نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز برقی تفال
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
قیمت تشک رویا
نحوه تميز كردن يك مبل چرمينحوه تميز كردن يك مبل چرمي charmsara
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :charmsara
تاريخ: ۱۳ تير ۱۳۹۷ ساعت: ۰۸:۳۶:۲۸


تصادفات اتفاق مي افتد، و متأسفانه گاهي اوقات اين حوادث روي مبل چرم شما اتفاق مي افتد.
اين كه آيا اين يك نشت يا لكه است يا شما فقط مي خواهيد زيبايي مبلمان مبلمان خود را بازگردانيد، ما پنج راه حل را كه نيازمند چيزي جز تركيب تركيبي از اقلام معمولي خانوار نيست، قرار داده ايم.
در اينجا پنج روش مختلف براي تميز كردن نيمكت چرم وجود دارد.
لطفا توجه داشته باشيد كه اين نكات تنها به عنوان پيشنهادات مفيد در نظر گرفته شده و جايگزين مشاوره تخصصي حرفه اي چرم نيستند. شما مي توانيد هر يك از اين راه حل ها را در معرض خطر خود قرار دهيد، هر چند ما وعده هاي خود را مبني بر اثربخشي يا نتيجه آن نمي دهيم.
واكسن خلاء چرم نيمكت - خلاءواكسن براي استفاده در انواع مختلف مبلمان اتاق نشيمن، از جمله نيمكتهاي چرمي استفاده مي شود.


در واقع، خلاء ساده مي تواند راهي طولاني براي بهبود ظاهر چرم كمربند شما باشد. پس از همه، گرد و غبار تمايل به جمع آوري و نشان مي دهد نسبتا راحت در اكثر محصولات چرمي.
اطمينان حاصل كنيد كه كوسن ها را از روي نيمكت خود بگذاريد تا همه شكافها را به درستي خلاص كنيد. خاك، آوار و گرد و غبار در مكان هاي نامعلوم جمع آوري مي شوند.
spillsClean يك نيمكت چرمي - تميز كردن نشتياگر چيزي روي نيمكت چرم خود ريخته شود، با جذب بيشتر آن با پارچه خشك شروع مي شود.
از آنجا، از بين بردن هر گونه باقي مانده با مخلوطي از آب گرم و صابون ظرف را امتحان كنيد. پارچه را مرطوب كنيد، صابون ظرف را به طور مستقيم به پارچه بماليد و سپس منطقه آسيب ديده را تميز كنيد تا تميز شود.
از مواد شيميايي خشن بر روي نيمكت چرم خود استفاده نكنيد، و به خصوص در منطقه آسيب ديده با هر سطح نيروي خراش ندهيد.
در صورت نياز، شما هميشه مي توانيد يك بالشتك رنگي به كارشناسان در عشق چرم خود را. آنها از سال 1987 تا كنون خدمات پاكسازي چرمي تورنتو را ارائه كرده اند.
چگونگي تميز كردن چرم CouchClean يك چرم نيمكت - تميز كردن منظماگر مي خواهيد به طور منظم كمربند چرم خود را پاك كنيد تا تميز و جديد آن را دنبال كنيد، از دستمالهاي مخصوص كودك استفاده كنيد.
از آنجايي كه آنها براي پوست حساس ساخته مي شوند، مي توانيد نسبتا مطمئن باشيد كه آنها به پايان آشپزخانه خود آسيب نمي رسانند.
اگر مايل به صرف كمي بيشتر هستيد، مي توانيد از دستمال مرطوب نيز استفاده كنيد كه به طور خاص براي محصولات چرمي طراحي شده است.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
تاریخ امروز
پیوندهای روزانه
  لينكي ثبت نشده است
پیوندهای سایت
  لينكي ثبت نشده است
آمار بازدیدکنندگان
ابزارک هاي وبلاگ