش بي آلايش براي حفظ از كفش 
◄ كفش چرمي را به چه شكل منزه كنيم؟ 
اسنيكر چرم اسپرت 
berttonix - 3 - shoes اسنيكر چرمي زنانه اسنيكرها در هر نوعي شايسته ترين محافظان پاي شما مي‌باشند . چنانچه در روز دوران متعددي را در اكنون راه و روش رفتن مي‌باشيد , به دويدن عشق داريد , قوزك و مچ آسيب‌ديده و پاي حساسي داريد , به تندرست پاي خويش علاقمند مي‌باشيد و مي خواهيد اسپرت به لحاظ برسيد , اسنيكر چرم به فعاليت شما مي آيد . 
اين كفش‌هاي اسپرت هم با هر مدل شلواري پوشيده مي شوند و ويژگي‌ خاص آنان نسبت به بقيه كفش‌ها , مقاومت مضاعف و قدمت طولاني آنهاست .

موضوع:
برچسب‌ها: ،

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ]
تاریخ امروز
پیوندهای روزانه
  لينكي ثبت نشده است
پیوندهای سایت
  لينكي ثبت نشده است
آمار بازدیدکنندگان
ابزارک هاي وبلاگ