نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز برقی تفال
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
قيمت باكس هتلی
قیمت تشک رویا
charmsara
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :charmsara
تاريخ: ۱۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت: ۰۹:۱۰:۵۶

كيف چرم چرك و چربي هاي توليد شده روي مبل را مي توان با به عبارتي محلول تهيه و تنظيم شده ( آب , شامپوبچه , سركه ) بااستفاده از يكدست قابل انعطاف نمدار تميز كرد . + براي پاك كردن لكه هايي كه با پارچه نمدار منزه نمي‌شوند , مي توان از يك خودكار منزه كن استفاده كرد . + براي پاك كردن لكه هاي چربي ابتدا چربي رابا يك تكه پارچه كم آب پاك كرده و آن‌گاه محل آن را پارچه نمدار بكشيد . در صورت نياز مي‌توانيد از دستمال آغشته به محلول پاك كننده اي كه ذكر شد نيز استفاده نمائيد . + براي پاك كردن لكه هاي قارچ ويا كپك مي‌توانيد از پارچه آغشته شده به به عبارتي محلول استفاده فرمائيد . + براي پاك كردن لكه هاي پروتئيني ( خون و اوره ) صرفا از پارچه آغشته به محلول سركه , آب و شامپو نوباوه استفاده نماييد و محل تميز شده را بعداز كم آب كردن با پارچه قابل انعطاف , بدور از نوروفروغ آفتاب و حرارت به طور ارگانيك كم آب فرمائيد .

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :charmsara
تاريخ: ۱۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت: ۰۸:۵۸:۴۶

چرم فول گرين : چرمي كه لايه لايه نشده و يا اين كه شيوه ( خواسته از خط مش يا اين كه صورت چرم منتخب است كه محل پرورش پشم يا اين كه گيسو حيوان ميباشد ) آن ساييده نشده باشد كه عموما از گونه هاي پوستهاي گاوي , گوسفندي , بره اي و بزي ايجاد مي گردد . كيف چرم جير : نوعي چرم با تراز صاف و مخمل نظير است كه در تنظيم چكمه , دستكش , كيف و ديگر توليدات قادر است مورد استفاده قرار گيرد . عموما از پوستهاي بزي و گوسفندي توليد مي گردد . اشبالت ( لايه لايه كردن ) : لايه زيرين پوست گاو است كه تحت عنوان جير گاوي عرضه ميشود . نبوك : چنانچه در تنظيم چرم از چرم فول گرين استفاده گردد ولي فيس چرم ساييده شود چرم نبوك بدست مي‌آيد كه نسبت به جير و اشبالت دارنده تراكم الياف بيشتري بوده و ظواهر يكنواخت خيس و زيردست قابل انعطاف تري هم دارااست . ويژگيهاي اشكال چرم : 1 - چرم گاوي و گوساله اي : دارنده الياف متراكم است به همين علت مقاومت بالايي دارااست , تراز آن صاف و در اصطلاح فارغ از گرين هست , بر طبق مورد مصرف به طور قابل انعطاف و كم آب در ضخامت هاي گوناگون ارائه ميگردد كاربرد همگاني آن در تنظيم كفش و گونه هاي كيف گاها در تهيه و تنظيم جامه و دستكش نيز از آن استفاده مي گردد . 2 - چرم گوسفندي و بره اي : تراكم الياف آن به نسبت بقيه چرمها كم است تراز آن مثل چرم گاوي صاف است , لطافت و سبكي آن سبب ساز شده كه بصورت اكثر در جامه و دستكش مورد استفاده قرار گيرد . گونه هاي كيفي آن هم جهت تنظيم كيف هاي زنانه ساخت ميشود . 3 - چرم بزي : تراكم الياف آن به نسبت چرم گاوي كمتر البته از چرم گوسفندي بيشتر است و مقاومت بالايي داراست . محل خروج موي به عينه بر روي چرم به چشم ميخورد و به راحتي از ديگر چرم ها قابل تشخيص است . با اعتنا به كاربرد آن به دو صورت قابل انعطاف و كم آب ارائه ميشود . مورد ها مصرف آن در گونه هاي كيف و كفش زنانه ميباشد .

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :charmsara
تاريخ: ۱۲ آبان ۱۳۹۶ ساعت: ۱۱:۰۷:۲۴


كيف چرم
كفش‌هاي چرمي به هر تيپ و شخصيتي مي آيند . صرف لحاظ از اين كه شما چه جور لباسي را مي‌پسنديد و براي چه موقعيت‌هايي پيرو كفش مي‌باشيد , مدام مي توانيد يك جفت كفش چرمي دلخواه براي خويش پيدا نمائيد . اين كفش‌ها اين اقتدار را دارا هستند كه شخصيت شما‌را باثبات , مصمم و منطقي نشان دهند . 

بري مشاهده كليه كفش‌هاي قانوني , مجلسي , اسپرت و ديگر اشكال كفش ميتوانيد به مغازه اينترنتي باميلو رمز بزنيد . 
خريد آنلاين كفش زنانه 
افزون بر اين اثرات ظاهري كفش‌هاي چرمي كفي‌هاي دلخواه و راحتي هم دارا‌هستند زيرا در حالتي كه پا داخل آن‌ها راحت نباشد فشاري كه از درون كفش به شيوه وارد ميگردد , آن را از قالب استاندارد خويش بيرون كرده و بدشكل مي كند . جنس چرم به دليل گرانبها بودن آن و رنج دوخت , به وسيله هر سازنده‌اي روانه‌ي بازار نميشود بدين ترتيب برندهاي چرمي تمامي شناخته‌شده ميباشند و شما تحت عنوان خريدار ميتوانيد مطمئن باشيد كه كفش نيكي ميخريد . ولي مهم‌تر از اين كه از چه برندي خريد ميكنيد بايستي بدين زمينه اعتنا فرماييد كه پاي شما در هر قوانيني در كفش راحت باشد . 
براي خريد كفش چرمي احتمال دارد با يك محدوديت روبه‌رو گرديد ; اين كه مارك متبوع شما در محل زندگي‌تان و يا اين كه فروشگاه‌هاي نزديك دراختيار نباشد . ما ضمن معرفي 5 كفش پركاربرد و خوش‌قيمت چرمي به شما توصيه ميكنيم كه‌اين توليد ها را از فروشگاه‌هاي آنلاين خريداري نمائيد . 
كفش راحتي چرم 
bonetti - 9072 - 2808501 - 1 - zoom كفش راحتي چرم زنانه در صورتيكه پايان هفته‌ها دوستان عزيز خويش را در بوستان يا اين كه كافه ملاقات مي كنيد , به سفرهاي كوتاه و بلند مي رويد , اهل خريد و خارج رفتن مي‌باشيد و براي دفتر خويش درپي يك كفش راحت ميگرديد , كفش راحتي چرمي تعيين قابل قبولي است . اين كفش در عين راحتي شما‌را خوش‌تيپ نشان ميدهد اگر‌چه كه كفش‌هاي راحتي چرمي با رنگ‌هاي تيره شايد براي سنين فراتر دلخواه به نطر رسد ولي در حالتي كه كفشي مثل نمونه‌ي در تصوير را تعيين نمائيد , نشان مي‌دهيد كه هيچوقت اينگونه نيست! 
كفش‌هاي راحتي چرمي چه بسا در‌صورتي‌كه رنگ‌هاي گوناگون و رنگي نيز داشته باشند با هر رنگ شلوار و لباسي هماهنگ مي‌باشند و اين خصوصيت منحصربه‌فردي براي يك كفش به شمار ميايد . 
مقاله‌هاي مرتبط با كفش را بخوانيد 
◄ 5 جور كفشي كه هر مردي بايستي در جاكفشي داشته باشد 
◄ كفش‌ها در حالا كشتن شما مي باشند 
◄ راهنماي هماهنگي رنگ كفش و كت 
◄ 3 منش بي آلايش براي حفظ از كفش 
◄ كفش چرمي را به چه شكل منزه كنيم؟ 
اسنيكر چرم اسپرت 
berttonix - 3 - shoes اسنيكر چرمي زنانه اسنيكرها در هر نوعي شايسته ترين محافظان پاي شما مي‌باشند . چنانچه در روز دوران متعددي را در اكنون راه و روش رفتن مي‌باشيد , به دويدن عشق داريد , قوزك و مچ آسيب‌ديده و پاي حساسي داريد , به تندرست پاي خويش علاقمند مي‌باشيد و مي خواهيد اسپرت به لحاظ برسيد , اسنيكر چرم به فعاليت شما مي آيد . 
اين كفش‌هاي اسپرت هم با هر مدل شلواري پوشيده مي شوند و ويژگي‌ خاص آنان نسبت به بقيه كفش‌ها , مقاومت مضاعف و قدمت طولاني آنهاست .

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :charmsara
تاريخ: ۹ آبان ۱۳۹۶ ساعت: ۰۹:۲۸:۰۷

سال‌ها پيش از به وجود آمدن صنعت مد، براي توليد لباس و لوازم جانبي از چرم طبيعي استفاده مي‌شده است. اين موضوع در تمام عصرها و كليه‌ي فرهنگ‌ها مشاهده مي‌شود. اين محصول از بدن انسان و همين طور از اقلام گوناگون به خوبي محافظت مي‌نمايد. درضمن، چرم ماده‌اي راحت و بادوام است.

خريد كيف چرم

امروزه انواع گوناگوني از چرم در اختيار بشر قرار دارد. افراد زيادي اوقات خود را با توليد محصولات چرمي سپري مي‌كنند. هيچ محصولي با يك قطعه چرم دست دوز برابري نمي‌نمايد.

حال در مقابل اين پرسش كه: چرا از چرم طبيعي استفاده كنيم؟ به توضيح فوايد به كار گيري اين محصول بي‌نظير مي‌پردازيم.

محصولات چرم طبيعي

تشخيص چرم طبيعي

 • دوام:

چرم و خصوصاً چرمي كه از كيفيت بالايي برخوردار باشد، ماده‌اي بسيار بادوام است. صنعت‌گران پيوسته تلاش مي‌كنند تا در طول روند دباغي، بهترين چرم را ارائه دهند. يعني چرمي زيبا، مقاوم و بادوام كه سال‌ها در خدمت مصرف كننده باشد.

 • زيبايي هميشگي:

وقتي صحبت از دوام چندين ساله به ميان مي‌آيد بايد اين نكته را هم در نظر داشته باشيم كه چرم هرگز از مُد نمي‌افتد و هميشه ارزشمند و خواستني است. در واقع مي‌توان گفت كه چرم محصولي است كه به زمان و مكان خاصي تعلق ندارد.

 • سبك و سياق:

چرم كالايي بسيار شيك است. استفاده از چرم طبيعي در البسه و لوازم جانبي، همواره مورد توجه افراد شيك پوش و باسليقه بوده و درجه‌اي از حسن نظر و مرتبه‌ي بالاي اجتماعي را القا مي‌كند.

 • طبيعي بودن:

چرم يك پارچه‌ي طبيعي است كه ايجاد حساسيت نمي‌كند. اغلب مواد صنعتي و مصنوعي وقتي در مجاورت پوست قرار مي‌گيرند، موجب بروز آلرژي و خارش آن شده و مشكلاتي را به وجود مي‌آورند. در صورتي كه تماس با چرم از نظر جسمي و روحي همواره احساسي دلنشين را ايجاد مي‌كند.

 • استحكام:

چرم طبيعي علاوه بر دوام، داراي استحكام بالايي نيز هست. منظور اين است كه در طول استفاده، در مقابل عوامل گوناگون از مقاومت بالايي برخوردار است و به سادگي از بين نمي‌رود.

 • “چرم نفس مي‌كشد!”

اين حرف كاملاً درست است! مجسم كنيد كه به مدت يك سال يا بيش‌تر، اتاقي را ترك كرده و در آن را قفل كرده باشيد. پس از اين مدت تمام اتاق پر از قارچ و كپك خواهد بود. چرا كه هوا در آن جريان نداشته است. در حالي كه اگر اين اتاق دريچه‌اي داشت كه هوا از طريق آن جريان پيدا مي‌كرد اين اتفاق نمي‌افتاد.

حال به اين نكته توجه كنيد كه اگر وسايل خود را در كيف و حفاظ چرمي قرار دهيد يا از البسه‌ي چرم طبيعي استفاده نمائيد، و يا اگر كفش تمام چرم بپوشيد، هوا به خوبي در آن‌ها جريان داشته و از تشكيل هر نوع قارچ و كپك جلوگيري مي‌گردد.

 • انعطاف پذيري:

چرم شكننده و خشك نيست. هر چه بيش‌تر هم از آن استفاده شود نرم‌تر و مطلوب‌تر مي‌شود. اين خاصيت موجب مي‌گردد كه استفاده از آن در گذر زمان شما را خوشنودتر كند.

 • مقرون به صرفه بودن:

اگر چه در وحله‌ي اول به نظر مي‌رسد كه اين محصول گران قيمت است ولي با توجه به دوام و استحكامي كه دارد، بسيار مقرون به صرفه‌تر از انواع ديگر محصولات است.

 • دوست‌دار محيط زيست:

با توجه به اين كه چرم ماده‌اي طبيعي است، محيط زيست را آلوده نمي‌كند و تجزيه پذير است.

 • بوي خوش:

در مقايسه با انواع منسوجات مصنوعي، چرم طبيعي داراي بوي طبيعي و خوبي است. پارچه‌ها و اقلام پلاستيكي و مصنوعي داراي بويي شيميايي هستند كه با گذشت زمان هم شديدتر مي‌شود و شما و ديگران را آزار مي‌دهد.

در نتيجه بايد گفت، چرم يكي از مطلوب‌ترين و محبوب‌ترين موادي است كه مي‌توانيد وارد زندگي خود نموده و حضورش را پاس بداريد!

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :charmsara
تاريخ: ۸ آبان ۱۳۹۶ ساعت: ۱۰:۰۵:۵۲

كيف چرم
گزينش كمربند مردانه مطلوب عمل چندان رنج نيست و ميتوان با رعايت يك‌سري از اصول , خريد بهتري كرد . 
۱– ارتفاع كمربند مردانه يك كدام از مواقعي كه در زيبايي شلوار آقايان دوچندان تاثير گذار است , ارتفاع كمربند چرمي است . اين پارامتر مي بايست به ميزان اي باشد كه دست كم پس از عبور از سگك كمي از آن باقي بماند . ارتفاع كمربند نبايد آنقدر كوتاه باشد كه با مشقت در رخنه‌ نخستين بسته شود . 
دقت نماييد , كمربند چرم خويش را حتما دو تا سه سايز بزرگتر از سايز شلوار خويش خريداري نمائيد . در شرايطي‌كه سايز خويش را نمي دانيد كافي است كمربند را دور كمر خويش بپيچيد تا مقدار سرانگشتي آن را بدست آوريد . 
۲ - سگك كمربند مردانه در حالتي‌كه قصد پوشيدن كت و شلوار و خرقه قانوني را داريد , سگك كمربند شما بايستي كوچك و دقيق باشد . اگرچه امروزه كمربندهايي با سگك هاي بزرگ مد شده‌است ولي اعتنا داشته باشيد كه‌اين مدل از كمربندها براي شلوار جين و تيپ هاي غير قانوني مطلوب است . 
به ياد داشته باشيد كه در صورتي از دكمه سردست استفاده ميكنيد , سگك كمربند , دكمه ها و گيره كراوات شما مي بايست از يك جنس بوده و دارنده رنگ و لعاب شبيه باشند . 
۳ - رنگ كمربند مردانه حتما اعتنا داشته باشيد رنگ كمربند چرمي شما با رنگ شلوارتان هماهنگ باشد . در غير اينصورت نماي جالبي از تيپ شما در ذهن ساير افراد باقي نمي ماند . 
ارزش كمربند چرم به عوامل مختلفي زيرا : مارك خالق آن , جنس كمربند , رنگ و … وابسته است . 
در شرايطي‌كه دوست داريد كمربند قابل قبولي براي كت و شلوار خويش گزينش فرماييد مي‌توانيد با مراجعه به دكان هاي مارال چرم در سراسر ميهن از مشورت كردن كاركنان فروش مارل چرم استفاده فرمائيد .

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :charmsara
تاريخ: ۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت: ۰۸:۵۵:۵۷


گزينش كمربند مردانه مطلوب عمل چندان رنج نيست و ميتوان با رعايت يك‌سري از اصول , خريد بهتري كرد . 

كيف چرم
۱– ارتفاع كمربند مردانه يك كدام از مواقعي كه در زيبايي شلوار آقايان دوچندان تاثير گذار است , ارتفاع كمربند چرمي است . اين پارامتر مي بايست به ميزان اي باشد كه دست كم پس از عبور از سگك كمي از آن باقي بماند . ارتفاع كمربند نبايد آنقدر كوتاه باشد كه با مشقت در رخنه‌ نخستين بسته شود . 
دقت نماييد , كمربند چرم خويش را حتما دو تا سه سايز بزرگتر از سايز شلوار خويش خريداري نمائيد . در شرايطي‌كه سايز خويش را نمي دانيد كافي است كمربند را دور كمر خويش بپيچيد تا مقدار سرانگشتي آن را بدست آوريد . 
۲ - سگك كمربند مردانه در حالتي‌كه قصد پوشيدن كت و شلوار و خرقه قانوني را داريد , سگك كمربند شما بايستي كوچك و دقيق باشد . اگرچه امروزه كمربندهايي با سگك هاي بزرگ مد شده‌است ولي اعتنا داشته باشيد كه‌اين مدل از كمربندها براي شلوار جين و تيپ هاي غير قانوني مطلوب است . 
به ياد داشته باشيد كه در صورتي از دكمه سردست استفاده ميكنيد , سگك كمربند , دكمه ها و گيره كراوات شما مي بايست از يك جنس بوده و دارنده رنگ و لعاب شبيه باشند . 
۳ - رنگ كمربند مردانه حتما اعتنا داشته باشيد رنگ كمربند چرمي شما با رنگ شلوارتان هماهنگ باشد . در غير اينصورت نماي جالبي از تيپ شما در ذهن ساير افراد باقي نمي ماند . 
ارزش كمربند چرم به عوامل مختلفي زيرا : مارك خالق آن , جنس كمربند , رنگ و … وابسته است . 
در شرايطي‌كه دوست داريد كمربند قابل قبولي براي كت و شلوار خويش گزينش فرماييد مي‌توانيد با مراجعه به دكان هاي مارال چرم در سراسر ميهن از مشورت كردن كاركنان فروش مارل چرم استفاده فرمائيد .

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :charmsara
تاريخ: ۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت: ۱۱:۳۱:۳۸


كفشي را كه خريداري مي‌كنيد مدام به به عبارتي شرايط اول باقي نمي ماند به اين دليل‌كه بايستي اصول و نكات داراي اهميت براي نگهداري از آن ها رعايت شود تا فرم و زيبايي كفش شما همانند روز اوليه نگهداري شود . 

كيف چرم
مورد ها زير قادر است در مسئله مراقبت كفش بشما ياري دهد : 
خط مش رفتن دوچندان ميتواند دوران كارآيي كفش را از بين چيره شود , بدين ترتيب لايه ي ظرافت از كائوچو به تخت كفش بچسبانيد تا از جذب آب و ليز تناول كردن جلوگيري شود . با اين فعاليت مي توان ارتفاع قدمت كفش را به يك‌سري سال ارتقا بخشيد . پاشنه او‌لين نصيب از كفش است كه از بين مي‌رود علي الخصوص در حالتي كه مضاعف روش مي‌رويد و يا اين كه روي پا مي ايستيد . به محض فرسوده شدن و ظواهر شدن ميخ پاشنه , فورا براي تعمير آن مبادرت فرمائيد . به هنگام خريد كفش از هر مدل جنسي كه باشد , آن را با اسپري منحصربه‌فرد ضدآفتاب بپوشانيد تا عليه جذب آب باران و هر دسته مايع مراقبت شود . اين فعاليت را سالي چهار توشه در اولِ هر فصل انجام دهيد . در صورت لك افتادن كفش ها فورا آن را تميز فرمائيد . براي اين فعاليت از دستمال قابل انعطاف يا اين كه برس واكس استفاده كنيد و به آرامي كار فرمائيد . درباره ي كفش هاي چرمي بدانيد لكه هاي نمكي به صورت دايم به كفش زخم مي‌رساند ; با پارچه اي كه يه خرده نم دارااست آن‌ها را منزه نماييد . براي مراقبت صورت و ظواهر كفش , علي الخصوص كفش هاي تر كه به هنگام كم آب شدن از صورت مي‌افتند باطن آن‌ها‌را مملو‌از خبرنامه فرماييد . چكمه ها را هم در موقعيت خوابيده قرار دهيد . براي توليد ظواهر خوبتر در كفش هاي كهنه از واكس استفاده نماييد . روي كفش هاي چرمي را با ماده قابل انعطاف كننده چرب نماييد تا چربي به چرم برگردد و كفش قابل انعطاف شود . براي پوشاندن خط هي ساخت شده روي كفش از واكسي كم رنگ خيس از كفش استفاده نمائيد . كفش ها را در كمدي با دماي اتاق محافظت نمائيد . هواي گرم سبب ساز توده شدن كفش هاي چرمي مي‌شود . قرار دادن كفش نم دار در باكس سبب ساز رويش باكتري و كپك و ساخت بوي نامطبوع ميشود . توصيه مي‌كنيم هفته اي دو يا اين كه سه توشه از كفشي غير از كفش دائمي تان استفاده فرمائيد . اما مسلم است كه مي‌دانيد داشتن چندين جفت كفش قدمت هر كدام را اضافه مي نمايد . شايسته ترين رويه حفظ كفش در قبال گرد و خاك قرار دادن آن در كمد ديواري يا اين كه جاكفشي هاي كمدي است . در صورت قرار دادن كفش ها باطن جاكفشي مسافت ي بين آن‌ها‌را رعايت فرماييد ( قرار دادن كفش هاي چرم كنار ورني ها منجر رنگ دادن آنان به نيز مي گردد . ) در‌حالتي كه كه هنگام پوشيدن كفش اختلال داريد از پاشنه كش استفاده نماييد تا نيز پايتان و نيز پاشنه ي كفش زخم نبينند .

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :charmsara
تاريخ: ۱ آبان ۱۳۹۶ ساعت: ۱۱:۱۹:۱۹


نقره در هواي منزه تيره نميشود پس هنگامي كه نقره سياه مي گردد نشان آنست كه در هوا پاره اي گوگرد ( ( سولفور ) ) موجود است . 

زيورآلات
براي نظافت كردن نقره جات از طريق هاي مختلفي استفاده ميگردد . انجام بعضي از آن ها بي آلايش بوده البته در عين هم اكنون بر روي جواهرات تاثير منفي ميگذارد , انجام بعضا ديگر هم به دستگاه ها و امكانات خاصي نياز دارااست . 
سازه به درخواست مشتريان با شخصيت , ۵ روش معمولي و كاربردي در خانه را براي پاك كردن نقره جات ابلاغ ميكنيم . 
۱ - استفاده از پارچه نخي يكدست نخي منزه را گزينش نموده و آن را بر روي اشياي نقره بكشيد . بعد از چندبار مالش متوجه تغيير و تحول رنگ و منزه شدن نقره جات خواهيد شد . 
اين بي آلايش ترين روش احتمال دارد و در اجراي آن صبر و نظم خاص موردنياز است . 
۲ - ريكا : يك اسكاچ ظرفشويي قابل انعطاف ( فارغ از سيم ) را برداشته و يك سري قطره ريكا بر روي آن بريزيد . آن‌گاه نقره را مقداري تر كرده و با اسكاچ آغشته به ريكا , روي آن دست بكشيد . ( شبيه شستن ظرف و ظروف آشپزخانه! ) . 
بعداز چندين دقيقه نقره را بوسيله آب معمولي شستشو داده و آن را با يك دستمال معمولي كم آب كنيد . 
۳ - خميردندان : اذن دهيد نقره در آب تر بخورد . پاره اي خميردندان معمولي دربردارنده فلورايد را به تراز نقره بماليد . ماليدن خميردندان را روي مرحله نقره تا جايي ادامه دهيد كه خمير دندان بعداز مدتي به سياهي متمايل شود . اذن دهيد براي ۲ دقيقه خميردندان روي مرحله نقره بماند . خميردندان را با پاره اي آب از روي تراز نقره منزه نماييد . با يك دستمال لطيف نقره را كم آب نمائيد و با مالش بيشتر كاري فرماييد كه نقره برق بزند . در شرايطي كه هنوز تراز نقره لكه دارااست و به درخشندگي واجب نرسيده است كل فرآيند را مجدد تكرار نماييد . 
۴ - جلاسنج فلزات : يك پماد جلاسنج تهيه و تنظيم نماييد . ميزان خيلي يه خرده از آن را بر روي پارچه نخي قرار داده و نقره جات خويش را با اين دستمال منزه نمائيد . بعداز منزه شدن نقره , آن را با آب معمولي بشوئيد و كم آب نمائيد . 
اين روش شايسته ترين سود را ارائه ميدهد و در بخش اعظم موردها براي پاك كردن نقره جات از آن استفاده ميشود . 
پماد جلاسنج را از ابزار فروشي هاي سراسر ميهن با بها هاي دوچندان زير ميتوانيد تهيه و تنظيم فرمائيد . 
يك پماد جلاسنج معمولي براي روستا ها توشه استفاده كافي بوده و بازده زياد بالايي داراست . 
نقره و خاصيت آن نقره و خاصيت آن ۵ - سس كچاپ : 
كمي سس كچاپ را داخل يك ظرف كوچك بريزيد . مرحله نقره را با سس كچاپ آغشته نماييد . در صورتي مرحله نقره دارنده برجستگي و فرورفتگي هاي كوچك و دقيق است , از يك مسواك كهن استفاده فرماييد . قطعه نقره را بشوييد و كم آب نماييد . 
– در هر كدام از ۵روش بالا , بعد از اتمام فعاليت مطمئن گرديد كه نصيب نگين هاي جواهرات خويش را به صورت ظريف و بدون نقص با آب معمولي شستشو داده باشيد . 
– در هنگام پاك كردن نقره جات , فشار متعددي به فعاليت وارد نكنيد چراكه انجام آن به راحتي صورت مي پذيرد . 
– تا حد قابليت و امكان از مايعاتي نظير سركه / ورنيكا و امثال آن‌ها استفاده نكنيد . چراكه اين مايعات تاثير منفي بر روي نقره و جواهرات به عمل رفته در آن ميگذارد . 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :charmsara
تاريخ: ۱ آبان ۱۳۹۶ ساعت: ۱۰:۳۹:۲۷

به گزارش خبر نگار مجموعه استان هاي باشگاه خبرنگاران برنا از تبريز ; اين نمايشگاه‌ها دربرگيرنده نوزدهمين نمايشگاه بين المللي صنعت كيف وكيف چرم  كفش كشور‌ايران , نوزدهمين نمايشگاه بين المللي خودرو آلات , صنعت هاي و توليد ها پوست و چرم , پانزدهمين نمايشگاه بين المللي آرايشي و بهداشتي , ماده شوينده , تميز كننده و سلولزي و دهمي نمايشگاه بين المللي خودرو آلات و امكانات جانبي محصول ها اسباب و اثاث آرايشي و بهداشتي كشور‌ايران است . در نمايشگاه كيف و كفش بيشتراز ۸۰ كمپاني فرنگي و داخلي از ۵ سرزمين دنيا و ۹ استان كشورمان آخري محصول ها و توانمنديهاي خويش را عرضه كرده اند . در‌اين نمايشگاه گونه هاي صنعت هاي و توليد ها اعم از در زمينه‌هاي چرم , مواد شيميايي , اتومبيل آلات چرم سازي و شيميايي , كفش , كفي و زيره , يراق آلات كيف و كفش , اشكال ورق‌هاي فوم , دستگاه‌هاي حكاكي , برش ليزر , كمربند , قالب كفش و نشريات تخصصي به نمايش نهاده شده‌است . درين دو نمايشگاه صنعتگراني از استانهاي آذربايجان شرقي , تهران , خراسان رضوي , البرز و از كشورهاي تركيه , فرانسه , آلمان , ايتاليا , چين , و اسپانيا در قالب نمايندگي كمپاني دارا هستند . در پانزدهمين نمايشگاه بين المللي آرايشي و بهداشتي , مواد شستشو , تميز كننده و سلولزي گونه هاي اسباب و اثاث آرايشي و بهداشتي , اسباب و اثاث گريم , گونه هاي كرم‌هاي طبي و بهداشتي , رنگ موي , قوطي‌هاي اسپري , اسانس , توليدها طبيعي پوست و موي و توليد ها بهداشت دهن و دندان مطرح شده شده‌است . اين ۴ نمايشگاه از روز جاري تا هفتم مرداد در محل نمايشگاه‌هاي بين المللي تبريز از ساعت ۱۶ تا ۳۰ / ۲۱ براي بازديد علاقمندان داير است . 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :charmsara
تاريخ: ۳۰ مهر ۱۳۹۶ ساعت: ۱۰:۴۰:۴۶

صنعت چرم مستعد , ولي پر‌از كاستي‌هاي ريز و درشت صنعت چرم , از مثال گنجايش ها و زمان كيف چرم هاي اقتصادي به شمار مي‌رود كه سازه به دلايلي اعم از مستهلك بودن امكانات و عدم تعريف طرح ريزي مطلوب نتوانسته به منزلت حقيقي خويش دست يابد . صنعت چرم در مملكت , مستعد , البته مملو از كاستي هاي ريز و درشتبه گزارش خبر نگار صنعت , تجارت و كشاورزي مجموعه اقتصادي باشگاه خبرنگاران برنا , صنعت چرم از مثال زمان هايي به شمار مي‌رود كه در صورت تعريف و پباده سازي طرح ريزي مدون و اصولي , ميتواند علاوه بر اشتغالزايي موءثر و پر رنگ , در قسمت هاي صادراتي و ارز آوري غير نفتي هم به قطبي انتخاب كننده مبدل شود . 
به واقع صنعت چرم سازي , از رابطه به هم پيچيده با دامداري برخوردار‌است و به تعبيري هر آنچه گنجايش و مسئله كار دامداري و دامپروري افزايش يابد به به عبارتي ميزان بستر و پروسه گسترش درين صنعت هم هموار و تسريع خواهد شد . 
با نيم نگاهي به تاريخچه و پيشينه شغل ها در كشور‌ايران زمين , بدين نكته پي خوا‌هيم موفقيت كه از قديم زراعت و دامداري دو كانون كليدي و ويژه فعاليتي درين مرزو بوم به شمار مي رفته و در چنين قوانيني , صنعت چرم سازي هم از قدمتي كهن و طولاني بازه برخوردار‌است . 
عليرغم اندوخته شدن تجربياتي گرانمايه در‌اين ميدان , لذا به دليل وجود مشكلات و كاستي هاي بسيار , صنعت مذكور نتوانسته به منزلت و سكو حقيقي خويش دست يابد . 
در پايين اين گزارش در مذاكره با بعضا از فعالان اين حوزه و كارشناسان اقتصادي , عارضه ها و عوامل كناره گيري و رخوت زدگي و راهكارهاي برون رفت از انسدادها و مشكلات مربوط به اين صنعت , مورد دعوا و بررسي قرار مي‌گيرد . 
صداي معضل در صنعت چرم سازي به گوش ميرسد 
محمدرضا دستچين , يك كدام از فعالان حوزه چرم سازي در غرب استان تهران در مصاحبه خبر نگار با صنعت , تجارت و كشاورزي , با اشاره به لزوم منفعت گيري حداكثري از گنجايش هاي بالقوه جان دار در مرزوبوم به سمت توسعه و گسترش و شكوفايي هر چه بيشتر اقتصاد , اظهار داشت : به واقع چرم سازي تلفيقي است از هنر و صنعت كه در صورت تبحر و نگاه تخصصي به آن , كار كشته خوا هيم بود از زمان هايي كه در سايه كار در چنين حوزه اي حاصل مي توان به موفقيت اقتصادي بخش اعظمي دست يابيم ولي متاسفانه آنچنان كه لايق و بايسته است نتوانسته ايم از توانمندي هاي مو جود درين ميدان , استفاده كنيم .
او افزود : متاسفانه بعضا بي برنامگي ها , بيحركتي اقتصادي و ضعف ها و نارسايي هاي تجهيزاتي سبب ساز شده تا آهسته آهسته صنعت اشاره شده به انزوايي تدريجي سوق پيدا نمايد و در صورت دوام موقعيت جانور , يكي براق ترين هنرها و صنعت هاي سنتي اين مرزوبوم به زوال و خاموشي در گير خواهد شد . 
دست چين تيتر كرد : يكي‌از كمبودهاي دورازشوخي در‌اين بخش , به فقدان مواد اساس يا اين كه اول كه به عبارتي پوست ناپخته است گشوده مي گردد و مشخص و معلوم نيست در صورتيكه شاهد واردات گوشت قرمز‌رنگ و حيوان زنده به مرزوبوم هستيم عامل و توجيه توليد بعضي محدوديت ها در مسير واردات پوست چه ميباشد . 
اين فعال در حوزه چرم سازي اعلام كرد : متاسفانه دام هاي داخلي ما هم به دليل گرايش به دامداري سنتي از يكسو و ظهور پيدايش بعضا بيماري ها در آن‌ها , به حد نصاب تامين كننده پوست نپخته مايحتاج صنعت چرم سازي نمي باشند كه مي طلبد براي برون رفت از چنين وضعيتي , پيشبيني ها و راهكارهايي توليد كننده اتخاذ , تعريف و عملياتي شود . 
او افزود : مسافت به دست آوردن از صادرات نفتي و اعتنا و تمركز به توليدها غير نفتي نيازمند نظر نمودن توجه حيث و دقت فراوان است , البته متاسفانه بعضا بي تدبيري ها سبب ساز شده تا نتوانيم آنچنان كه بايستي از مجال ها و گنجايش هاي بالقوه جانور در مرزوبوم به نحو سزاوار اي بهره‌برداري كنيم و بعضا از اظهار نظرها فقط در‌حد شعار و نظريه پردازي فارغ از كار باقي مي‌ماند كه‌اين خط مش و راه و روش برخلاف منويات جايگاه معظم رهبري و تاكيد معظم له به استفاده حداكثري از توانمندي هاي ساكن و داخلي به حيث مي‌رسد . 
از ساكن شدن اقتصادي تا فروش چرم نيمِ ساخت با كمترين بها به رقباي فرنگي 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ]